Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nenoriu rašyti, bet turiu istorija.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1
Brigita

Brigita
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Sveiki. Nenoriu rašyti knygos, nes tai ne mano sritis aš apie tai nieko neišmanau ir net nežinočiau kaip visa istorija gražiai ir paeiliui sudėlioti, tad rašau čia. Gal būt kažką sudominsiu... Net nežinau nuo ko pradėti ir kaip jums viską papasakoti... Net neįsivaizduoju ar verta apie tai pasakot, bet noriu išgirsti jūsų nuomonę :) Tad jei trumpai žmonos ir 4dukrų šeimos galva buvo sadistas kurį užmušo. 13metų vaikai ir žmona kentėjo labai žiaurų smurta kuriam nebuvo preteksto ir skurda. Tėvas buvo alkoholikas niekur nedirbo ir mušdavo vaikus, kad jam neparnešdavo pinigų. Istorija tikra ir jei norėtumete detaliau viska sužinoti paliksiu savo email. Daug metų šitos istorijos nenorėjau niekam pasakot, nes ji labai žiauri ir nenorėdavau, kad manęs kas nors gailėtusi, bet kai mano tėva užmušo su lazda taip kaip jis mus mušdavo supratau, kad ta lazda tikrai turi 2 galus ir galbūt ką nors įkvėpsiu šita istorija :)
Brigitabaltrusait@gmail.com
  • 0

#2
eperonas

eperonas
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

Labas,

 

o tai nenori su leidykla susisiekti? Jie gal turi ką nors pasiūlyti.


  • 0

#3
Brigita

Brigita
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Nežinau kokiai rašyti
  • 0

#4
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Aš savo knygą paleidau per amazon self publishing. Įdomu Lietuvoje yra kas nors panašaus?


  • 0

#5
nnds

nnds
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:Vienuolis kuris pardavė ferari

Sveiki,

rašau knygą (grožinė literatūra) ir norėčiau gauti patarimų įdomu ar ne ir ką reiktų pakeisti, jei kas susidomėjo parašykite man į el. paštą nandas.cepulis@gmail.com atsiųsiu ištrauką. Iš anksto didelis AČIŪ :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0