Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Įsimintiniausios frazės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kokios frazės jums labiausiai įsiminė iš kokio nors spektaklio, filmo, žurnalų ar kitų informacijos šaltinių?
  • 0

#2
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Think BIG and kick ASS (D.Trump)
Just do it (Nike)
Live for fun, work for fun, learn for fun.
Meluoja visi. (Daktaras Hausas)
"If there were no God, there would be no Atheists." (G.K.Chesterton)
"Knowledge speaks, but wisdom listens." (Jimi Hendrix)
  • 0

#3
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Labiausiai įstrigo frazė Nothing Is Impossible (Adidas) rodydavo reklamą animacinę,su žmonių svajonių išsipildymais. :o
  • 0

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
“You know, it’s interesting, nobody has ever told me I don’t know how to buy property before. You’re the first one. I appreciate your advice.” Trump'o žodžiai Ford'ui.
  • 0

#5
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
"I'll be back" (Arnold Swarcneger) :D
  • 0

#6
Bace

Bace

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Šekspyro "Hamlete" pasakyti žodžiai "Savaime nėra nieko nei gero, nei blogo - tik mūsų mąstymas dalykus padaro tokiais."

"Tokio Hotel" dainos frazė "Leb die Secunde" (gyvenk šia sekunde) :)

"Geriau gailėkis to, ko nepadarei, nei gailėkis to, ką padarei."

"Adminas - bano laisvė" xDDD

  • 0
Nuotrauka

#7
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
Dangus buvo toksai žvaigždėtas, toksai giedras dangus, jog, pažvelgęs į jį, nenoromis turėjau paklausti savęs: nejau po tokiu dangumi gali gyventi visokie pikti ir užgaidūs žmonės?
  • 0

#8
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Neįmanoma visada būti didvyriu,bet visada galima išlikti žmogumi :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#9
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
A wonderful discovery, psychoanalysis. Makes quite simple people feel they're complex. (S.N. Behrman) :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#10
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Seneka " Kaip čia visko daug, ir kaip gerai,kad man nieko nereikia"
Viena iš įsimintiniausių.
  • 0

#11
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
"Agurkas kartus - išspjauk jį. Kelyje erškėčiai - apeik juos. Ir neklausk kodėl pasaulyje yra tokių dalykų.." Markas Aurelijus.
Šią mintį skaičiau kokius n+k kartų kol išmokau mintinai.
  • 0

#12
Aneta

Aneta
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
„Pasiekęs tam tikrą skausmo laipsnį - prarandi išdidumą„ (Frederic Beigbeder)
„Myliu žmones, nes jų nemylėti manęs niekas neišmoke„ (Andrius Jakučiūnas)
„Draugiško apšaudymo nebūna„
„Mano meilė laisva, Tau atidaviau ją. (A.Mamontovas)
  • 0

#13
rimta_vėjavaikė

rimta_vėjavaikė
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
"Tik du dalykai pripildo mano protą nuolat didėjančios nuostabos ir pagarbios baimės... žvaigždėtas dangus virš manęs ir moralės dėsniai manyje." -I. Kantas

"Love the life you live, live the life you love."- Bob Marley
  • 0

#14
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Galbūt aš ne į tema, tačiau sukėliau daug protingų minčių, gal kas nors rasite ir sau patinkančių citatų.

Ši citata - įsimintiniausia.
Labiausiai nesuvokiama pasaulyje yra tai, kad tas pasaulis yra suvokiamas. Albertas Einsteinas

Nugalėtojų niekas neteisia.


Aš domiuosi ateitimi, nes ten ruošiuosi praleisti likusią savo gyvenimo dalį. Charles Kettering

Nesėkmė yra sėkmė, jei iš jos pasimokome. George Will

Gyvenime 10 procentų priklauso nuo to, ką darote, ir 90 procentų - kaip į viską reaguojate. Irving Berlin

Prieš pasakydamas ką nors kitiems, pasakyk tai pačiam sau. Seneka

Kai negaunate ko norėjote, įgaunate patirties. Italų patarlė

Tikėkis geriausio, bet ruoškis blogiausiam. Lietuvių liaudies patarlė

Mano kompiuteris aplošia mane šaškėmis, tačiau aš užtikrintai laimiu prieš jį kikbokse. Emo Philips

Medžiojantis elnią nemato kalno. Trokštantis aukso nemato žmonių.

