Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mėgstamiausia sporto šaka?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 80

#41
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
dviračių sportas. :)
krepšinis ir tinklinis. : )
  • 0

#42
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Futbolas, futbolas ir dar kartą futbolas. Taktika, mąstymas, bendrystė, atmosfera, dėmesys. Arghhhh... I Love IT!
  • 0

#43
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Futbolas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#44
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
ziureti tai patinka keletas: zirgu sportas (jei gyvai, tai isvis pasaka), snookeris, lengvoji atletika (ypac suoliai su kartim (genai matyt) ), o jei paciai ka veikti tai pula zaisti (rusiska biliarda idomiau, bet kai tai mokama, tai brangokai gaunas, todel seniai bezaidziau) ir su dviraciu vazinetis :D savu laiku dalyvaudavau turistiniu mazgu risimo, kliuciu ruozo varzybose :)
  • 0

#45
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man irgi patinka lengvoji atletika, daugiakovė ypač (irgi turbūt genai:) Taip pat F1 ir dailusis čiuožimas
  • 0

#46
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Man irgi patinka lengvoji atletika, daugiakovė ypač (irgi turbūt genai:) Taip pat F1 ir dailusis čiuožimas


kazkuris is tevu daugiakovininkas? ar del ko taip sakai? :D
  • 0

#47
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Man irgi patinka lengvoji atletika, daugiakovė ypač (irgi turbūt genai:) Taip pat F1 ir dailusis čiuožimas


kazkuris is tevu daugiakovininkas? ar del ko taip sakai? :D


Kažkuris iš tėvų daugiakovininkų treneris:)
  • 0

#48
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
aisku :D
  • 0

#49
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

ziureti tai patinka keletas: zirgu sportas (jei gyvai, tai isvis pasaka), snookeris, lengvoji atletika (ypac suoliai su kartim (genai matyt) ), o jei paciai ka veikti tai pula zaisti (rusiska biliarda idomiau, bet kai tai mokama, tai brangokai gaunas, todel seniai bezaidziau) ir su dviraciu vazinetis ;) savu laiku dalyvaudavau turistiniu mazgu risimo, kliuciu ruozo varzybose :D

O taviškiai genai irgi panašiai kaip mano?
  • 0

#50
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

ziureti tai patinka keletas: zirgu sportas (jei gyvai, tai isvis pasaka), snookeris, lengvoji atletika (ypac suoliai su kartim (genai matyt) ), o jei paciai ka veikti tai pula zaisti (rusiska biliarda idomiau, bet kai tai mokama, tai brangokai gaunas, todel seniai bezaidziau) ir su dviraciu vazinetis :D savu laiku dalyvaudavau turistiniu mazgu risimo, kliuciu ruozo varzybose :D

O taviškiai genai irgi panašiai kaip mano?


aha, galima sakyt tokie patys, matyt musu tie teveliai kazkurie pazistami yra daugiau maziau ;)
  • 0

#51
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

ziureti tai patinka keletas: zirgu sportas (jei gyvai, tai isvis pasaka), snookeris, lengvoji atletika (ypac suoliai su kartim (genai matyt) ), o jei paciai ka veikti tai pula zaisti (rusiska biliarda idomiau, bet kai tai mokama, tai brangokai gaunas, todel seniai bezaidziau) ir su dviraciu vazinetis :D savu laiku dalyvaudavau turistiniu mazgu risimo, kliuciu ruozo varzybose :D

O taviškiai genai irgi panašiai kaip mano?


aha, galima sakyt tokie patys, matyt musu tie teveliai kazkurie pazistami yra daugiau maziau ;)

Jei esi kaunietė, tai koks 100proc, kad bent jau iš matymo bus pažįstami :D O įdomumo dėlei, tavo tėtis ar mama, nes mano tai tėtis treneris,tik šiuo metu jis ne Lietuvoj treniruoja :D
  • 0

#52
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
mano ir tetis. treniruoja Lietuvoj, ne tik suolininkus su kartim, bet yra ir tokiu ;) o kokioj saly tavo tetis dirba? :D
  • 0

#53
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

mano ir tetis. treniruoja Lietuvoj, ne tik suolininkus su kartim, bet yra ir tokiu :D o kokioj saly tavo tetis dirba? :D

Šiuo metu jis treniruoja labai pajėgų triatlonininką (truputį nuo daugiakovės nukrypo) JAV. Labai smalsu pasidarė, gal ir aš netyčia tavo tėtį žinočiau, nemažai laiko praleisdavau per varžybas ir įvairius čempionatus,padėdavau teisėjaut ;)
  • 0

#54
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
labai mėgstu boksą, bušido, jojimą ir fechtavimasi...
  • 0

#55
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

mano ir tetis. treniruoja Lietuvoj, ne tik suolininkus su kartim, bet yra ir tokiu :) o kokioj saly tavo tetis dirba? :)

Šiuo metu jis treniruoja labai pajėgų triatlonininką (truputį nuo daugiakovės nukrypo) JAV. Labai smalsu pasidarė, gal ir aš netyčia tavo tėtį žinočiau, nemažai laiko praleisdavau per varžybas ir įvairius čempionatus,padėdavau teisėjaut ;)


na kol mokykloj mokiaus as ir varzybose sededavau vasaromis :) tik as sekretoriate bazavaus :) pirmais metais nesiodavau protokolus, o paskui jau prie kompo :)
  • 0

#56
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

mano ir tetis. treniruoja Lietuvoj, ne tik suolininkus su kartim, bet yra ir tokiu :) o kokioj saly tavo tetis dirba? :)

Šiuo metu jis treniruoja labai pajėgų triatlonininką (truputį nuo daugiakovės nukrypo) JAV. Labai smalsu pasidarė, gal ir aš netyčia tavo tėtį žinočiau, nemažai laiko praleisdavau per varžybas ir įvairius čempionatus,padėdavau teisėjaut :)


na kol mokykloj mokiaus as ir varzybose sededavau vasaromis :) tik as sekretoriate bazavaus :) pirmais metais nesiodavau protokolus, o paskui jau prie kompo :)

labai įdomu...nes aš irgi dirbdavau sekretoriate, nešiodavau protokolus ir pan. visus šiuos veiksmus apibūdinau "padėdavau teisėjaut " :) Kadangi esu už tave vyresnė, tai tu dar mažutė turėjai būti, bet manau, kad galėjom kažkuriose varžybose susitikti, gal pvz Naujametinėse daugiakovininkų varžybose? ;)
  • 0

#57
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as siaip i varzybas retai einu ;) o dirbdavau tik vasaromis. na mano tie darbeliai buvo pries 6-8 metus, ziurint kiek tu vyresne ir kokio amziaus budama tu sededavai tose varzybose :)
  • 0

#58
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

as siaip i varzybas retai einu ;) o dirbdavau tik vasaromis. na mano tie darbeliai buvo pries 6-8 metus, ziurint kiek tu vyresne ir kokio amziaus budama tu sededavai tose varzybose :)

Parašiau tau į až
  • 0

#59
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Dviračių sportas :) sergu tuo nepagydomai :$
dar galiu pažaisti stalo tenisą ar badmintoną, pabėgioju kartais, simpatizuoju jogai, bet taip ir nepradeda rimtai tuo užsiiminėti tik JOKIŲ komandinių žaidimų
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#60
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Futbolas ir čiuožimas ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0