Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kolektyvinis romanas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Taisyklės: Kiekvienas parašo po pastraipą (min. 3 sakiniai) kuri sietųsi su aukščiau parašyta pastraipą. Jokių barbarizmų ir nesamonių. :P
Pradedam:
Žiema.Tai buvo ankstyvas penktadienio rytas. Ponas Ričardas Langdonas vos atsikėlęs iš lovos išsivirė puodelį kavos ir su dideliu susidomėjimu pradėjo skaityti rytinę spaudą.
  • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Po kelių minučių jo susidomėjimas išblėso.
"Chm, chm...Koks kvailys susidomėtų tokiais..." - svarstė Langdonas, raukdamas kaktą.
"PROTINGOJI ŽIURKĖ PABĖGO IŠ CIRKO," - "Nieko nuostabaus, keista, kad žmonės prie jos neprisidėjo..."
"VALDŽIA PRIVERSTA KELTI MOKESČIUS." - "Nieko naujo, įdomu, ar jėga kas privertė..."
Reklamos, nekrologai, horoskopai orai....Nieko. NIEKO!!!
Miestas miegojo. Miestas laukė...
Supykęs, Langdonas sulankstė laikraštį ir numetė toliau nuo savęs ant stalo.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Po kelių sekundžių jo galvoje sušvito nauja mintis:
- Nusimato nuobodoka diena.. Gal geriau eisiu su savo gera drauge išgerti po puodelį kavos.
Ričardas Langdonas apsivilko savo ypatingąjį paltą, nuo pakabos pasiėmė kepurę ir nusivaksavęs batus išėjo laukan.
  • 0

#4
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
laukia buvo nepaprastai šalta , bet gražu . Langdonui patiko vaikštinėti po miegantį miestą, nors jis labai gerai žinojo , kad miestas tik atrodo miegąs , jis žinojo ,kad už kiekvienos aukštų namų sienos prasideda gyvenimas , o vėliau vyksta ir neįtikinamiausios šeimų dramos . bet šiandien jo tie gyvenimai nedomino .Ričardas Langdonas nemėgo šalčio , labiausiai tada kai viskas aplinkui buvo gražu ,nes jis niekaip negalėdavo susikaupti ,nereaguoti į šaltį ir pamatyti visą ankstyvos žiemos grožį.
  • 0

#5
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Todėl, vos užsukus į jaukią kavinukę gatvės kampe, Ričardo veidą papuošė šypsena. Kūną užliejo maloni šiluma, nosį kuteno šviežios kavos kvapas. Jis demonstratyviai nusivilko savąjį paltą, pasikabino ant kabyklos ir įsitaisė prie kampinio dviviečio staliuko. Ričardas buvo pradedąs grožėtis baltu peizažu už lango, bet jį sutrikdė padavėjas.
- Malonu jus matyti, pone Langdonai. Kažko laukiate? Gal pradėti ruošti kavą?
- Kolkas nereikia, Čarli, - maloniai atsisakė Ričardas pagalvojęs, kad galbūt šiandien ta proga, kai bus galima išgerti vyno.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
O štai tarpdury pasirodė ir Ričardo draugė. Čarlis ją palidėjo iki staliuko.
-Sveikas Ričardai.
-Sveika Liz.
Atrodė, kad viskas vyksta pagal planą.
  • 0

#7
skaaiya

skaaiya

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 171 Pranešimai:
  • Miestas:Siauliai
Liza atsisedo prie stalelio, uzsikele koja ant kojos, taip nuginkluodama visus vyrus ir jaunuolius buvusius patalpoje. Isitaisiusi ji isdeste tolesni veksmu plana:
-Tu puikiai pasidarbavai. Jaigu tik ne ta pirstine...-ji prislopino balsa ir trumpam nutilo- Bet nesijaudink, isvyksi kelioms savaitems is salies ir grysi visai kitas zmogus.
As siek tiek suglumau bet ji to nepastebejo, kalbejo toliau.
-Beto pinigai juk neproblema. Rytoi apie 4 valanda buk oro uoste pasiimk biletus ir nedelsent isvyk.
Tai tarusi ji apsivilko palta ir isejo. Likau vienas.
  • 0
Nuotrauka

