Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pirmoji perskaityta knygutė.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 89

#61
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
laimngi zmones ka jau cia bepridursi :D nors pas mus Višinskio bibliotekoje, tai aptarnaujantis personalas dažnokai būna ne nuotaikoje...
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#62
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O Kauno viešoji apskritai yra Aštuntas pasaulio stebūklas. Užsisakai knyga kompu, viską patvirtini, ateini atsiimt, o tau sako, tokios knygos mes apskritai neturim... :D :) :)
  • 0

#63
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Taip jau dažnai būna tose biblėse, man vienąkart neužžymėjo, kad grąžinau, tai paskui kai nuėjau aiškintis tai čiut neaprėkė, kad pavogiau
  • 0

#64
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Bet man tai jau taip kokį penktą kartą, paskutį kartą nusibodo, tai sakau, moteriške, pasižiūrėk ką pas tave kompas rodo, ta net nežiūrėjus, sako, pas mus ne tas skyrius, pas mus romanai. Nors aš jai duodu gražint knyga ,,XX a. vid. kareivių metraščiai", o ji man tvirtina kas pas ją tik grožinė literatūra...nu liuks buvo...
  • 0

#65
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aha, kartais atrodo, kad jos ten šiaip iš kažkur priklydusios :D
  • 0

#66
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Bibliotekininkė ne žmogus, bibliotekininkė gyvenimo būdas, tačiau šiuo atveju bibliotekininkė žmonių tipas.
  • 0

#67
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Sunku su jom :) ko paklausi to negausi
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#68
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Apie Kauno bibliotekas aš tuo mitus galėsiu kurti :o man kaip ne iš ten, kelissyk teko susidurti ir įspūdis ne koks liko :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#69
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai ir sakau Kauno bibliotekos unikumas... 8-)
  • 0

#70
atsuktuvas

atsuktuvas
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Mano pirmoji skaityta buvo su katem ir sunim, ten kur buvo "ar is balos tas mano grazumas" :)
  • 0

#71
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pavadinimo nebeprisimenu, bet tai buvo didelio formato plona žalia knygelė apie zuikį, kuris visur slėpėsi - po lova, stalčiuose, dar kažkur..:)
  • 0

#72
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Pavadinimo nebeprisimenu, bet tai buvo didelio formato plona žalia knygelė apie zuikį, kuris visur slėpėsi - po lova, stalčiuose, dar kažkur..:)


A šita aš irgi skaičiau ir dabar dar turiu...graži knyga.
  • 0

#73
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Manau ,kad kažkas tarp "Panama labai graži" ir "nykštukas nosis"... nežinau kuri gi((:
  • 0

#74
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Hm, sunku tiksliai pasakyti, bet man rodos pirmoji knyga, kur teksto daugiau nei paveikslėlių, buvo "Mauglis" :)
  • 0

#75
ageno

ageno

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 28 Pranešimai:
Aš tai atsimenu ir labai gerai, su tėčiu skaitydavom Dž. Svifto "Guliverio kelionės" :)
Gaila nebeturiu tos knygos, kai kraustėmės neberadau :/ Bet labai ji žiauriai gera.
  • 0
Filosofija - tai spindintis debesis, ant kurio atsistojo Kristus, žengdamas į dangų.

#76
lėna

lėna
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Pirma perskaityta knygelė - "Dangus griūva". Dar tada, kai buvo sunkoka raides suvest į žodį. Paskui sekė įvairios pasakų knygos, lietuvių ir kitų tautų.
  • 0

#77
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
pirma buvo knygute (tik nepamenu ar ten zodziu buvo) apie toki suni, kuris kaula neses, paziurejo i upeli ir ant kito suns upelyje supyko. paskui buvo knygute apie indeniuka Kika, labai patiko, Raudonkepuraite, Batuotas katinas, Asilo oda, Panama labai grazi ir paskui visokiausios pasakos :) tai cia jau kur skaiciau savarankiskai, o patys pirmieji skaityti zodziai buvo is kazkokiu vadoveliu ikimokyklinukams berods, zodziai suskiemenuoti,su viena galune daug pradziu perskaityt reikedavo. mama augino broli, o mane moke skaityt :lol:
  • 0

#78
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
"Jonukas ir Grytutė" tikriausiai. Specifinį skonį turi šita istorija ir daug prisiminimų sukelia. Turėjau tokią jos versija, kur atvertus puslapį, atsiversdavo ir iššokdavo kai kurie personažai (aišku popieriniai). Buvo iškarpyta ir moderni. Spalvota, miela.
  • 0

#79
Kitaip

Kitaip

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Pirmoji perskaityta knyga, kuri paliko neišdildomą įspūdį buvo "Smurfai" :lol:
Maža ir plona knygutė kupina daugybės spalvotų paveikslėlių.

  • 0
Rimtumas - tai laiko dalykas; jis atsiranda, tiek tau tepasakysiu, kai pervetini laiką.

#80
ginklas

ginklas
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
mano pirmoji perskaityta knyga buvo haris poteris ir isminties akmuo
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0