Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Geriausias filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#41
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Vakar matytą ,,mano sesers globėjas'' taip pat galėčiau pridėti prie geriausių. Liūdna istorija apie vėžiu sergančią merginą, dėl sesers besiaukojančią seserį ( o gal tiksliau mama ją aukoja), tėvus, pakirstus nelaimės ir sergančiosios brolį, kuris dėl sesers ligos nustojo mokytis ir gyventi beprasmį gyvenimą..
Ši istorija negali palikti abejingų, nes vėžys gali pasirodyti bet kam ir bet kada..sukrėtė ši istorija..labai tikroviškai suvaidinta..kai kur netgi buvo juokas pro ašaras..
  • 0

#42
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Stay
Filmas kuris reikalauja daug mąstymo...Jame viskas taip painu ir ne aišku..Maniau pabaigoje viskas paaiškės,bet pabaiga dar didesnę nežinią sukėlė..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#43
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Pastaruoju metu teko matyti daug gerų filmų - kaupiau, kaupiau, o jau kai pažiūrėjau, tai ir emocijų, ir įspūdžių, ir peno pamąstymams radau daug :D
Taigi, geriausiųjų sąrašą pildau:
- ,,Septynios sielos". Viskas patiko. Ypatingai siužetas, patik istorijos mintis. Pagrindinio herojaus pasirinkimas. Liūdna, įdomi, nenuspėjama (bent jau man buvo) pabaiga.
- ,,Vien@tvė tinkle". Vien todėl, kad tai yra viena geriausiųjų knygos ekranizacijų, kurias kada nors mačiau :) ir šiaip patiko.
- Skrydis virš gegutės lizdo. Turėjau jau jį tikrai ilgai, tačiau vis nebuvo didelio užsidegimo žiūrėti. Nežinau ar tai gerai, ar ne, bet pasižiūrėjau tik dabar. Verta buvo. Nežinau kuo ypatingai patiko. Gal viskuo..?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#44
Euth.

Euth.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
clockwork orange
  • 0
Nobody dies virgin. Life fucks us all.

#45
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
"Prieš pakratant kojas" ir "Australija"
  • 0

#46
Monstriuke

Monstriuke

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
As good as it gets, dedication, Leon the professional , Forrest Gump , American Beauty, Seven, The Pianist, City Lights (1931), Sin City, The Green Mile , Gladiator, Kill Bil visos dalys, visi pixar filmai, Ed Wood, little children. Va cia tokie geriausi kuriuos prisiminiau.
  • 0

#47
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
requiem for a dream - tikrai labai geras ir gan žiaurus, verčiantis susimąstyti filmas.
  • 0

#48
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

requiem for a dream - tikrai labai geras ir gan žiaurus, verčiantis susimąstyti filmas.


Juk sakiau, kad geras!
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#49
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
per atostogas reiks dar kartą pažiūrėti kad dar geriau įsižiūrėčiau.. bet jau pabaiga...nelinkiu to niekam..
  • 0

#50
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
kadangi man siaubo žanras labai priimtinas , tai du filmai tikrai labai įstrigo atminty
" dirbtinis intelektas"
" nekviesti svečiai"
  • 0

#51
cochon

cochon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
25th hour. Patiko viskuo. O pagrindinio veikėjo monologas prie veidrodžio irgi įsiminė, galbūt dėl to, kad ir pačiai taip kartais norisi padaryt. Jei žiūrėsit, suprasit apie ką aš. O iš lengvesnių filmų galėčiau įvardint Vicky Cristina Barcelona. Lengvas ir atpalaiduojantis su vyno, meilės ir Ispanijos priekoniu.
  • 0

#52
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
The reader.
man šis filmas vienas iš geriausių mano matytų filmų. puikus darbas, puikus siužetas, puikūs aktoriai. mintis, netikėtumai. manau, tikrai verta pamatyti :D
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#53
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o filmai susiję su skaitymu ar kažkas panašaus, siūlau pažiūrėti neblogą darbą apie poetų draugiją:
Dead poets society vadinasi. puikus filmas :D
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#54
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

requiem for a dream - tikrai labai geras ir gan žiaurus, verčiantis susimąstyti filmas.