Būkite malonūs su žmonėmis kildami - jums teks susitikti su jais leidžiantis. V. Mizneris

Kukliausias žmogus yra ir patikimiausias. Kinų patarlė

Žmonės, kurie patiria per daug džiaugsmo, neišvengiamai bunka. Onorė De Balzakas

Kiekvienas girdi tik tai, ką supranta. J. V. Gėtė

Sąžinė yra žmoguje esantis Dievas. Hugo V.

Kokiu saiku seikėsi, tokiu bus atseikėta. Šventasis Raštas

Nesirūpink sniegu ant kaimyno stogo, kol tavo paties slenkstis nenuvalytas. Konfucijus

Spjūvio atgal negrąžinsi. Lietuvių liaudies patarlė

Jeigu dabar, šią akimirką, didžioji dalis žmonijos pradėtų siekti savo laimės daugiau nei kitų nelaimės, po kelerių metų mes gyventume rojuje. Bertrand'as Russel'as

Jeigu jūs tikite viskuo, ką skaitote, geriau visai neskaitykite. Japonų patarlė

Džiaukimės tuo, ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu jog kitas yra laimingas. Seneka

Aš nepasitikiu kupranugariais ir visais kitais, kas gali ištverti savaitę neatsigėręs. Joe E. Lewis

Aš linkęs pripažinti, kad ne visada esu teisus, tačiau neteisus nesu niekada. Samuel Goldwyn


Švietimas išugdė galybę gebančių skaityti, bet negebančių atskirti, ką skaityti verta. G. M. Trevelyan

Aš bemeiliju bendrauti su valstiečių kompanija, nes jie nebuvo mokyklos išmokyti neteisingai samprotauti. Mišelis de Montenis

Optimistas jums pasakys, kad stiklinė pusiau pilna, pesimistas - pusiau tuščia; o inžinierius pasakys, jog stiklinė yra dvigubai didesnė nei reikia.

Ne kiekvienas klausimas nusipelno atsakymo. Publilius Syrus

Sudėtinga yra tik tai, ko nesupranti. Rytis Karpuška

Kiekvienas yra nelaimingas tiek, kiek tiki toks esąs. Seneka

Fantazija yra svarbiau už žinias, nes žinios yra ribotos. Albert Einstein

Nežinoti – nebaisu, baisu – nenorėti žinoti. Kinų patarlė

Didžioji dalis žmonių galvoja, kad jie mąsto, kai išties jie tik keičia savo išankstinius nusistatymus. William James

Kai aklas vabalas ropoja kreivos šakos paviršiumi, jis nepastebi, kad jo nueitas kelias iš tikrųjų yra kreivas. Man pasisekė, nes pastebėjau tai, ko vabalas nepastebėjo. Albert Einstein

Talentas pataiko į taikinį, į kurį niekas kitas negali pataikyti; genijus pataiko į taikinį, kurio niekas kitas nemato. Arthur Schopenhauer

Kiekviename genijaus darbe mes atpažįstame savo pačių atmestas mintis; jos sugrįžta su kažkokia susvetimėjusia didybe. Ralph Waldo Emerson

Faktai neišnyksta juos ignoruojant. ALDOUS HUXLEY

Pažinimas kaip jūra: tas, kuris kapanojasi ir pliuškenasi paviršiuje, visados panašus į juokdarį ir todėl atkreipia į save daugiau dėmesio negu perlų ieškotojas, kuris, nekeldamas jokio triukšmo, skverbiasi į patį nepažintų gelmių dugną ieškodamas brangakmenių. V.IRVINGAS

Tai, ką žinome, yra taip menka, palyginti su tuo, ko nežinome. P.S.LAPLASAS

Tas, kuris daug žino, - lankstus; tas, kuris žino ką nors viena, - išdidus. Pirmasis mato, ko jam trūksta, antrasis panašus į gaidį ant mėšlo krūvos. T.G.GIPELIS

