Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dan Brown - Angelai ir Demonai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

Karolis

Karolis

Forumo dvasia

• Moderatoriai
  • 1.454 Pranešimai:
Puslapiai: 404
Leidykla: Jotema
Išleista: 2004 m., Kaunas

Slapta senovinė brolija. Naujas milžiniškos galios masinio naikinimo ginklas. Neįtikėtinas taikinys.

Senovinė iliuminatų organizacija, vėl iškilusi iš istorijos užmaršties, vykdo priesaką atkeršyti Katalikų bažnyčiai. Naujas ir labai galingas ginklas, kurį sukūrė CERN mokslininkai, gali įstumti žmones į dvasinę tuštumą ir pasmerkti jų sielas amžinai kančiai, nes protui progresuojant sparčiau už dvasią, gėriui ir žmogiškumui lieka vis mažiau vietos.

Pasaulyje pripažintas Harvardo universiteto simbologas Robertas Lengdonas skubiai iškviečiamas į Šveicarijos fizikos tyrimų institutą, kad išanalizuotų paslaptingą simbolį, išdegintą ant nužudyto mokslininko krūtinės. Tai, ką jis išsiaiškina, yra sunkiai įsivaizduojama: pasirodo, vyksta slaptos šimtmečių senumo organizacijos – iliuminatų – keršto Katalikų bažnyčiai kulminacija. Siekdamas išgelbėti Vatikaną nuo galingos uždelsto veikimo bombos, Lengdonas veikia drauge su dailia moterimi ir genialia mokslininke Viktorija Vetra. Kas akimirką besikeičianti situacija juos blaško po paslaptingas katakombų kriptas, ne mažiau paslaptingas bažnyčias su slaptais senoviniais ženklais, o per vieną kulminacinį epizodą nuveda į šimtmečius nebenaudojamą iliuminatų slėptuvę – bene geriausiai įslaptintą vietą žemėje.

Ši knyga – intriguojantis, lakios vaizduotės, įtampos kupinas kūrinys, primenantis, kad blogis nežuvo ir žmogus turi būti budrus.

Taip pat yra pastatyras filmas pagal šią knygą.
Treileris:
http://www.youtube.com/watch?v=h9TnRZ5_a9E

Priedas  Brown, Dan - - Angelai ir Demonai.pdf   2,71MB   2035 Parsiųsta kartų
  • 0

Renate

Renate

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 39 Pranešimai:
Dabar kaip tik sia knyga skaitau pdf formato. Aisku ne taip malonu kaip tikra knyga rankose laikant skaityti, bet knyga itraukianti
  • 0

Karolis

Karolis

Forumo dvasia

• Moderatoriai
  • 1.454 Pranešimai:
Aš dar neskaičiau, bet jau laukiu greit kino filmo, kuris greit pasirodys.
  • 0

Renate

Renate

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 39 Pranešimai:
bet visgi siuliciau pirma perskaityti knyga :$ knyga visada daug idomesne nei filmas
  • 0

artist_e

artist_e

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 74 Pranešimai:
o as nieko neskaiciau is Dan Brown kurybos.
Netraukia.
paziurejus filma (da vincio..), pakankamai ilgai gailejau ismestu pinigu.

Gal kas gali is sirdies pasakyti, kodel verta skaityti kad ir sia Dan Brown knyga? Ka jums tai duoda ir kas ten ypatingo?
gal pakeisiu nuomone. :)

aciu.
  • 0

Renate

Renate

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 39 Pranešimai:

o as nieko neskaiciau is Dan Brown kurybos.
Netraukia.
paziurejus filma (da vincio..), pakankamai ilgai gailejau ismestu pinigu.

Gal kas gali is sirdies pasakyti, kodel verta skaityti kad ir sia Dan Brown knyga? Ka jums tai duoda ir kas ten ypatingo?
gal pakeisiu nuomone. :)

aciu.

ziuredama da vincio koda truputi nesupratau as ten to filmo, gal dar kaltas neatidus ziurejimas, bet si knyga prikausto. Veiksmas, itampa, susipazinimas su kaikuriais istorijos tarpsniais. Nesakau yra ir geresniu knygu, bet ir si labai idomi. Verta demesio 8) Sakiau kol neperskaitysiu knygos neziuresiu filmo :)
  • 0

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
Jo knygos yra stiprios, turi gerą siužetą, bet iš esmės tuščios.Labai daug faktų (kas domisi religija, ypač krikščionybe) žinot, kad jis daug ką sumaišė rašydamas, iškraipė ir padarė sau naudinga linkme.Todėl nepriimkit visko už gryną pinigą, aš pats skaičiau ir kiek teko bendrauti su baigusiais religijos mokslus, tai jiems ima juokas iš jo romanų ir pateikiamų ,,tikrų faktų" ;)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

Karolis

Karolis

Forumo dvasia

• Moderatoriai
  • 1.454 Pranešimai:

Jo knygos yra stiprios, turi gerą siužetą, bet iš esmės tuščios.Labai daug faktų (kas domisi religija, ypač krikščionybe) žinot, kad jis daug ką sumaišė rašydamas, iškraipė ir padarė sau naudinga linkme.Todėl nepriimkit visko už gryną pinigą, aš pats skaičiau ir kiek teko bendrauti su baigusiais religijos mokslus, tai jiems ima juokas iš jo romanų ir pateikiamų ,,tikrų faktų" ;)

Na faktai tai aišku, kad yra iškraipyti, bet man juokas ima, kad Vatikanas taip domisi šiomis knygomis ir net rašo kritiką, pasižyminčią dideliu autoriaus Browno knygų šmeižimu.
  • 0

Renate

Renate

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 39 Pranešimai:

Jo knygos yra stiprios, turi gerą siužetą, bet iš esmės tuščios.Labai daug faktų (kas domisi religija, ypač krikščionybe) žinot, kad jis daug ką sumaišė rašydamas, iškraipė ir padarė sau naudinga linkme.Todėl nepriimkit visko už gryną pinigą, aš pats skaičiau ir kiek teko bendrauti su baigusiais religijos mokslus, tai jiems ima juokas iš jo romanų ir pateikiamų ,,tikrų faktų" :)

Na faktai tai aišku, kad yra iškraipyti, bet man juokas ima, kad Vatikanas taip domisi šiomis knygomis ir net rašo kritiką, pasižyminčią dideliu autoriaus Browno knygų šmeižimu.

teisingai pastebeta "Da Vincio kodas" taip buvo iskritikuotas, net nenorejo filmo leist roditi, o del sio kolkas susilaike, bet visvien nepatenkinti 8) O gal visgi teisybe akis drasko ;) juokas juokais bet ir taip aisku, kad ne viskas jo knygose yra tiesa, bet kazkiek jos tikrai yra. Na cia tik mano nuomone
  • 0

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
Vatikano pozicija yra aiški ir gerai.Atsimenu tą bumą prieš kelerius metus, kai mokytojai rekomenduodavo skaityt ,,kodą", žmonės pirko po kelis kartus šias knygas.O kas po to prasidėjo? Jūs esat patenkinti, kad knygynai nebeleidžia geros literatūros nes jos nebeperka, kai topuose sėdi:šv.Gralis, tamplieriai ir Vatikano samokslas-visos tos pačios ,,mados" serijos.Aš asmeniškai nesu patenkintas, o žmonės dėl jų eina iš proto.Dabar gal kiek ir atslūgo, tai Vatikanas buvo viena iš ,,institucijusių" ir Bažnyčia raginusi atsisakyti tokių skaitalų.KIek ten draskančios akis tiesos yra aš nežinau, tiesiog buvo kontraversiška nuomonė, už kurios daugelis ,,užkibo".Man-eilinė propaganda ir tiek.
O pvz. ,,Angelai ir demonai" , nors ir taip pat gana kritikuotina knyga, Vatikanas įvertino filmą pakankamai palankiai.
O kad nepritarė ,,kodo" filmui čia net pagirtina, žiūrėjau tą filmą iš kart po knygos perskaitymo-tokia ,,pieva" , toks holividušikas smegenų plovimas ;)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

Dori

Dori

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 792 Pranešimai:
Neskaičiau nei vienos jo knygos ir neplanuoju. Visiškai netrauko tokia literatūra. jau geriau U. Eco paskaityt.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

Renate

Renate

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 39 Pranešimai:
na Eco jau yra rimtesnis rasytojas ir jo knygose daugiau pamastymo, o cia daugiau veiksmo ;)
  • 0

Killer_Bee

Killer_Bee

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 620 Pranešimai:
Eco - gerai, bet kartais praverčia jo kokius laiškus paskaityt... Nes kai skaitai knygą - suvoki kitaip, pradedi sieti su šiuolaikiniais filosofais, o išeina taip, kad rašytojas neturėjo minties sieti savo kūrinį su tam tikru filosofu...
Taip man atsitiko su "Fuko švytuokle" :o

Nors, ką aš žinau - yra panašumų. Taigi, parašytas kūrinys jau nebepriklauso rašytojui (tam tikra prasme) - interpretavimo laisvė :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 428 Pranešimai:
Gal kas turi kompe (ar žino kur yra internete) 'Da Vinčio kodas'? Apie šią knygą daug girdėjau, bet taip ir neteko perskaityt.. :D
  • 0

karzygis

karzygis

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 23 Pranešimai:
Epinė knyga
  • 0

Karolis

Karolis

Forumo dvasia

• Moderatoriai
  • 1.454 Pranešimai:
Epinis filmas. :D
  • 0

laTulipe

laTulipe

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 328 Pranešimai:
filmą mačiau ir man laaaaaaaaabai patiko. tik dar knygos neskaičiau, bet reiks pasiimt kada nors ją iš bibliotekos :D
  • 0

rpbetabu

rpbetabu
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
..mhm...filmas palyginus su knyga tėra niekis...kaip ir visada retas filmas perteikia bent puse ....
  • 0

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0