#8
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ponas Ričardas džiaugėsi, kad viskas vyko pagal tą planą, kurį tiek kartų apmąstė, tiek kartų pergalvojo, tą kurį vykdo su Liza. Tik atėjo pati blogiausia jo dalis. Kažkas dings iš viso šito žaidimo. O jam pačiam reikės išvyti. Pastarasis dalykas daug blogesnis už pirmąjį. Palikti Martą, miestą, kad ir šitą kavinukę. Deja, jau pasirinkta. Ričardas labai, net per daug aiškiai suvokė, kad tapo atsakingu už tą veiklą. Kiti jau daro savo. Teks ir jam. Išvykti. Marta...
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#9
skaaiya

skaaiya

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 171 Pranešimai:
  • Miestas:Siauliai
Atejo taip nelauktas rytojus. Ricardas susikrove daiktus i sena, melinos spalvos lagamina. Jis issikviete taksi ir netrukus jau buvo pakeliui i orouosta. Jo veidas buvo ruskanas, jis negalejo negalvoti apie tai ka paliks cia, bet suprato- kitos iseities nera. Atvykes i tiksla nuejo pasiimti biletus is kasos. Pasieme ir suakmenejo. Ant bileto buvo parasyta: "Londonas, Jungtine Karalyste- Tokijas, Japonija"...
  • 0
Nuotrauka

#10
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
,,Kažkoks nesusipratimas. Kitaip to nepavadinsi. TOKIJAS? Nesąmonė. Koks asilas užsakė bilietus? Absurdas." Kitokios mintys Ričardo galvoje ir nesisuko. Jis juk nekentė Japonijos, Kinijos, Taivano ir kitų jam nepažįstamų šalių, kuriose vaikšto žemi žmonės. Tiesą sakant jis nepakentė visko, kas buvo ne angliška. Laikė save rasistu ir tuo ėmė didžiuotis. O dabar kelionė į Japoniją. Likimas mėgsta pokštus. Tik Ričardui tai nepasirodė juokinga... Veikiau graudu. Jis buvo sutikęs vykti į Australiją (nors kalba pažįstama...). Bet jokiu būdu ne į Japoniją. Milijardai žmonių... Staiga telefono ekrane pasirodė nepažįstamas numeris...
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#11
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ričardas nieko nelaukęs atsiliepė.
- Sveiki, pone Langdonai. Aš čia nuo Lizos, esu jos verslo partneris. - tarė kažkoks džirgždiantis balsas.
- Verslo? Hm..,- stipriai suglumo Ričardas.
- Taip. Verslo. Jūs turite išvykti iš šalies, kurioje dabar esate. Tuojau pat. Man rodos Liza jau seniai tuo pasirūpino. Berods, į Tokiją.
- Taip, į Tokiją! - pyktelėjęs iškvošė Langdonas.
- Puiku. Atvykę į Tokiją, gausite nurodymus. Sėkmingos kelionės.

Ir padėjo ragelį.. Ričardas jau nebepyko, jis netgi džiaugiasi. Juk už viską, ką jis daro, bus sumokėta! Jis tik retkarčiais įvykdys užduotis ir vartysis kaip inkstas taukuose. Velniškai pavojingas žaidimas, bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano, ane?
Susitvarkęs reikiamus dokumentus, ponas Langdonas sėdo į orlaivį.
Po kelių minučių lėktuvas pakilo..
  • 0

#12
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Langdonas kaip ne keista, atsisėdo prie lango, kad geriau matytu kas už jo vyksta, matė debesys, kurie jam asociojavosi minkštu ir šiltu patalu, kur ne per seniausiai jis gulėjo, o dabar reikėjo vargti lėktuve.

