Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Gražiausi paveikslai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 63

#41
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

prancūzų pas mane silpnai...kuo čia priminiau taip?

Ceci n'est pas une pipe
This is not a pipe


aaaa :D
  • 0

#42
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Nelabai į gražių paveikslų temą, bet paliko labai įdomu ar į teatrą Teodorai vaikštot ir į kokį tada?
  • 0

#43
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Į dramos teatrą nustojau vaikščiot dėl Ivanausko kurybos ir panašių nesamonių. O į muzikinį vaikštau, o į operos ir baleto teatrą neturiu transpoto važinėt kas kart į Vilnių...Bet šiaip teatras mane žavi, ypač rusų drama. Teko kelis kartus stebėt didžiajam teatre rusų baletą, tai taip pat likau sužavėtas.

Na, šiaip tai tik į kino teatrą vaikštau dažniausiai, bet žiūriu tik istorinius ir filmus pagal knygas ar kokius nors draminius.
  • 0

#44
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Taip ir pamaniau, kad Lietuvoje pažiūrėt gerą klasikinį klasikinės dramos pastatymą tūrėtų būt sudėtinga, o gal ir išvis neįmanoma
  • 0

#45
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Taip ir pamaniau, kad Lietuvoje pažiūrėt gerą klasikinį klasikinės dramos pastatymą tūrėtų būt sudėtinga, o gal ir išvis neįmanoma



Šiaip šiuo atžvilgiu sunku yra ir Rusijoj, kur man teko stebėt dramas, nes ten irgi mėgsta klasika iškraipyti. Šiaip geriausia klasikinius pastatymus stebėt tik Londone ir Paryžiuje, kur nėra iškraipymu, gaila neteko stebėt...
  • 0

#46
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Tai dabar niekur klasikiniai pastatymai nėra teatro mainstreamas, tačiau tokiose senas teatrines tradicijas turinčiose valstybėse kaip Graikija ar Prancūzija aišku yra dar galimybė pamatyt tuos klasikinius pastatymus, kaip jūs sakot be iškraipymų. Bet kita vertus, jei pas mus kas sugalvotų statyt kokį klasikinį Krėvės ,,Šarūną", tai aš abejočiau ar tai tūrėtų pasisekimą.
  • 0

#47
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na as kaip visada nezinau ar pamirstu autorius :) tai man labai grazus paveikslas kabo zilinsko galerijoj pavadinimu "karas" (toks ugninis zirgas, o uz nugaros giltine) :D
o siaip patinka Dali paveikslai.
taip pat fantasy stiliaus piesiniai, kazkas panasaus kaip mano avataras :D
  • 0

#48
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

na as kaip visada nezinau ar pamirstu autorius :) tai man labai grazus paveikslas kabo zilinsko galerijoj pavadinimu "karas" (toks ugninis zirgas, o uz nugaros giltine) :D
o siaip patinka Dali paveikslai.
taip pat fantasy stiliaus piesiniai, kazkas panasaus kaip mano avataras :D


Tas paveikslas ,,Karas" mano irgi mylimiausias, kadangi didziuodamasis galiu pasakyt, jog Žilinsko muziejaus paveikslus beveik zinau mintinai, tai pridėsiu, jog man dar patinka Oginskių portretai bei paveikslai ,,Abu Simbelio šventykla" ir ,,Virtuvėje"
  • 0

#49
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na va reiktu apsilankyt ir paziuret kurie cia tau grazus :D daug ten graziu yra, bet dar vienas istriges paciam virsutiniam aukste pilnas didelis lapas ir uzpildytas baltais juodais ir pilkais tokiais taskais, nznau kodel bet man jis patinka, apie ji net per 10kl kalbejimo iskaita kalbejau :)
  • 0

#50
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

na va reiktu apsilankyt ir paziuret kurie cia tau grazus :D daug ten graziu yra, bet dar vienas istriges paciam virsutiniam aukste pilnas didelis lapas ir uzpildytas baltais juodais ir pilkais tokiais taskais, nznau kodel bet man jis patinka, apie ji net per 10kl kalbejimo iskaita kalbejau :)



