Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rūkymas - už ar prieš?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jūsų nuomonė?
  • 0

#2
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš pati nerūkau. Tačiau nesu paniškai nusiteikus prieš rūkančiuosius, jei jie kramto gumą ir moka kvapą numalšint. :lol: Tačiau pažįstu draugę, kuriai rūkantis žmogus - ne žmogus ir gana.
  • 0

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Aš pati nerūkau. Tačiau nesu paniškai nusiteikus prieš rūkančiuosius, jei jie kramto gumą ir moka kvapą numalšint. :lol: Tačiau pažįstu draugę, kuriai rūkantis žmogus - ne žmogus ir gana.

O bent bandei kada?
  • 0

#4
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Taip.
  • 0

#5
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
aš irgi nerūkau. bet kiti tegu rūko, man netrukdo, kiekvieno pasirinkimas. :D kažkada rūkiau, kvaila buvau.
  • 0

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na dabar pabrango cigaretės, tai daugumai rūkalių teks neberūkyt arba "persimest" ant pigesnių. :)
  • 0

#7
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš pati nerūkau ir stengiuosi vengt rūkalių :) Todėl labai džiaugiuosi, kad ne vienas mano vaikinas nerūkė ir artimesni draugai metė visus tuos žaidimus :) Kadangi esu sveiko gyvenimo būdo šalininkė, tai man labai negera dūmuose. Tas kvapas prasiskverbia į plaukus ir tada jau tik apie dušą svajoju :)
O štai čia nuorodėlė tiems, kurie gerbia savo kūną ir nori mesti rūkyti :)
http://sveikata.info/kaip-mesti-rukyti
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#8
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
pati nerūkau ir niekada net nebuvo minties to išbandyti. tačiau nesu blogai nusiteikusi prieš rūkalius. kas kaip moka, tas taip gyvena. džiaugiuosi, kad tarp mano draugių nėra nė vienos, kuri rūkytų.
  • 0

#9
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kai buvau mažesnė - rūkantys žmonės sau užsidėdavo toooookį minusą mano akyse, kad net į žmogų nepanašūs tapdavo :)

Bet jau gana seniai esu tolerantiška - kiekvieno pasirinkimas. Kaip kam patinka,taip tas ir nuodijasi. Tik labai pageidauju žmonių, kad šalia manęs nerūkytų - kaip jau ir minėjo Julija dėl tos pačios priežasties :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#10
Euth.

Euth.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Nesu už, bet parūkau.
Pačiai ganėtinai gaila pinigų, tai dažniausiai "našarinuosi" arba pačiai pasiūlo.
  • 0
Nobody dies virgin. Life fucks us all.

#11
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Nesu už, bet parūkau.
Pačiai ganėtinai gaila pinigų, tai dažniausiai "našarinuosi" arba pačiai pasiūlo.

Tai vadinasi esi už, nes ,kiek suprantu, parūkai kiekvieną diena, gi draugams ne gaila "pašarint" "faikės". :D
  • 0

#12
Euth.

Euth.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Hah.
Šiaip ne už. Pykstu ganėtinai ant savęs, kad dažnai negaliu atsisakyt.
Kiekvieną dieną nerūkau. Būna netgi kelių savaičių pertraukos. Ir ne todėl, kad draugai nevaišintu or smthn.
  • 0
Nobody dies virgin. Life fucks us all.

#13
mindauggas

mindauggas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:
rukau (retai) ... del socialiniu priezasciu...
  • 0

#14
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

rukau (retai) ... del socialiniu priezasciu...

Kokios tos socialinės priežastys?
  • 0

#15
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Rūkiau ilga laiką..
Kelis sykius buvau metusi,bet nesėkmingai..
Dabar vėl esu kaip ir metusi tikiuosi tai jau paskutinis bandymas mesti ir daugiau to neprireiks manajame gyvenime..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#16
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
sėkmės , Vėjo_Nublokšta . linkiu negrįžti prie šio įpročio. man negražu rūkantys žmonės, o ypač rūkančios merginos ir moterys
  • 0

#17
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
laTulipe
Ačiū už sėkmę :D
Šiaip daugumai žmonių,rūkančios merginos yra negražu..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#18
mindauggas

mindauggas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:

rukau (retai) ... del socialiniu priezasciu...

Kokios tos socialinės priežastys?


1. palengvintos sąlygos susirasti naujų pažytamų kartu užsirūkat (paparšant/pavaišinant)
2. su cigarete atrodau kokia 50% socialiai priimtinesnis ... ("kietesnis" ?) ... paspoksokit į A. Camus nuotrauką su "cyzu" ...
  • 0

#19
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

1. palengvintos sąlygos susirasti naujų pažytamų kartu užsirūkat (paparšant/pavaišinant)
2. su cigarete atrodau kokia 50% socialiai priimtinesnis ... ("kietesnis" ?) ... paspoksokit į A. Camus nuotrauką su "cyzu" ...


Keistos priežastys :) kam gali būti priimtinesnis rūkantis žmogus , fee juk smyyyrda :D nors turiu rūkančių draugų , bet jie man draugai toli gražu ne dėl to kad rūko |( o ir kietumo , bent mano akys tame nemato :D na čia mano nuomonė na o kai tenka paspoksoti į Camus nuotraukytę , galvą aplanko panašios mintys kaip - žmogus rašė žiauriai gerus kūrinius , bet iš esmės koks buvo silpnas , kad leidosi valdomas cigarų
  • 0

#20
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Jo, dabar labai daug kas rūko, bet dauguma tik dėl to kad neišsiskirtų kompanijoje. aš asmeniškai nerūkau, bet ne dėl to kad išsiskirčiau, o dėl sveikatos. gerbiu savo kūną ir net neketinu jo nuodyti vien todėl kad atrodyčiau "kietai". šeip mėgstu propoguoti sveiką gyvenimo būdą ir žaviosuosi žmonėmis, kurie tam ryžtasi. Gaila, kad šiais laikais mažai kas rūpinasi savo sveikata..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0