Pagaliau jis ir nusileido Tokijo oro uoste, Langdonas jau praėjo visas peržiūras ir pasiėmė savo bagažą, kuria ir vežėsi. Jau ir iš jo išėjo, jam kilo daug įdomių ir beprasmių klausimų, į kuriuos atsakyti negalėjo ir jis pats.
Lengdonui besidairant paskambino tas pats Lizos, vadinamas verslo partneris.
- Labas, pone Langdonai, kaip sekėsi kelionė ? Ar nepavargote ?, - pažėrė klausimų laviną Ričardui.
- Aaaa, čia ir vėl Jūs, ačiū, man viskas gerai, nepavargau, - atsakė jis.
- Supratau, tai dabar atidžiai paklausykite, paėjejus keletą žingsnių atrasite viešbutį, apsigyvenkite ten ir laukite kitų mano nurodymų, - ir padėjo ragelį.

Langdonas taip ir padarė, kaip ir buvo nurodyta, bet jis nieko blogo neįtardamas, sau ramiausiai nuėjo į savo numerį ir pavargęs tiesiog krito į minkštą dar paklotą lovą ir su visais drabužiais užmigo.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#13
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Staiga, apie 3val. nakties, Ričardas nubudo. Lengvai apdujęs nuo miego, bandė atspėti "kas negerai" ir kokie garsai už durų. Šiaip netaip išsiropštė iš lovos, priėjo prie durų ir klausosi:
- Tu niekada nebuvai to vertas! Ir nebūsi! Šunsnuki tu!
- Ką tu sau leidi, prietranka!,- Ričardas išgirdo smūgį į veidą ir pagalbos šūksnius. Išpuolė pro duris, bet ten nieko nebuvo. Ramu it kapinėse...
Jam pasidarė neramu ir keista, šiektiek apsvaigo galva. Atsigulė atgal į lovą ir mąstė...
  • 0

#14
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Grįžus iš kelionės Lengdonui neišėjo iš galvos toji besipykstanti pora. Guldėdmas savo lovoje 13 gatvės bute jis staiga susimąstė: ,,toji pora, už sienos, griečiausiai pykosi dėl nereikšmingų smulkmenų: kaip kad meilė, santykiai ir šeimyninis kapitalas... - mąstė Lengdonas. - Ačiū dievui, kad aš nevedęs. Marta man niekada nepatiko, o Liza atsiduoda žuvimi, aišku jos veidas yra gražus. Tikra madam Diubari. Tačiau žmona yra prielipa, reikalaujanti iš tavęs pareigos jausmo. Aš esu aš, taigi kodėl turėčiau būti kam nors atsakingas? Niekada nepaklusiu jokiai moteriai, tiek, kad leisčiau jai reguliuoti savo gyvenima. Gertrūda, man tai dažnai kartoja, dėkui šventiesiams, kad nesu jos vyras, o tik dažnai palaikau jai draugiją ,,Veneros" kavinėje." Lengdonas atsisėdo ir pažvelgęs pro langą primerkė akis. Naktis buvo tokia rami, tik keletas mašinų stovėjo palei langus ir kažkoks vaikinukas su nutrinta kepure vaikščiojo aplink jas. ,,A, Tomas Bengsas ir vėl Styvo Grestibso mašina neužsiveda. Ir gerai, žinos kaip važinėti pas meilužę, kiekvieną sekmadienį. Vargšė Agata." Ir jis vėl atsigulęs užsitraukė anklodę iki kaklo. Už lango mašina suburzgė ir pasigirdo niūrus Styvo Grestibso balsas.
  • 0

