Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Geriausias spektaklis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 63

#41
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Rodo, rodo =)
Banalumo tai ten nerasi =D dar labai patiko mirties pavaizdavimas =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#42
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Vakar lankiausi Utenoje. Buvo demonstruojamas Idioteatro spektaklis ,,Boeing Boeing". Tai vat, rekomenduoju su tokia mintimi - jeigu norit paklausyti gerų bajerių ne apie antrą galą =D man labai patiko =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#43
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Vakar lankiausi Utenoje. Buvo demonstruojamas Idioteatro spektaklis ,,Boeing Boeing". Tai vat, rekomenduoju su tokia mintimi - jeigu norit paklausyti gerų bajerių ne apie antrą galą =D man labai patiko =)



Aš vien dėl Cicėno noriu pamatyt šį spektaklį
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#44
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Cicėnas kaip visada nuostabus =D G. Cicėnaitė ir E. Užaitė labai puikiai pasirodė! Nors neperdedat tai visi ten jie buvo nuostabūs =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#45
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Cicėnas kaip visada nuostabus =D G. Cicėnaitė ir E. Užaitė labai puikiai pasirodė! Nors neperdedat tai visi ten jie buvo nuostabūs =D


Spėju G. Latvėnaitę turėjai omeny :) Negirdėjau dar prastų atsiliepimų apie šį spektaklį, tai norisi pačiai įsitikinti.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#46
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš galiu parašyt prastų atsiliepimų jeigu reikia :)
Na tiesiog kaip būna popsinė literatūra taip būna ir popsinių spektaklių ir aišku viskas priklauso nuo to kam kas patinka ir kam ko reikia, aš asmeniškai tokiais nesižaviu :D
  • 0

#47
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Spėju G. Latvėnaitę turėjai omeny :)

Oi =D taip, pavardę kažkaip perdariau =D

Aš galiu parašyt prastų atsiliepimų jeigu reikia :D
Na tiesiog kaip būna popsinė literatūra taip būna ir popsinių spektaklių ir aišku viskas priklauso nuo to kam kas patinka ir kam ko reikia, aš asmeniškai tokiais nesižaviu :)


Nepatiko?
Iš esmės - taip, būtų galima priskirti prie popso, bet gerąją prasme =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#48
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Amm... kai eini nieko gero nesitikint tai atrodo, kad nebus ir kuo nusivilt, bet tas Boing tai jau virš visko
Gaila buvo ištikro žiūrėt į taip varkstančius gerus aktorius, pirma dalis nerealaus nuobodumo, draugai išvadinę mane mazochiste, kad pasilieku išėjo į lauką parukyt ir manęs palaukt, sakydami, kad tai didesnė pramoga :) Aš pasilikau iš pagarbos Gabrėnaitei, na antra dalis buvo geresnė, bet vis tiek buvo nejauku sedėt vienai tarp besijuokenčių žmonių, nes man tie jų juokeliai buvo tik šiaip. Apibendrinant galiu pasakyti, kad veiksmas nerealiai ištemtas, pjesė žiauriai pasenusi ir dar visiškai prastai pastatyta, atrodė, kad ir aktoriai tai supranta, spektaklis nepigus, o kokybė prasta.
Susigadinau vakarą, bet pati kalta :D
  • 0

#49
atsuktuvas

atsuktuvas
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Paskutiniai matyti Striptizo ereliai, Zana D'ark ispazintis, Hipokampas ir Mano zmonos vyras. Geriausias is siu - neabejotinaio striptizo ereliai. Bet tai jau beveik klasika. Ka dabar butina pamatyti?
  • 0

#50
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
''Labai paprasta istorija'' - daug humoro turintis kadaise buvusio rusiško gyvenimo atsipindys. :D Puiki istorija, aktoriai nerealūs, liux.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#51
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
man patiko spektaklis ,,Maskaradas" pagal Lermontovo dramą, lietuvių pastatymas vienas vykusių ir be visokių iškraipymų ar nesamonių. Aišku, rusai žymiai geriau perteikia, bet ką jau padarysi.
  • 0

#52
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Žiūrėsiu Saulėtų dienų inscenizaciją. Kas žiūrėję, kokie atgarsiai?

