Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mėgstamiausia sporto šaka?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 80

#61
Vilkė

Vilkė

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Bėgimas, bėgimas, bėgimas.. Lengvoji atletika. Lankau maniežą.
Be proto. Kai bėgi ir kvepuoji ir jauti kaip kraujas plūsta net ir pačias nepasiekiamiausias kerteles, bėgi ir jau dūsti, ir tau oro trūksta. Bet tu bėgi, bėgi ir jauti kaip gyveni, jauti kiekvieną deguonies bangą, jauti kaip plaka širdis ir ŽINAI, kad ji plaka.
Žiūrėti - futbolas. Kartais pažaidžiam. Team work, tai smagu.
  • 0
Kiekvienas metų laikas turi savo kvapą. Kiekvienas lapas turi skaičių. Kiekvienas žvilgsnis - prasmę.

Kiekvienas dalykas gali būti melagingas...

#62
alehandro

alehandro

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 40 Pranešimai:
Esu religingas, taigi krepsinis
  • 0
Bendraujant su psichiškai nesveiku geriausia apsimesti sveikam.

#63
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Plaukimas.
  • 0

#64
Kitaip

Kitaip

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Visuomet liksiu ištikima futbolui. Smagu tiek žaist tiek žiūrėt
  • 0
Rimtumas - tai laiko dalykas; jis atsiranda, tiek tau tepasakysiu, kai pervetini laiką.

#65
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Fitness. Sveikame kūne, sveika siela.
Krepšinis. Esu Lietuvis. :)
Futbolas. Sporto karalius. Tik labiau patinka žaisti, negu žiūrėti.
Boksas. Tiesiog geras sportas.
  • 0

#66
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
Plaukimas, dviračių sportas. Galiu valandų valandas žiūrėt boksą arba biliardą per TV :)
  • 0

#67
Niekas

Niekas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 102 Pranešimai:
Kovos be taisyklių... Šių laikų gladiatoriai...
  • 0

#68
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Mėgstu įvairų sportą. Kažkada lankiau šokius, tinklinį ir plaukimą. O šiaip mėgstu dailųjį čiuožimą, krepšinį, ledo ritulį (čia kai olimpiada buvo, užsikabinau kažkaip, patiko, bet dabar nežiūriu), lengvąją atletiką ir esu DIDELĖ 'Formulės 1' fanė. Nepraleidžiu nė vienų lenktynių ir dabar taip gaila, kad savaitgalį baigsis sezonas... :)
  • 0

#69
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš ir anksčiau žiūrėdavau formulę dabar nebežiūriu, o už ką sergate?
  • 0

#70
tukas

tukas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
nesu didelė sporto žaidėja, bet futbolą stebėti - smagu. pati nebent tinklinį žaidžiu arba kartais bėgioju vardan savo malonumo
  • 0

#71
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...

Aš ir anksčiau žiūrėdavau formulę dabar nebežiūriu, o už ką sergate?


Anksčiau sirgau už Kimi Raikkonen'ą, bet kai jis pasitraukė, žiūrėjau vien dėl malonumo. Dabar aiškių favoritų neturiu, bet visai patinka, kaip važiuoja Robertas Kubica, Massa, kai kurie kiti, Neturiu komandos už kurią sirgčiau, nes visos ten nelabai 'švarios'. Ach, taip gaila, kad sezonas pasibaigė, dabar daugiau nei 4 mėnesius kito laukt... :)

O kodėl jūs nebežiūrite? Nebeįdomu pasidarė ar laiko nėra? :)
  • 0

#72
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Patinka žiūrėt futbolo rungtynes, kartais ir mėgėjiškai sužaist, bet labai seniai teko tą daryt. O kas man asmeniškai patinka, tai sportiniai šokiai. Pati didelę dalį gyvenimo buvau neatsiejama nuo šokių, dabar tik kartais tuo užsiimu :}
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#73
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Aš ir anksčiau žiūrėdavau formulę dabar nebežiūriu, o už ką sergate?