Iš tūkstančio protingų žmogaus minčių viena tikrai paaiškės esanti klaidinga, o iš tūkstančio kvailio minčių viena tikrai bus teisinga. SI-MA CJENAS

Išmintingas ne tas, kuris išmano daug, o tas, kurio išmintis vertinga. ESCHILAS

Gyvenime bijoti nereikia nieko - viską tereikia tik suprasti. Marie Curie

Rašykite, kad jus suprastų, kalbėkite, kad jus išgirstų, skaitykite, kad augtumėte. Lawrence Clark Powell

Palaimintas tebūnie tas, kuris, neturėdamas ką pasakyti, randa jėgų susilaikyti, kad nepateiktų šio fakto įrodymų. Džordžas Eliotas (George Eliot)

Kiekviena karta juokiasi iš senų madų, tačiau religingai laikosi naujų. Henry David Thoreau

Kiekviename ginče slypi kieno nors nemokšiškumas. L.D.BRENDIS

Nesuvokti savo nemokšiškumo - tokia nemokšų dalia. E.B.OLKOTAS

Apsišvietusieji turi vieną teisę nemokšų atžvilgiu - teisę juos šviesti. R.V.Emersonas

Nemokšiškumas visada pasirengęs žavėtis. D.DIDRO

Patys takelio nesuranda, o kitiems kelią rodo. K.ENIJUS

Keliai, kurie neveda niekur, nuveda toliausiai.

Nesakau, kad šventvagiškai elgiatės, užgauliodami dangų, bet bergždžiai stengiatės. Seneka

Jaunystė neturi amžiaus. Pablo Picasso

Kritika neturėtų būti pikta ir žeidžianti iki širdies gelmių; ji turėtų būti nukreipianti, pamokanti ir įkvepianti. R.V.Emersonas

Meną reikia jausti, o ne suprasti.R. de Gurmonas

Gadynė praslinkusi visados geresnė rodos už esančią. Lietuvių liaudies patarlė

Istorija yra rinkinys melų, dėl kurių visi sutaria.Napoleon Bonaparte

Pats didžiausias malonumas - padaryti tai, ko, kitų nuomone, jūs padaryti negalite . V.Bedžotas

Kai pirkimą ir pardavimą reguliuoja įstatymai, pirmiausia nuperkami ir yra įstatymų leidėjai . P. J. O'Rourke
  • 0

#15
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
-Geriau mirti stačiam, negu gyventi klūpant.
- Prarijęs šimtą lakštingalų katinas jau gali vadintis melomanu.
-the dreams in which I'm dying are the best I've ever had (iš donnie darko filmo dainos),
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#16
lėna

lėna
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:

-the dreams in which I'm dying are the best I've ever had (iš donnie darko filmo dainos),


Mad World - kai pirmą kartą išgirdau šitą dainą, iš karto pamilau ir ilgą laiką negaliu jos nusikratyt
  • 0

#17
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man irgi patinka:)
šiaip slegianti(bent jau mane), todėl klausau atitinkamos nuotaikos.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Patiko vienoje Nyčės knygų pasakota istorija apie tai, kas yra šventasis naivumas: kai tikinti senutė neša malką į laužą, ant kurio deginamas eretikas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
Barnis

Barnis
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Rytietiška muzika - kaip virš laužo pakabintų katinų kniaukimas, barškinant į kastuvus - Zigmas Stankus (Kaip tampama albinosais)
Ar pastebėjai, kad žiemą pasaulis kvepia taip, koks jis yra iš tikrųjų? Kitų metų laikais tą tikrąjį pasaulio kvapą užgožia pašaliniai aromatai - J.Ivanauskaitė (Mėnulio vaikai)
Gėlės pridengia viską. Net kapus - Remarkas (Trys draugai)
Visų širdys plaka ritmu, nustatytu dienotvarkės kortelėse - Ken Kesey (Skrydis virš gegutės lizdo)
  • 0

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Galbūt aš ne į tema, tačiau sukėliau daug protingų minčių, gal kas nors rasite ir sau patinkančių citatų.


Kokiu saiku seikėsi, tokiu bus atseikėta. Lietuvių liaudies patarlė

Va, kaip, net citatos iš Šventojo Rašto pasirodo yra Lietuvių liaudies patarlė.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0