Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Geriausias filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#1
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Koks filmas paliko geriausią įspūdį?
Ką rekomenduotumėte pažiūrėti ir kodėlgi?
  • 0

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Iš senesnių tai gal "Gladiatorius", "Aleksandras Makedonietis", "Van Helsingas" bei "Da Vinčio kodas". Dar gerų esu matęs, bet dabar nepamenu.
Rekomenduočiau "Aleksandrą Makedonietį" -geras filmas, taip pat gausi didesnės naudos nei iš kitų filmų (praturtinsi istorijos žinias).
  • 0

#3
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:

Iš senesnių tai gal "Gladiatorius", "Aleksandras Makedonietis", "Van Helsingas" bei "Da Vinčio kodas". Dar gerų esu matęs, bet dabar nepamenu.
Rekomenduočiau "Aleksandrą Makedonietį" -geras filmas, taip pat gausi didesnės naudos nei iš kitų filmų (praturtinsi istorijos žinias).


Visus mačiau, ir tikrai rekomenduoju pažiūrėt "Van Helsing". Man jis toks geras, kad žiūrėjau gal 8 kartus :)
  • 0

#4
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Degantis Žmogus :) laaaabai patiko,filmo baigtis buvo nenuspėjama,galiu žiūrėt begales kartų,gal dar kas yra matę? :)
  • 0

#5
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Dar beje "Tamsos baikeris" su Nicolas Cage :P
Labai patiko :)
  • 0

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Iš naujesnių gal "Skafandras ir drugelis".



ps. nepatarčiau pagal filmus spręsti apie istoriją (ir išvis gyvenimą), nes DAŽNIAUSIAI faktai yra baisiai iškraipyti
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Iš naujesnių gal "Skafandras ir drugelis".



ps. nepatarčiau pagal filmus spręsti apie istoriją (ir išvis gyvenimą), nes DAŽNIAUSIAI faktai yra baisiai iškraipyti

Baisiai nebaisiai, bet pagrindinius faktus tai tikria palieka :D to ir pakanka paprastam žiūrovui.
  • 0

#8
aistute

aistute
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
siaip jai is fantastikos taj gal "ziedu valdovas" o siaip tai daug visokiu :D
  • 0

#9
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

siaip jai is fantastikos taj gal "ziedu valdovas" o siaip tai daug visokiu :D

Žiedų valdovo visas dalis matęs gal po 5 kartus ir dar laukiu kada jį rodys vėl. :D
  • 0

#10
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
"Transporteris 3" labai geras filmas :)
  • 0

#11
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Na, aš pati tai galėčiau vardint ir vardint.
American beauty,
Requiem for a dream,
Pi,
A clockwork orange,
How to kill your neighbour's dog, o vakar dar prisidėjo vienas nuostabus filmas:
Rain man.
:)
  • 0

#12
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Gyvenimas yra gražus,
Gyvenimas žiaurus,
Berniukas dryžuota pižama,
Klass,
Vaikinai neverkia,
Kuprotas kalnas...
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#13
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man Evoliucijos filmu pasirinkimas patiko :)

o pati patariu
I am Sam (puse filmo asaros akyse stovejo)

http://www.obuolys.l...s-as-esu-semas/

Grey gardens ("grūsnas", bet puikus filmas apie moteris - mama ir dukra)

  • 0

#14
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
jau nežinau kiek metų mano mylimiausias filmas yra "Gyvenimas yra gražus"
nežinau, man jis toks dieviškas. pradžia kaip labai miela meilės istorija,nuo vidurio prasideda gražus ir graudus filmas apie tėvą, jo meilę vaikui ir pan.
šiaip yra daug gerų filmų ;)
  • 0

