Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Geriausias filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#21
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Pateikit tokio filmo pavyzdį, nelabai suprantu, apie ką mes kalbam.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#22
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Pateikit tokio filmo pavyzdį, nelabai suprantu, apie ką mes kalbam.


Dabar staigiai negaliu prisimint, nes dažniausiai kaip tik gerus prisimenu ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#23
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kažkas tokio iš Skanoramos buvo...gal prieš 3 metus
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#24
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Kažkas tokio iš Skanoramos buvo...gal prieš 3 metus

Normalu, kad pasitaiko išimčių.Ir šiaip, juk suabsoliutinti beprasmiška.Suprantama, kad yra neblogų komerciniu pagrindu kurtų filmų, yra nevykusių ir tų ,.kitų" filmų, kurie neįeina į pagrindinę programą.Aš pats stengiuosi stebėti Kino pavasarį, žiemą ir panašius renginius.Nusivilti dar neteko, visi davė daug peno pamąstymui, nors neatmetu ir to, kad būta galbūt ir ne visai tikusių.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#25
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aš tikrai nesakau ir nesakiau, beje, kad visi filmai yra šlamštas. Sakiau, kad yra ir tokių, kad visi giria, bet pačiam pažiūrėjus tenka nusivilti...tikrai neginu komercinių, bet kartu ir negaliu pasakyt, kad visa "alternatyva" - stebuklas.
Raginot mane atidžiau skaityt - tai ir Jums to paties linkiu.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#26
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Aš tikrai nesakau ir nesakiau, beje, kad visi filmai yra šlamštas. Sakiau, kad yra ir tokių, kad visi giria, bet pačiam pažiūrėjus tenka nusivilti...tikrai neginu komercinių, bet kartu ir negaliu pasakyt, kad visa "alternatyva" - stebuklas.
Raginot mane atidžiau skaityt - tai ir Jums to paties linkiu.

Gerai jau gerai.

Sakiau, kad yra ir tokių, kad visi giria, bet pačiam pažiūrėjus tenka nusivilti...

Aš dėl to negaliu ginčytis, juk kiekvieno skonis yra skirtingas.Jau seniai žinoma.Mano mintis buvo ta, kad šitų programų filmai yra aukštesnės meninės vertės.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#27
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun

Na, aš pati tai galėčiau vardint ir vardint.
American beauty,
Requiem for a dream,
Pi,
A clockwork orange,
How to kill your neighbour's dog, o vakar dar prisidėjo vienas nuostabus filmas:
Rain man.
:D



Jei patiko Pi ir Requiem fo a dream tai siūlau pažiūrėt to pačio režisieriaus - The Fountain.

Na o dar *Kovos klubas* geras (jau mačiau, kad kažkas paminėjo);
*Konstantinas* labai įsiminė (nors apie jį kritikas pasakė labai kietai: visas filmas yra ilga reklama prieš rūkimą. Bet vistiek paliko įspūdį);
*Stay* kaip ir kovos klubas yra mind-blowing - buvo įdomu jį žiūrėt;
Ir *Misija: Marsas*
*Jis sako "Taip"*
*Talladega nights*
*Contact*
*Donnie Darko* keistas. Kiškis baisus buvo ;]

Jei kas matė panašių filmų į *the fountain*, *kovos klubas*, *stay*, prašau, parašykit juos.
Nepaminėjau - Steveno Spielbergo Ir Michael Bay bendras darbas - Transformeriai - buvo kietas.
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#28
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Dar pamiršau daug paminėti. Dievinu Michel Gondry kūrybą. Vienas pačių pačiausių filmų yra The science of sleep, taip pat eternal sunshine of the spotless mind. Be to, Takeshi Kitano puikiai kuria. Paskutinis jo matytas filmas Dolls laaabai stiprus. Taip pat Ki-duk Kim yra gėris. Klasika - Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring. Dar pamiršau paminėt A beautiful mind. Mane šis filmas labai paveikė. Tuo momentu pamenu įsivaizdavau save tik kaip matematikos mokslininkę (nesijuokit ;] ), o po šio filmo pradėjau domėtis John Nash ir sužinojau, kad jis gimė tą pačią dieną kaip aš, tik kitais metais. Tai taip br. Big Fish buvo gerulis filmas. Man tokio tipo kaip Big Fish, The science of sleep, Eternal sunshine of the spotless mind labai patinka. Tokie šilti ir kupini vaizduotės. Neseniai pamačiau Factory girl. Stulbinanti vaidyba, įdomi biografija, nors Edie Sedgwick ir primena Paris Hilton, bet 60-ųjų dvasia daro filmą labai patrauklų.
  • 0

#29
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man labai patiko into the wild. dar iki siol liko kazkoks poveikis. toks jeiskas filmas.ir dar kai gale suzinojau, kad biografija...patariu. :D
  • 0

#30
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Requem for a dream - nuostabus,
Life is beautiful - vienas mėgiamiausių
Dear Frenky - sužavėjo
ir dar daug gerų teko matyti :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#31
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

Berniukas dryžuota pižama,
Kuprotas kalnas...