Ir Belaukiant Godo, pagaliau!
  • 0

#53
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Esu mačiusi tik Tumino Belaukiant Godo ir kai po spektaklio niurzgėjau, kad tai jau antras mano matytas ir manęs neįtikinęs Beckett'o pastatymas, mano ironiškieji bendražiūroviai man atsakė paties Beckett'o žodžiais Try again. Fail again. Fail better.
Bet tai aišku nereiškia, kad spektaklis prastas, anaiptol aktoriniais darbais paremtas darbas (žinant kas režisierius tai ir nenuostabu) vertas pagarbos. Man tik nepatiko scenografija, kuri pasirodė tokia banaliai tiesmuka ir tas medis su byrančiais lapeliais, na nesupratau to, ar čia Tuminas nusprendė priminti kas režisierius? kažkokia nevykusi autorefleksija?
Ai nesvarbu, gero Fikcija jums laiko spektakliuose :}
  • 0

#54
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Paskutine Diuranu daina Kauno dramkej- kol kas man pats geriausias. Labai emociskai issunkiantis spektaklis, pastatytas pagal Danile Danis pjese 'Dir diro daina', rezisavo Agnius Jankevicius, siam kuriniui subures jaunu aktoriu komanda (Aleksandras Kleinas ♥ , Vytautas Gasiliunas , Laurynas Perkumas, Saulius Ciucelis). Daugiasluoksnis, stiprus, ypatingas. ♥♥♥
Myliu.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#55
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:

Esu mačiusi tik Tumino Belaukiant Godo ir kai po spektaklio niurzgėjau, kad tai jau antras mano matytas ir manęs neįtikinęs Beckett'o pastatymas, mano ironiškieji bendražiūroviai man atsakė paties Beckett'o žodžiais Try again. Fail again. Fail better.
Bet tai aišku nereiškia, kad spektaklis prastas, anaiptol aktoriniais darbais paremtas darbas (žinant kas režisierius tai ir nenuostabu) vertas pagarbos. Man tik nepatiko scenografija, kuri pasirodė tokia banaliai tiesmuka ir tas medis su byrančiais lapeliais, na nesupratau to, ar čia Tuminas nusprendė priminti kas režisierius? kažkokia nevykusi autorefleksija?
Ai nesvarbu, gero Fikcija jums laiko spektakliuose :}


Kažką dar be Godo yra tekę žiūrėti pagal Beckett'ą?
Patiko spektaklis, iš tikrųjų. Ėjau verksmingai nusiteikusi, o gavau laukti visai smagiai. Visa salė kvatojosi, nors spektaklis toks, sakyčiau, in your face, kuomet supranti, kad juoktis lyg ir neturėtų būti iš ko, tačiau ir nesijuokti negali. Aktoriai labai gut, kartais net atrodydavo, kad nustoję vaidinti ima šnekėtis ir dalintis savo nevitimi, džiaugsmais, nuoboduliu su žiūrovais. Įtraukė laukimas, pabaigos sulaukti mažiausiai norėjosi. Liūdna palikti, supranti, kad niekas tavęs nesuvaidins, tik pats, kas dieną.
  • 0

#56
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Džiugu, kad patiko ir kad nesate tokia priekabi kaip aš (:
Esu mačiusi Paskutinę Krepo juostą, čia senas monospektaklis su Rumšu.
O kaip Saulėtos dienos?
  • 0

#57
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Boeing Boeing ir man labai popsiškas pasirodė ir taip pat nejaukiai pasijutau tarp kikenančių žiūrovų, bet, kaip sakoma, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Pati tikrai nepirkčiau bilieto į tokio tipo spektaklį.
O va paskutinis matytas, ir, tikriausiai tik koks trečias padoresnis spektaklis matytas, E.Nekrošiaus Hamletas. Labai patiko simbolika, įvairūs sprendimai, dar grįžusi negalėjau sumerkti akių ir skaičiau įvairias kritikas, kad dar labiau suprasčiau viską. :D
  • 0

#58
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:

Džiugu, kad patiko ir kad nesate tokia priekabi kaip aš (:
Esu mačiusi Paskutinę Krepo juostą, čia senas monospektaklis su Rumšu.
O kaip Saulėtos dienos?



Kritiškumas yra labai gerai.
Praėjo pakankamai laiko nuo to spektaklio peržiūros, todėl dabar jau negalėčiau išsireikšti. Aišku, įspūdžių buvo ir sukrėtimų, bet kalbėti tinkamai neįstengiu.

Artimiausiu metu eisiu į Seksualines mūsų tėvų neurozes. Turėtų būti įdomu.
  • 0

#59
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Boeing Boeing ir man labai popsiškas pasirodė ir taip pat nejaukiai pasijutau tarp kikenančių žiūrovų, bet, kaip sakoma, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Pati tikrai nepirkčiau bilieto į tokio tipo spektaklį.


Kabaretinis teatras taip pat gali būti aukšto lygio, bet gaila, kad pas mus retai taip būna

O va paskutinis matytas, ir, tikriausiai tik koks trečias padoresnis spektaklis matytas, E.Nekrošiaus Hamletas. Labai patiko simbolika, įvairūs sprendimai, dar grįžusi negalėjau sumerkti akių ir skaičiau įvairias kritikas, kad dar labiau suprasčiau viską. :)


Na Nekrošius - metaforų dievas, man metams vieno jo spektaklio užtenka
  • 0

#60
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Siūlau visiems apsilankyti spektaklyje "Freken Julija". ;)
Gal čia nuo žmogaus priklauso, bet mane sukrėtė iki kaulų smegenų.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0