Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Iš kur gaunat knygas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 96

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai iš kur gaunat knygas? Perkat knygynę, skolinatės bibliotekoj, nugvelbiat iš tėvų, o gal superkat senas knygas?
  • 0

#2
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Pas mane namie lyg biblioteka,knygų pilna sekcija,mano močiutės bei mamos skaitytos. :o dar pats kartais pavartau,yra labai daug knygų,bei daugelis dalių,tomų. ;) o knygas perkam retkarčiais,dažniausiai kai gauna kokį tai kuponą,ir nusiperka.
  • 0

#3
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Iš bibliotekos, arba draugų
  • 0

#4
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Mano namų biblioteka irgi tokia nebloga :D

Aš lankausi įvairiose bibliotekose, kur šiais laikais naujos knygos atsiranda daug greičiau, nei buvo kažkada. Taip pat dažnai pasiskolinu iš draugų (iš tų, kurie skaito :D ). Tačiau gerą knygą, vertą dėmesio visada nusiperku!!! :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#5
era

era

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Mano namai irgi biblioteką primena.. Vis mamos palikimas. Pati knygas gaunu iš namų arba miesto bibliotekos. Perku retai. Nebent perskaitau ir užsimanau turėti betkokiu gyvenimo momentu.
  • 0

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Žiūrint kokio tipo knygos. Jei kokios mokyklinės, tai imu dažniausiai iš bibliotekos, bet jei kokios įdomesnės - visada nusiperku.
  • 0

#7
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš dažniausiai siunčiuosi iš nemokamų elektroninių bibliotekų, bet kartais ir nusiperku, tik va dabar kol krizė, tai taupau :) Reikia dar visą krūvą parsiųstų perskaityt :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#8
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tu lyg sakei, kad nemėgsti skaityti visko kompiuterio ekrane, tai atsispausdini, ar tikrai labiau apsimoka siųstis tada knygas iš interneto?
  • 0

#9
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na jei kalbėsim apie kainą, tai tikrai pigiau atspausdint išeina nei pirkt :) Tik va kadangi greitojo skaitymo dar neįvaldžiau, tai sunku skaityti iš A4 formato lapo...
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#10
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jei lazerinis, tai gal pigiau, bet su rašaliniu prapulsi. Aš irgi turiu tikslą išmokti greitojo skaitymo meno :) tikiuosi iki vasaros ar per ją pavyks išmokt.
  • 0

#11
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jėga!!! Papasakok kaip mokaisi? Aš turėjau labai gerą mokytoją, visi jo mokiniai per savaitę išmokdavo, o aš nors labai norėjau ir stengiausi, nesugebėjau... :) Dabar trumpam atidėjau greitojo skaitymo mokymąsi, gegužę žadu prie to grįžti, nusileisti tikrai neketinu :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#12
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na tikrai neketinu eit i greitojo skaitymo kursus, tiesiog nusipirksiu knyga apie šį mena, pastudijuosiu ir bandysiu visas savo jėgas bei ryžtą sutelkti ties greituoju skaitymu. Jei nori, tai gali viską padaryt, aišku tik sunkiai dirbant.
  • 0

#13
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mano akyse žmonės be didelių pastangų išmokdavo, o man reikės daug pastangų :) Bet knygų kol kas neketinu pirkti, pamėginsiu patikrintais metodais :) Na o Jums sėkmės ir ištvermės :) Kai išmoksit pasidalinkit patirtimi :) Būtų labai įdomu :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#14
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na aš nežinau ar man prireiks daug pastangų, bet darysiu viską, kad tik išmokčiau.
  • 0

#15
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Visada labai džiaugiuosi, kai matau tokius ryžtingus ir norinčius tobulėti žmones :) Tad nuoširdžiausiai linkiu sėkmės :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#16
Bace

Bace

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Šiaip tai labai mėgstam su mama knygas pirkti, tik yra viena bėda, kad jos jau nebetelpa nei bute, nei name, todėl dalį knygų atiduodame. Šiaip tai knygas imu iš bibliotekų, siunčiuosi internetu (iš ftp, ar kitų tinklapių bet dažniausiai angliškas), perku knygyne, skolinuosi pas draugus arba perku iš pažįstamos, kuri knygas pardavinėja su 50, 70 proc. nuolaida :).
  • 0
Nuotrauka

#17
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
dažniausiai knygas skolinuosi bibliotekų. namie taip pat yra knygų nemažai, kaime. kartais ir nusipeku. :)
  • 0

#18
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dažniausiai skolinuosi iš bibliotekos :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#19
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Dažniausiai iš bibliotekos.Išimtys tik tos,kurios beprotiškai traukia,arba kurias jau perskaičiau ir noriu turėt ant stalelio,tas įsigyju.:) Bet su knygų grąžinimais didžiulės bėdos... Visuomet vėluoju.O jei dar baudas tenka mokėti tai pigiau išeina pirkt naują. :D
  • 0

#20
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Patiko viena iš taisyklių. :D

10.9. Vartotojams, vėluojantiems grąžinti spaudinius, kiti spaudiniai neskolinami tiek dienų, kiek vėlavo grąžinti. Nuobaudos laikas ilginamas nuolat vėluojantiems grąžinti knygas ar nepaisantiems raginimų.


Daugiau: http://biblioteka.vd...l_taisykles.htm
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0