Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasiūlymai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 340

#321
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Bet pačio forumo norėtumėt tamsesnio ar tokio, kurio spalva paskaidrintų nuotaiką? :D

Bent jau aš norėčiau, kad būtų keli pasirinkimai.
Tinkantis skaidriai dienai ir juodai dienai ;DD
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#322
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Bent jau aš norėčiau, kad būtų keli pasirinkimai.
Tinkantis skaidriai dienai ir juodai dienai ;DD


21 balandžio 2009 - 20:00 :D

Pažiūrėsi, bet stilių keitinėjimas dažniausiai napasiteisina.
  • 0

#323
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

21 balandžio 2009 - 20:00 :D

Pažiūrėsi, bet stilių keitinėjimas dažniausiai napasiteisina.

Oj atleiskite, man kažkodėl išmetė prie naujų žinučių ;DD Kažkoks nesusipratimas ;DD
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#324
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Pakeistas paguodos forumas. Dabar jame galėsite ne tik dalintis savo problemomis, aimanomis, bet ir pasidžiaugti.
  • 0

#325
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Papildyta e. knygų kategorija.
  • 0

#326
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Būkit geri ir pakeiskit mygtuką "sekantis" į "kitas", nes visgi čia knygų skaitytojų forumas ir šita paprasta kalbos kultūros klaida mane baigia pribaigti

Ir labai nuoširdžiai iškart dėkoju. Miegosiu ramiau :D
  • 0

#327
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Būkit geri ir pakeiskit mygtuką "sekantis" į "kitas", nes visgi čia knygų skaitytojų forumas ir šita paprasta kalbos kultūros klaida mane baigia pribaigti

Ir labai nuoširdžiai iškart dėkoju. Miegosiu ramiau :D

Pakeista.
Taip pat nepamiršk rašyti ir lietuviškų kabučių. :D
  • 0

#328
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Pakeista.
Taip pat nepamiršk rašyti ir lietuviškų kabučių. :D

Labai noriu, bet šitam kompiuteryje kažkodėl nemoku pakeisti jų, o kodo nebeasimenu, bet kadangi priminei, tai reiks jį susirasti :D
  • 0

#329
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
alt+0132
alt+0147
  • 0

#330
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ar nebūtų galima neigiamų įvertinimų įdiegti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#331
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Ne. Tokie įvertinimai sukeltų tik anarchiją. Jei patinka pranešimas įvertini teigiamai, jei nepatinka - nevertini. Keliuose forumuose mačiau neigiamą + teigiamą pranešimų verninimo sistemą, po kiek laiko neigiami įvertinimai buvo išjungti, nes nepasiteisino.
  • 0

#332
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kokiam čia forume nepasiteisino? Kad ir pažiūrėkim į bet kurį seną forumą, kuriam daugiau nei 5 metai, pavyzdžiui, fightclubo, ten pliusų/minusų sistema puikiai veikia ir nematau jokio pagrindo anarchijai, na bet tiek to.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#333
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kamanė vėl atakuoja forumą su savo spaminiais pranešimais. Ši serijinė spamintoja yra žinoma ir kitais slapyvardžiais: vilmavilma1, vilmavilma4, Rytis.
Deja, turiu blogų naujienų - šiandien, 18:14, kamanė nusibaigė, visi jos pranešimais buvo ištrinti, o ji pati - ištremta iš forumo.

Po šiuo slapyvadžiu slypi ir el. paštas: vilma.sutaite@gmail.com (kad tik google nesuindeksuotų ir nepradėtų jai spamo siuntinėt :) )


Jei šis šiukšlinimas kartosis iš šios aršios moteries, pyktis bus nukreiptas atgal į jos reklamuojamą tinklalapį. ^_^
  • 2

#334
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Norėjau paklausti ar yra moderatorius koks šiame forume,o jei ne, tai siūlau ką nors iš aktyvesnių lankytojų padaryti mod'u, nes ponas administratorius lėtonai čia apsilanko. :)
  • 0

This is my design.


#335
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Yra, bet jis labai retai lankosi. Galima būtų priimti naują moderatorių.


Dėmesio!

Nori būti moderatoriumi?
Esi sąžiningas/a ir dažnas apsilankymas forume tau ne bėda?
Parašyk laišką, kuriame būtų tavo forumo slapyvardis ir keli sakiniai, kodėl tu norėtum būti moderatoriumi el. paštu info[eta]suvokimas.lt
  • 0

#336
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Liko tik savaitė išsiųsti savo paraiškas dėl moderatoriaus pareigų, paskubėkite! :)
  • 0

#337
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Naujoji forumo moderatorė: Draconica! :)

 

Sėkmės moderuojant forumą.

 

 

Kitos naujienos: Narys AustA paprašė ištrinti paskyrą iš šio forumo (tikslios priežasties taip ir nepasakė), todėl jos šiame forume nebebus.


  • 0

#338
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"

Dėkui už suteiktas pareigas. :)

 

Labai apmaudu, kad AustA nusprendė pasitraukti iš forumo. Linkiu jai ateity daug sėkmės ir laimės ir kada nors dar sugrįžti į forumą :)


  • 0

This is my design.


#339
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Siūlyčiau temas daryti iki 50 psl. galima net mažiau iki 30 psl. pagal nutarimą, nes 83 psl (pvz Ką šiuo metu skaitote) psichologiškai peržiūrėti yra jau žudikiška, be pabaigos, daugelyje forumų temau užrakinama moderatoriaus pasiekus tam tikrą pranešimų skaičių.


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#340
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Forumo aktyvumas nėra didelis, todėl užrakintos temos tikriausiai būtų visiškai šalia naujosios (o senų temų trinimas būtų forumo kanibalizmas). Nemanau ar yra skirtumas tarp vienos 90 psl. temos ir, pavyzdžiui, trjų temų po 30 psl. Jei vartotojas yra užsiregistravęs, tai paspaudęs atitinkamą temos nuorodą bus perkeliamas į paskutinį neperskaitytą pranešimą.

Anksčiau kai kuriuose forumuose didelio puslapių skaičiaus temos buvo specialiai rakinamos dėl neva didelio serverio apkrovimo, tačiau tai netiesa. Beje, <100 psl tema yra gan nedidelė, mačiau ir >40 000 psl. temą.

 

O šiaip kai kurių temų automatinis užrakinimas/trynimas ateityje bus vykdomas, ypatingai skelbimų skiltyje.

 

 

 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0