Kažkaip norisi pritarti. Žiūrėjau nesenai.Ir po jo vaikščiojau lyg apdujus.Matyt čia ir buvo tas 'verčia susimąstyti'.Taip sakant, įlindo giliai į pasąmonę. Aktoriai, ypač ta mama, kone tobulai parinkti.Ir jos istorija..uh. Filmas atspindintis realybę: tragiškos istorijos, likimai, pabaiga.Ir nufilmuotas gan įdomiai.Reziume - kiek užmatau, vien pagyrimai .

Bet labiau mane sužavėjo kitas to paties režisieriaus filmas - "The Fountain". Kol kas vienintelis filmas, kurį žiūrint per kūną šitaip dažnai šiurpuliukai bėginėjo.Tie vaizdai, muzika..nekalbant jau apie esmę..tikrų tikriausiai - nenusakoma žodžiais. Nuostabus filmas.
  • 0

#55
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Oi galėčiau vardint ir vardint, :) bet mano mėgstamiausi:
''A Walk to Remember''
''Klass.''
''Prieš parskrendant į Žeme''
''Meet. Joe. Black''
''Žalioji mile''
''Aš esu Semas''
''Krepšininko dienoraštis''
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#56
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx

...
''Klass.''...


Šita ir aš mačiau :) Sukrėtė mane ;(
Mano klasiokė šita filmą pažiūrėjo ir naktį sapnavo, kad nušovė savo netikrą brolį :)
  • 0

#57
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:

...
''Klass.''...


Šita ir aš mačiau :) Sukrėtė mane ;(
Mano klasiokė šita filmą pažiūrėjo ir naktį sapnavo, kad nušovė savo netikrą brolį :)


Eina suprast, kad ne kaip sutaria :) jai šis filmas tave sukrėtė tai pažiūrėk '' Žalioji mile'''
Nemažai laiko turės praeitis kol atsigausi.
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#58
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Man asmeniškai labai patiko filmas "S1MONA", kuriame pasakojama apie neegzistuojančia moterį, kurį yra sukurta kompiuteriu, ji tampa garsi aktorė bei dainininkę, pagaliau pasiekiama kulminacija, jos gerbėjai nori ją pamatyti gyvai, bet jos taip ir neparodo, nes ji kaip žinoma nėra tikras žmogus, ji panaikinama, bet filmo pabaigoje ji ir vėl atgaivinama.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#59
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

requiem for a dream - tikrai labai geras ir gan žiaurus, verčiantis susimąstyti filmas.



Kažkaip norisi pritarti. Žiūrėjau nesenai.Ir po jo vaikščiojau lyg apdujus.Matyt čia ir buvo tas 'verčia susimąstyti'.Taip sakant, įlindo giliai į pasąmonę. Aktoriai, ypač ta mama, kone tobulai parinkti.Ir jos istorija..uh. Filmas atspindintis realybę: tragiškos istorijos, likimai, pabaiga.Ir nufilmuotas gan įdomiai.Reziume - kiek užmatau, vien pagyrimai .

Bet labiau mane sužavėjo kitas to paties režisieriaus filmas - "The Fountain". Kol kas vienintelis filmas, kurį žiūrint per kūną šitaip dažnai šiurpuliukai bėginėjo.Tie vaizdai, muzika..nekalbant jau apie esmę..tikrų tikriausiai - nenusakoma žodžiais. Nuostabus filmas.


Taip, tikrai Aronofsky labai geras režisierius, paskutinis jo matytas filmas buvo ,,Imtynininkas" na ne toks geras kaip ,,Requiem for a dream" ar "The Fountain", bet vis vien nieko, gal todėl, kad atrodo, kad šis režisierius nieko prasto net ir negali sukurti :lol:
  • 0

#60
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
diev, aš tai daug filmų galiu pavadinti geriausiais. nežinau, gal neatsirenku, bet man tai nė motais. : ) pavardysiu kelis: 'Klasė', 'Vienas Namuose', "Vienas Namuose 2: Pasiklydęs Niujorke', "Negarbingi Šunsnukiai', 'Užsispyrėlės Sutramdymas', "Krikštatėvis', 'Vienui Vieni', 'Skubėk Mylėti', 'Broliai', 'Van Helsingas', 'Pirmoji eskadrilė', 'Piko valanda 1,2,3' , 'Patriotas', "Žmogus su geležine kauke', 'Simarono žirgas', 'Marokas', 'Princas ir aš'.......
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0