Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasiūlymai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 340

#301
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aham, labai gerai, ypač dėl Yoel, nes niekad nesuprantu, ar ten vyras, ar moteris :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#302
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
turiu pasiulyma, gal butu imanoma vartotojo valdymo pulte ar kur pan, padaryti, kad paspaudus koki mygtuka rodytu temas, kuriose mane pacitavo? :)
o gal yra kas panasaus tik as naudotis nemoku? :)

p.s. dekui, ko gero Brownui, labai grazus forumas dabar :)
  • 0

#303
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

turiu pasiulyma, gal butu imanoma vartotojo valdymo pulte ar kur pan, padaryti, kad paspaudus koki mygtuka rodytu temas, kuriose mane pacitavo? :)
o gal yra kas panasaus tik as naudotis nemoku? :)

p.s. dekui, ko gero Brownui, labai grazus forumas dabar :)

Yra tokia modifikacija, bet tik 1. O tos modifikacijos minusas yra tas, kad jei forumas sulauks daugiau lankytojų, tai apkrova duomenų bazei bus didesnė. Tai laikinai* nediegsiu ir palauksiu, gal kada vėliau atsiras naujesnė modifikacijos versija.

Malonu, kad tau irgi patinka naujasis forumo dizainas. :)
  • 0

#304
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
chatas dingo su visam? :{
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#305
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Atsiras, sakė Brownas.
  • 0

#306
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal ką sudomintų idėja sukurti skiltį, kurioje kiekvienas forumo dalyvis galėtų sukurti tema apie patikusį straipsnį rastą internete? (Randi gera straipsnį, sukuri temą ir nukopijuoji straipsnį į temą su kopyraitais )

Skiltis būtų sukurta tada, jei pasisakytų bent 7 žmonės su tikslu įkelti savo straipsnius, kitu atveju tai bus galima daryti skiltyje „Įvairios diskusijos" arba „ Skaitytojų dienoraščiai".
  • 0

#307
Niekas

Niekas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 102 Pranešimai:
Aš už.
  • 0

#308
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pasiūlymas su straipsniais viliojančiai skamba. Aš taip pat už. :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#309
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Tema tikrai reikalinga ir turėtų būti įdomi. Manau, nieko blogo neatsitiktų, jeigu būtų sukurta ir atskira skiltis, nes laikui bėgant, atsiras vis daugiau aktyviai diskutuojančių dalyvių ir tokioje skiltyje galėtume sukurt atskiras temas kaip "Mokslas" "Kultūra" galbūt "Politika" ir panašiai. Dėtume tik pačius geriausius straipsnius ir galėtume diskutuoti.
  • 0

#310
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o as pries. Nemanau, kad vyktu aktyvios diskusijos, o forumas ir taip pernelyg smulkmeniskai isskirstytas. Veik netenka eiti i pagrindini puslapi, nes per aktyvias temas - patogiau. Skirsniu yra PER DAUG. Nenustebciau, jei atbaido ir naujus vartotojus.
  • 0

#311
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Seniai buvau. Žiūriu ir nauja išvaizda ir pasiūlymai, planai :)
Iš dalies noriu paprieštarauti, iš dalies sutikti su devilrun.
1. Tai nelabai galima dėti kopijuotų straipsnių iš kažkur. Tai kertasi su autorinių teisių sampratą, ir gali būti nemalonumų.
Bet tikrai manau, kad galėtų būti tokia vieta, kur žmonės diskutuotų apie tai, kas jiems rūpi. Jeigu diskusijai iliustruoti reikalingas straipsnis, tai prasmingiau įdėti nuorodą.
Kad yra toks poreikis, rodo bandymai vis kalbėti apie tikėjimą Prisistatymuose ir pan. Manau, Įvairiose diskusijose galėtų tilpti ir kitos temos.
2. Forumo išskirstymas galbūt nėra smulkmeniškas, bet išties yra daug subforumų, kur lankytojai iš esmės gali rašyti tomis pačiomis temomis, ir negalvoti, kad rašo "ne vietoje". O įrašai taip išsiblaško. Pavyzdžiui: Lietuvių literatūra, Klasika, Grožinė literatūra...
  • 0

#312
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tai taip, nemanau, kad sneka cia eina apie prisiimta autoryste. Su nuoroda i saltini butu. Bet kam to reikia? Juolab kad dazniausiai internetiniai straipsniai turi prie saves komentarus :D yra be to tema - idomios nuorodos, jei neklystu. Ar aktyviai joje diskutuojama, aisku, kitas klausimas. [grozine literatura vs. kitos literaturos man kone labiausiai ir kliuva]
  • 0

#313
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Apsvarstysim skilčių pasiūlymus.
O atskira skiltis straipsniams išties nebus labai reikalinga. Tiek dėl populiarumo, tiek dėl kai kurių autorinių teisių. Straipsnių nuorodas galima bus dėti į nuorodų skiltį.
  • 0

#314
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal tiktų taip, klasiką ir lietuvių literatūrą sudėti į vieną forumą „grožinė literatūra". Palikti „Bendros diskusijos apie knygas", „Knygų aprašymai, apžvalgos, recenzijos" ir „Mėnesio knyga", o visas kitas skiltis sudėti į vieną skiltį, pvz „Literatūra", tada dabar esantys forumai taptų subforumais ir mažiau užimtų vietos pradiniame puslapyje.

Nuomonės?
  • 0

#315
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Gražiai sudėliota.
O gal būtų prasminga išskirti dvi grupes: grožinę literatūrą ir mokslinę, pavyzdžiui? O Grožinėje savo ruožtu visgi išskirti Užsienio šalių literatūrą, gi Klasiką išdalinant prie Užsienio šalių arba Lietuvių literatūrų pagal reikalą?
  • 0

#316
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jei kas turit kokių pastabėjimų ar pasiūlymų, tai drąsiai galite parašyti juos šioje temoje.
  • 0

#317
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Siūlau nevartoti tų angliškų: lol, omg, seriously, whatever, no offence ir t.t. čia toks jūsų krūtų asmenybių pasireiškimas? ar kas? trūksta lietuviškų kalbinių figūrų...blet, kai snobai kokie.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#318
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
jei kliūna tai oke, bet šeip tai p0x. pl0xxxxx santa
  • 0

#319
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

jei kliūna tai oke, bet šeip tai p0x. pl0xxxxx santa

oki lol
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#320
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Dar kokių pasiūlymų ar pageidavimų bus? ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0