šitą turiu, bet vis nepažiūriu.

Kuproto kalno nežiūrėjau, bet teko skaityti knygą.


siūlau pažiūrėti slumdog millionaire ir million dollar baby . man šie filmai- patys geriausi. ir žinoma, sweeney todd
  • 0

#32
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O galima kokios nors argumentacijos, kodėl geriausi būtent šitie,o ne kiti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#33
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Requem for a dream - nuostabus,
Life is beautiful - vienas mėgiamiausių
Dear Frenky - sužavėjo
ir dar daug gerų teko matyti :D
Requem for a dream - nuostabus,
Life is beautiful - vienas mėgiamiausių
Dear Frenky - sužavėjo
ir dar daug gerų teko matyti :)


Pirmasis - patiko garso efektai, filmavimo rakrusai, pasikartojantys vaizdai darė stiprų įspūdį. O gal svarbiausia,kad dar kartą supratau narkotikų blogį. Ir dar dėl to, kad sukėlė emocijas, privertė pamąstyti

Antrasis - patiko įvairiapusiškumas. Pusė filmo komedija, pusė - drama. Lyg padalinta. Patiko tėvo požiūris, bandymas apsaugoti sūnų; mamos atsidavimas šeimai. Ir dar dėl to, kad privertė juokis, privertė verkti.

Trečiasis - vien jau dėl to, kad nustebino pabaiga. Vaiko stiprybė - kažkas nuostabaus. Svetimo žmogaus atsidavimas, pagalba.

Dar pamiršau įtraukti - ,,Šaltasis kalnas" - tik dėl to, kad sukėlė didžiules emocijas. Per Titaniką mažiau skysčio iš akių išbėgo, negu per šitą.

P.S. Jau pati sau atrodau, kad ką tik veikiu, tai vis ašaros :D Tačiau, geras filmas ar knyga yra ta kuri pažadina jausmus, taip manyčiau :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#34
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

O galima kokios nors argumentacijos, kodėl geriausi būtent šitie,o ne kiti?



slumdog millionaire
- filmo įdėja nėra kuo nors išskirtinė, bet man patiko.labai sukrėtė Indijos vaizdai, kur rodomi vargšai..skaudi pagr, veikėjo istorija mane labai paveikė ..
sweeney todd- man miuziklai labai patinka, o čia- dar ir siaubo, tad geriau nebūna. užburianti muzika, įdomus siužetas..gale nedaug trūko, kad ir ašarą nubraukčiau.vien ko vertas depp'o veikėjas:) tik vienas minusėlis- netikroviškai pjaustomos gerklės.
million dolar baby- labai gera filmo įdėja..apie tai, kaip viena akimirka, vienas vienintelis įvykis gali apversti gyvenimą aukštyn kojom..apie svajonės siekimą..tikėjimą ir pasišventimą tam, kad ji būtų pasiekta.sudomino nuo pat pradžių iki pat galo..
  • 0

#35
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:


Dar pamiršau įtraukti - ,,Šaltasis kalnas" - tik dėl to, kad sukėlė didžiules emocijas. Per Titaniką mažiau skysčio iš akių išbėgo, negu per šitą.



man šaltasis kalnas irgi padarė gerą įspūdį. gera vaidyba, meilė,nugalinti viską, ir..nelaiminga pabaiga, kuri man patinka, nors ir liūdina:(
o titanikas man nė trupučio nepatiko..nesuprantu, ką kiti jame mato.
  • 0

#36
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

o titanikas man nė trupučio nepatiko..nesuprantu, ką kiti jame mato.

a) patinka Di Caprio
:D graži meilės istorija, nors ir nelaiminga
c) viskas vyko iš tikrųjų
Sutinku, kad būna geresnių, bet šis man patiko taip pat :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#37
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
man tai išvis visiems kūriniams - tiek knygoms tiek filmams - labai daug pliusiukų uždeda vien tai kad tai būna tikra istorija :D tuomet net skaitosi , ar žiūrisi visai kitaip :D
  • 0

#38
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
man irgi patinka, kas tikra. bet sakykime filmas ,,the strangers'' (nepažįstamieji) - paremta tikrais faktais, bet iš kur žino, kad buvo būtent taip, jei, kiek supratau, pagrindiniai veikėjai mirė?..
  • 0

#39
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
na ,manau , žodis paremta labai daug pasako :) gali būti jog kai kurie įvykai buvo paimti iš tikro gyvenimo ( ar bent panašūs į tikrąjį ), tačiau faktais kūrėjai tik pasirėmė , o tai pasako , kad ir pabaiga ir daugelis kitų filmo vietų gali būti , o tikriausiai ir buvo , pramanyti :)
  • 0

#40
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
pritariu :)
va, dar prie įdomiausių- esu didelė Karibų piratų gerbėja :) laukiu pasirodant ketvirtos dalies, kuri bus 2011m.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0