Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasiūlymai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 340

#281
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Dabar citatos matomos kiekviename forumo puslapyje. Nemapirškite papildyti citatų sąrašo ir savosiomis. :)
  • 0

#282
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Gal sukurkit kokią temą kur dalyviams būtų galima išsilieti, tarpusavyje apie vienas kitą padiskutuoti ir pasiginčyti, nes dabar kai įsijungi žmogaus prisistatymą ir ten keli puslapiai ne į temą t. y. visai ne apie tą forumietį, tai nėra malonu nei šiaip skaitytojui, nei turbūt pačiam prisistatančiajam.
  • 0

#283
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Pvz, skiltį Blevyzgos.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#284
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Yra viena skiltis „Įvairios diskusijos", bet matau, kad norit skilties, kur galėtumėt apsižodžiauti ir kt. reikėtų tik įmantraus pavadinimo. Blevyzgos? hmmm... gal ką nors rimčiau , pvz beletristika ar pan. Laukiu dar pavadinimo pasiūlymų. ( aš irgi pagalvosiu)
  • 0

#285
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ne pasiulymas, tik pastaba - man vis aki pjauna korekturos klaida zodyje 'reputacijos' :/
  • 0

#286
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Pataisyta
  • 0

#287
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Yra viena skiltis „Įvairios diskusijos", bet matau, kad norit skilties, kur galėtumėt apsižodžiauti ir kt. reikėtų tik įmantraus pavadinimo. Blevyzgos? hmmm... gal ką nors rimčiau , pvz beletristika ar pan. Laukiu dar pavadinimo pasiūlymų. ( aš irgi pagalvosiu)

beletristika yra grožinė literatūra, kažin,a r ten tiktų apsižodžiavimai. apskirtai tokios skilties nereiktų, nes tai dar labiau skatintų pykčius.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#288
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš tai nemanau, kad tokia tema skatintų pykčius, bet gal padėtų išvengti kitų temų šiukšlinimo, tik aišku tokios temos veiksmingumas priklauso nuo diskutuotojų supratingumo būtent ja naudotis.
O dėl pavadinimo, tai tiktų ir beletristika, nes man bent jau tai ir yra blevyzgų gražesnis įvardinimas.
  • 0

#289
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O dėl pavadinimo, tai tiktų ir beletristika, nes man bent jau tai ir yra blevyzgų gražesnis įvardinimas.

Cituoju žodyną: beletristika [pranc. belles-lettres],grožinė literatūra, ypač proza (romanai, apysakos, apsakymai).
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#290
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Cituoju kitą žodyną: beletristika - nedalykiška kalba ar rašinys, plepalai. (antrasis paaiškinimas)
  • 0

#291
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Tai jo, tinkamiausias pavadinimas tai skilčiai.
  • 0

#292
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Cituoju kitą žodyną: beletristika - nedalykiška kalba ar rašinys, plepalai. (antrasis paaiškinimas)

tai perkeltinė prasmė, antroji reikšmė. ir čia priklauso, su kuo asocijuojas kiekvienam šis žodis. Aš dažniau vartoju pirmąją reikšmę. Nemanau, kad verta imti tokį žodį, kuris kelia dviprasmybes.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#293
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
sutinku su Dori visgi čia knygų forumas ir ,manau , daliai čia apsilankančių žmonių (tarp jų ir būsimi nauji nariai ) šis žodelis tikrai turėtų asocijuotis su grožine literatūra :) man tai ir blevyzgos tiktų :)
  • 0

#294
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pagalvojau,kad būtų neblogai jei ateitu pranešimas kai kažkas pacituoja tavo žinutę.
Ir iš karto sužinoma kai kažkas atsakė į kažką. :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#295
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Yra toks dalykas, kaip temos prenumeravimas, kai ką nors parašai, tai apačioj padėk varnelę „Perspėti mane, kai bus parašytas atsakymas", ir tave el. paštu perspės.
  • 0

#296
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Galime pasidžiaugti, kad forume jau užsiregistravo virš PUSĖS TŪKSTANČIO žmonių. :D
  • 0

#297
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Turiu tokį pasiūlymą/klausimą, ar nebūtų įmanoma prie registracijos pridėti modifikaciją, kad vartotojas pasirinktų savo lytį ir rodytų ją po avataru ar kažkur(na tuos simbolius, kaip esti dažnai forumuose), nes ne pirmą kartą susiduriu su problema, kai pagal nick'ą neįmanoma nustatyti kaip į žmogų kreiptis.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#298
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Yra tokia modifikacija, tik reiktų pažiūrėt kaip ji tiksliai veikia, ar yra galimybė neleisti naršyti forume, kol nepasirinko lyties ir tt., nes kitaip modifikacija būtų bevertė.

Gal kas dar susidūrėt su tokia problema kaip Yoel?
  • 0

#299
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Yra tokia modifikacija, tik reiktų pažiūrėt kaip ji tiksliai veikia, ar yra galimybė neleisti naršyti forume, kol nepasirinko lyties ir tt., nes kitaip modifikacija būtų bevertė.

Gal kas dar susidūrėt su tokia problema kaip Yoel?


buvo ir man keleta kartu, bet as pernelyg nesureiksminu, aisku, jei butu matyti butu gerai, nekiltu klausimu :)
  • 0

#300
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Įdiegiau tokią paprastą modifikaciją, tik dabar pats vartotojas turi „Vartotojo valdymo pulte" nusistatyti savo lytį. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0