Peršokti prie turinio

Nuotrauka

REKLAMA VISAGALĖ


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#1
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Šiandien per TV rodo begalę visokiausių reklamų.
Kokios jums atrodo tikrai įspūdingos (o kartu ir veiksmingos), o kokios - tikras šlamštas...

Aš asmeniškai negalėjau žiūrėt reklamos apie dantų pastą, kur pabaigoje žmogus dantį išspjovė
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#2
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Geriausios reklamos,kurios neša naudą,t.y. socialinės :o pvz: reklama kur mergaitė per priekinį mašinos langą išskrieja,nes nepasirūpinta jos saugumu. ;) priverčiančios susimastyt apie savo vaikus,ir gyvenimą. :D
  • 0

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O ar esate kada susimąstę, kam iš tikrųjų skirtos socialinės reklamos? :o
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kovoti su visuomenės ydomis?
  • 0

#5
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai

Kovoti su visuomenės ydomis?

Aš taip pat atsakyčiau,nuo mūsų visų priklauso,tai, ką mes darom. :o
  • 0

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, mano nuomonė kiek skiriasi...
tai tarsi visuomenės valdymas...įperša vienintelį sprendimą kaip nepriekaištingai teisingą...ir t.t. ir pan.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Ne visa reklama yra visuomenės valdymas, bet per tv rodomos reklamos dauguma "minkština smegenis".
  • 0

#8
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Dauguma soc.reklamų - visuomenės valdymas :P

O paprastos - irgi savotiškas valdymas, o gal tiesiog pasinaudojimas mūsų silpnybėmis... svarbiausia PARDUOTI :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#9
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Man labai patiko Zebra reklama, kai vėžlys įsibėgija ir reklamuoja, kad zebra internetas pagreitėjo :P
Manau, kad labai veiksminga Zebrai reklama šita :)
  • 0

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš kartą mačiau tokią užsienietišką reklamą:

vyras eina gatve, pamato gatvės muzikantus. Išsitraukia keletą monetų, pakrapšto, išrenką vieną - ir iš visų jėgų meta tą didžiausią ir sunkiausią monetą nevykusiam gatvės muzikantui į galvą :D

o paskui tokie žodžiai: "Nori grot - iš pradžių išmok."
Tai kažkokios muzikos akademijos reklama :)

Viena mano mėgstamiausių :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Aga aš ir šitą matęs, tik nepamenu per kurį kanalą :)
  • 0

#12
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mane jau kuri laiką juokina "Vanišo"reklama ypač dabar kai rodo berniuką sukanti pica...Na,bet pabaiga man labai durna atbėga jis pas mama ir sako "Ką valgysim?" O tą atsako "Vaniš" :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#13
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Mane jau kuri laiką juokina "Vanišo"reklama ypač dabar kai rodo berniuką sukanti pica...Na,bet pabaiga man labai durna atbėga jis pas mama ir sako "Ką valgysim?" O tą atsako "Vaniš" :D


man irgi ši reklama juokinga :) dar gera mamos išraiška : ,, kaip mes išvalysime šias riebias picos dėmes?'' o mamytukas iki ausų išsišiepus , kur turėtų būti susirūpinus :D
  • 0

#14
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Mane jau kuri laiką juokina "Vanišo"reklama ypač dabar kai rodo berniuką sukanti pica...Na,bet pabaiga man labai durna atbėga jis pas mama ir sako "Ką valgysim?" O tą atsako "Vaniš" :D


man irgi ši reklama juokinga :) dar gera mamos išraiška : ,, kaip mes išvalysime šias riebias picos dėmes?'' o mamytukas iki ausų išsišiepus , kur turėtų būti susirūpinus :D

Taip ir šita dalys gera :D
Bet nesuprantu,kas per durnius tokia durną reklamą gali sukurt :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#15
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
taip , nebent tikisi , kad visi prisijuokę iš reklamos pirks miltelius , kad turėtų nuolatinį šių ,,nuostabių'' vaizdelių priminimą :D :)
  • 0

#16
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

taip , nebent tikisi , kad visi prisijuokę iš reklamos pirks miltelius , kad turėtų nuolatinį šių ,,nuostabių'' vaizdelių priminimą :) :)

Dar,kad turėtu ką valgyt :D
Ir,kad skrandis taip pat būtu švarus kaip ir rūbai :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#17
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Dar,kad turėtu ką valgyt :)
Ir,kad skrandis taip pat būtu švarus kaip ir rūbai :)


tai jau taip :D :D
  • 0

#18
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
paskutiniu metu teko labai mažai susidurti su reklamomis,nes pagrinde žiūriu tik žinias, o per jas reklamų nebūna ;) Bet šiaip kiek pamenu,coca-cola company smagias darydavo, o šiaip visados mane erzindavo. rašo Birutė iš Vilniaus,o rodo kažkokią lenkę ;)
beje,Killer_Bee,kurios socialinės reklamos bando žmones valdyti? aš esu mačius tik prieš rūkymą,vaikų mušimą ir neatsargų vairavimą, jeigu jos priverstų žmones elgtis taip,kaip rodoma, tai būtų tik milžiniškas pliusas
  • 0

#19
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O kas ir ta pati prieš rūkymą ;)
Ar nemanote, kad žmogus pats gali nuspręst, kaip jam elgtis? noriu - rūkau, nenoriu - nerūkau...
Ir visur-visur kalba apie rūkymo žalą :D
O kaukaziečiai žiauriai rūko stipriausią taboką ir gyvena iki 90-100 metų ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#20
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
dėl gyvenimo trukmės priklauso nuo žmogaus organizmo ;) jūs pagalvokite kiek pagyventų tie žmogeliai jeigu nedūmintų ir patys sau nekenktų :D

na o man labai patinka , kad visur kalbama apie narkotikų ir rūkymo žalą , nes iš jų daugiau nelabai kas yra tik trumpalaikis malonumas ir didžiulė žala ;) na ir tos reklamos juk neverčia žmogaus nerūkyti , o tik įspėja apie būsimus pavojus , kas mano nuomone labai teigiama, nes galbūt kai kuriems , nors ir nedaugeliui , atvers akis ar užkirs kelią pradėti save žudyti :D na tokia mano nuomonė šiuo klausimu :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0