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Vos keli dalyviai paminėjo rimtus ir dėmesio vertus filmus, visi kiti pops'as, filmai masėms, komercinio pagrindo.
Iš geresnių galėčiau paminėti: ,,Adomo obuoliai" ; Indų filmas ,,Wednesday" Iš kinų kūrybos galbūt ,,Zatoichi". Gana skirtingi, plataus spektro filmai, bet man įsiminė.
Kaip šitam forume perskaičiau viršuje citatą Goethe, jog reikia skaityti knygas, sugebančias stebinti.Šiuo atveju su filmais taip pat, po tokių holivudinių ,,perliukų" išėjus noris išgerti normaliai alaus ir nuplauti tą per saldų kartumą gerklėj.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, kaip čia pasakius...tie "nekomerciniai" filmai (už kuriuos kino teatruose, beje, pinigus ima - ir tiek pat kiek už komercinius ) kartais būna toks ššššš gabalas, kad neįmanoma žiūrėt...
O visiems gėda pasakyt, kad mėšlas, nes nenori, kad juos vadintų "popsininkais" ar dar kaip...
Ir giria "kokia idėja, koks užmojis, cho-cho-cho"


o karalius tai nuogas ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#17
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš tai turiu daug mėgstamų filmų. Kažkada netgi dariausi sąrašą ;) Prisijungsiu prie pagyrų "Gyvenimas yra gražus", to paties režisieriaus "Tigras ir sniegas". O dar verti dėmesio filmai (mano nuomone) yra: "Idiotai", "Nuostabus protas", "I am Sam", "Prisukamas apelsinas", "Kovos klubas", "American history X", "Forestas Gampas", "Pasikalbėk su ja", "Meistras ir Margarita", "Frida", "Šindlerio sąrašas", "Pianistas"', "Vasara, ruduo, žiema pavasaris", "Žaidimas", "Deivido Geilo paslaptis", "Talentingasis misteris Riplis", "Pabėgimas iš Šoušenko", "Pusryčiai pas Tifanį", "Vaikinai neverkia", "Juno" ir t.t. :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#18
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Na, kaip čia pasakius...tie "nekomerciniai" filmai (už kuriuos kino teatruose, beje, pinigus ima - ir tiek pat kiek už komercinius ) kartais būna toks ššššš gabalas, kad neįmanoma žiūrėt...
O visiems gėda pasakyt, kad mėšlas, nes nenori, kad juos vadintų "popsininkais" ar dar kaip...
Ir giria "kokia idėja, koks užmojis, cho-cho-cho"


o karalius tai nuogas ;)

Va šitas pasakymas tai nužudė :)
  • 0

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Na, kaip čia pasakius...tie "nekomerciniai" filmai (už kuriuos kino teatruose, beje, pinigus ima - ir tiek pat kiek už komercinius ) kartais būna toks ššššš gabalas, kad neįmanoma žiūrėt...
O visiems gėda pasakyt, kad mėšlas, nes nenori, kad juos vadintų "popsininkais" ar dar kaip...
Ir giria "kokia idėja, koks užmojis, cho-cho-cho"


o karalius tai nuogas ;)

Žinoma, matai holivudas pateikia sukramtytą maistą, ir dar padeda nuryti.O tokius filmus žiūrint reikia ne tik kramtyti, bet ir nuryti ir suvokti, ką ryji.Dėl to tampa šš gabalu.Pilnai pritariu.Lengvesnis kelias yra tas, kai gali išėjęs pasakyti cho cho cho
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Na, kaip čia pasakius...tie "nekomerciniai" filmai (už kuriuos kino teatruose, beje, pinigus ima - ir tiek pat kiek už komercinius ) kartais būna toks ššššš gabalas, kad neįmanoma žiūrėt...
O visiems gėda pasakyt, kad mėšlas, nes nenori, kad juos vadintų "popsininkais" ar dar kaip...
Ir giria "kokia idėja, koks užmojis, cho-cho-cho"


o karalius tai nuogas ;)

Žinoma, matai holivudas pateikia sukramtytą maistą, ir dar padeda nuryti.O tokius filmus žiūrint reikia ne tik kramtyti, bet ir nuryti ir suvokti, ką ryji.Dėl to tampa šš gabalu.Pilnai pritariu.Lengvesnis kelias yra tas, kai gali išėjęs pasakyti cho cho cho


Filmas, priverčiantis mąstyti - nėra ššš gabalas. Jei reikia kramtyti, nuryti ir dar suvirškinti - viskas puiku. Bet mėšlo kramtyt nelabai noris...Kalbu apie tikrą šlamštą, kurį parodę sako - jei nesupratai - esi popsininkas, mažametis ar šiaip asilas, o filmas nieko vertas
  • 0
Free thinkers are dangerous.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0