Šito nepamenu, turbūt todėl, kad į trečia aukštą retai belipu, man užtenka pirmo ypač ir antro ypač...
  • 0

#51
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
prisiminiau dar viena paveiksla kur patinka :D gaila nei autoriaus nei tikslaus pavadinimo nepamenu :) (matyt laikas vel pereit galerijas, gal vel rasiu ka naujo ir idomaus :) ) kauno paveikslu galerijoj yra paveikslas, kuriame senovinio, to apvalaus, troleibuso durys pavaizduotos, kazkodel man tas paveikslas labai idomus :)
  • 0

#52
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na tikrai jūs nelabai aiškiai rašot, sunku suprast kokį paveikslą turit omeny. Turbūt esat kaunietė, tai manau tikrai verta paskirt kokį pusdienį toms kelioms Kauno galerijoms apeit ir taip atgaivint atmintį :)
Ir patarčiau patikusius užsirašyt, taip ir ilgiau prisiminsit, ir galėsit plačiau apie tuos menininkus ir jų kūrybą pasidomėt :D
  • 0

#53
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Persiprašau, kaip galima sakyt, kad Kaune tik kelios galerijos, įžeidimas vidury baltos dienos.... 8-)
  • 0

#54
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Na tikrai jūs nelabai aiškiai rašot, sunku suprast kokį paveikslą turit omeny. Turbūt esat kaunietė, tai manau tikrai verta paskirt kokį pusdienį toms kelioms Kauno galerijoms apeit ir taip atgaivint atmintį :)
Ir patarčiau patikusius užsirašyt, taip ir ilgiau prisiminsit, ir galėsit plačiau apie tuos menininkus ir jų kūrybą pasidomėt :)


butinai. nezinojau, kad cia isgryninta info pateikt tik reikia :)
p.s. i mane kreipkites "tu", kam tas saltumas ir oficialumas :)
  • 0

#55
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš irgi norėčiau, kad į mane kreiptusį ,,tu", nes kai man sako ,,jūs" pasijaučiu kaip šimtametis, o dar ypač autubose, kai pasako: ,,gerbiamas pone, ar lipsit kitoj stotelėj" :) :)
  • 0

#56
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:

Aš irgi norėčiau, kad į mane kreiptusį ,,tu", nes kai man sako ,,jūs" pasijaučiu kaip šimtametis, o dar ypač autubose, kai pasako: ,,gerbiamas pone, ar lipsit kitoj stotelėj" :) :)

Aš tik pasidžiaugčiau, kad taip gražiai žmonės kalba :)
  • 0

#57
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu, gal ir džiaugsmas ima, bet man tai nervuoja, aišku topinis dalykas, kai viena kartą išgirdau už manęs stovinčią kokių 6 metų mergaitę sakančią: ,,aš per tą diedą nieko nematau"... Vat čia tai buvo išgyvenimas... 8-)
  • 0

#58
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Vargšė mergaitė :D
Man tai didžiausias šokas buvo kai šiemet viena keturiolikmetė, kuri man visai negiminė, mane teta pavadino, tai pirma mano reakcija buvo, kad aš puoliau į veidrodį žiūrėt. :)

Minerva, čia nebūtina pateikt jokios išgrynintos info, tiesiog aš ne Teodoras ir neprisimenu kiekvieno paveikslo, tai tiesiog maloniau kai žinai apie ką šneka ar bent gali pasigooglint :)

Nenorėjau įžeist jokio kauniečio ar šio miesto, tik manau, kad tų galerijų galėtų būt ir daugiau
  • 0

#59
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ech senstam. liaudie...tuojau vadins sinijorais... 8-)
  • 0

#60
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kai Kengūroj tenka žymėti grupę ,,Sinjoras", nori nenori pasijauti pagyvenusi :o
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0