#15
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Laikrodis išmušė 3 valandą, o jis vis dar negalėjo užmigti. "Man jau 48-neri , o vis dar turiu nusikalsti, kad galėčiau gyventi 4 kambarių bute, dėvėti gerą kostiumą ir leisti sau pavaišinti žavias merginas vynu" - mąstė Langdonas. Jis šiąnakt kaip niekados anksčiau, suvokė savo gyvenimo beprasmiškumą. Vienintelė jo svajonė, jaukus dviejų aukštų namas, Londono priemiestyje ir rami senatvė, tikriausiai liks neįgyvendinta. Langdonui suspaudė širdį.
"Ar daug prašau?" - mintyse klausė jis, žiūrėdamas į ant sienos pakabintą Marijos paveikslą, kurį jam dovanojo, užpernai mirusi sesuo. "Dviejų aukštų namo ir ramybės.."
Nepastovios ir nelegalios pajamos, kartais jo gyvenimą paversdavo džiaugsminga karusele. Prabangūs pobūviai, restoranai, linksmybės su geru vynu ir šampanu, kurios baigdavosi jo namuose su jam į dukras tinkančiomis merginomis. Dabar viskas pasikeitė. Kuo seniau didžiavosi - dabar gėdijosi. "Jei tik turėčiau pastovių ir legalių pajamų..." - Nekartą mąstė Langdonas.
  • 0

#16
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Spengiančią kambario tylą nutraukė beldimas į duris. Langdonas vangiai nuslinko prie jų ir jas atidaręs iškart buvo įtrauk... "...svajojate apie jaukų dviejų aukštų namą ir ramią senatvę Londono priemiestyje? Viskas ko trokštate yra tiesiog turėti pastovias ir legalias pajamas, kad nereikėtų kaskart nusikalsti? Jei taip, šis pasiūlymas jums! Štai pažiūrėkit, turiu tikrai patrauklų investicijų portfelį, kurio grąža, patikėkit, stulbinama. Sakau jums, tai tikrai neeilinė galimybė!" net suplukęs vogravo mažas, akiniuotas tipas, suteptu švarku, gal koks makleris. "Na kažko panašaus reikėjo tikėtis", - pagalvojo Langdonas. "Sakau jums, nūdienos pasaulyje vis daugiau vidutinio amžiaus vyrų ima jausti gyvenimo beprasmiškumą, ima gėdytis to, kuom seniau didžiavosi. O aš sakau, kad gėdytis visai nereikia! Reikia investuoti! Dabar kaip tik akcijų rinkos kyla, tad ateityje... jums nereikės net nieko daryti, štai pasirašykite sutartį ir...", - net su ašaromis akyse aiškino nelauktas svečias. "Investuoti? Bet būtinai trečią valandą ryto?", - pertraukė mūsų draugą Langdonas. "Visiškai teisingai! Investuoti tiesiog būtina. Nejaugi nežinote naujausių Amerikos statistų asociacijos tyrimo duomenų, kurie teigia, kad didžioji dalis vidutinio amžiaus vyrų nusižudo būtent dėl to, jog neturi pastovių, legalių pajamų ir neatspėsit... jie tai padaro būtent trečią valandą ryto. Taigi dabar pats matote, jog jau aš atėjau pas jus tai tikrai tik su gerais ketinimais!", - toliau varvėjo vyrukas su suteptu švarku. "Bet aš visai nesiruošiu žudytis", - ištarė Langdonas. "Užtat aš žadu", - patikino svečias, išsitraukė šaunamąjį ginklą ir nusišovė. "Taigi", - pagalvojo Langdonas ir pradėjo mintyse deklamuoti visą Ramajaną.
  • 0

#17
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Langdonas prabudo, išpiltas šaltu prakaitu. Tai buvo tik košmariškas sapnas. Tačiau mintyse, jis vis dar deklamavo Ramajaną. "Bet kaip gi?" - pagalvojo Langdonas. "Aš niekados nemokėjau Ramajano."

- Turbūt karas prasidėjo! - sušuko Langdonas. Ir užsidėjęs šilkinį chalatą, nuėjo gerti kavos.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0