Anksčiau sirgau už Kimi Raikkonen'ą, bet kai jis pasitraukė, žiūrėjau vien dėl malonumo. Dabar aiškių favoritų neturiu, bet visai patinka, kaip važiuoja Robertas Kubica, Massa, kai kurie kiti, Neturiu komandos už kurią sirgčiau, nes visos ten nelabai 'švarios'. Ach, taip gaila, kad sezonas pasibaigė, dabar daugiau nei 4 mėnesius kito laukt... :)

O kodėl jūs nebežiūrite? Nebeįdomu pasidarė ar laiko nėra? :D


Tiesiog kai keletą varžybų praleidi, tai po to nebelieka ir to noro, o beto dar dar ir šiaip atsibodo, aš nuo mažens ją žiūrėdavau ir nė pati nepajutau kai nebeliko įdomumo...
O Raikkonenas niekada nepatiko, dažnai atrodydavo, kad jis ne visai sąžiningai važiuoja, o ir savo bjauriu būdu buvo pagarsėjęs
  • 0

#74
EverythingAlright

EverythingAlright

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
Mano mėgiamiausios sproto šakos šokiai, tinklinis, bėgimas ir tenisas. Aš jas tiesiog dievinu. Negalėčiau be jų gyventi. Negalėčiau gyventi apskritai be sporto ir pati nesportuoti.
  • 0

#75
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Esu tiesiog pamišusi dėl tinklinio :)
Žaidžiu mokyklos rinktinėje, ši sporto šaka vienintelė, kurioje galiu puikiai save išreikšti ir panaudoti savo jėgą. :)
Gaila tik ,kad kai kartais norisi trinktelt priešininkams, trugdo tinklas :)

Taip pat mėgstu plaukimą, jodinėjimą žirgais(šia sporto šaka daugiausiai tenka tiesiog žavėtis, o ne ja mėgautis).
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#76
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

...ir esu DIDELĖ 'Formulės 1' fanė. Nepraleidžiu nė vienų lenktynių ir dabar taip gaila, kad savaitgalį baigsis sezonas... :)

Fanė, too 8-) Ir va dabar kaip tik atostogos jiems prasidėjo, bet kaip nors...
O šiaip, kai žienai jie išeina atostogaut, tai kiekvienais metais žiūriu Dakaro lenktynes. Truputį gaila, kad nebe Afrikoj jos vyksta |( bet dar labiau gaila buvo, kai vienais metais išvis atšaukė
Daugiau beveik nieko nežiūriu. Patinka futbolas, bet kad kažkaip normaliai žiūriu tik, kai dideli kokie čempionatai.
Pati vasarą plaukioju ir dviratį minu, seniau ir futbolą pažaisdavom (kartą teko net žiemą, kai buvo -25, nerealu buvo ;) ). Žiemą - sniego angelų darymas, pavasarį ir rudenį daugiausiai užsiimu šokinėjimu per balas
  • 0

#77
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
Plaukimas
  • 0

#78
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na man pastaruoju metu pradėjo patikti atlikinėti jėgos pratimus.
  • 1
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#79
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Na man pastaruoju metu pradėjo patikti atlikinėti jėgos pratimus.

Daviau teigiamą vertinimą, kadangi tu labai gerai pasakei - jogos pratimus. Kadangi joga yra skirstoma į gimnastiką t.y. tai ne joga rytietiška prasme, ir joga - religija, tai atitinka jau rytietišką mąstymą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#80
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Daviau teigiamą vertinimą, kadangi tu labai gerai pasakei - jogos pratimus. Kadangi joga yra skirstoma į gimnastiką t.y. tai ne joga rytietiška prasme, ir joga - religija, tai atitinka jau rytietišką mąstymą.

Ne jogos,o jėgos pratimai. O dėl jogos, kažkada praktikavau lengvesnes asanas. Nors pasitaiko, kad būna keli kartai į mėnesį, kad dėl vidinio ramybės ieškojimo vėl tuo užsiemu.
  • 1
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0