Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Įsimintiniausias dienos įvykis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 145

#61
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
tai nieko nesuprasit , jei visko napapasakosiu , o galbūt ne visi juokėsi, galbūt kiti tiesiog kvaile palaikė :D
  • 0

#62
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Tada papasakok viską
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#63
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Taip,taip laukiam pasakojimo
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#64
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
ir kas traukė mane už pirštų čia ką nors parašyti :D na kada nors kitą kartą papasakosiu , kai daugiau laiko bus :D
  • 0

#65
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tai kita karta aš galiu tos istorijos neišgirsti..
O dabar taip laukiu jos ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#66
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
nu ok papasakosiu :) tą dieną leidau sau pamiegoti pirmas tris pam. o po to ėjau į fiziką. Galvojau kad eidama negreitai spėsiu nueiti iki pertraukos galo , bet kai nuėjau į mokyklą joje buvo taip ramu kad pagalvojau ,jog jau pamoka prasidėjo , tada paklausiau rūbinėje kiek pamokos praėjo , tai man sako dvi minutės :) na tai Inesa greitai tik iki fizikos kabo ( kad kuo mažiau pavėluočiau ). atlapojau duris ir instinktyviai sakau ,,atsiprašau , kad pavėlavau į pamoką '', o ten žiūriu dešimtokai susėdę , tada susigėdau ir išėjau ( malyg kad dar pasakiau kažką kad ne čia atėjau :D ) , o už kokios puse minutės nuskambėjo skambutis į pertrauką :D :D nu gėda tai neišpasakyta
  • 0

#67
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na jo situacija tikrai komiška iš dalies..Bet rūbinėje turbūt kažkas blogai suprato jūsų klausimą.. ;D
Ir tik tas žmogus kaltas dėl tokios situacijos :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#68
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

nu ok papasakosiu :) tą dieną leidau sau pamiegoti pirmas tris pam. o po to ėjau į fiziką. Galvojau kad eidama negreitai spėsiu nueiti iki pertraukos galo , bet kai nuėjau į mokyklą joje buvo taip ramu kad pagalvojau ,jog jau pamoka prasidėjo , tada paklausiau rūbinėje kiek pamokos praėjo , tai man sako dvi minutės :) na tai Inesa greitai tik iki fizikos kabo ( kad kuo mažiau pavėluočiau ). atlapojau duris ir instinktyviai sakau ,,atsiprašau , kad pavėlavau į pamoką '', o ten žiūriu dešimtokai susėdę , tada susigėdau ir išėjau ( malyg kad dar pasakiau kažką kad ne čia atėjau :D ) , o už kokios puse minutės nuskambėjo skambutis į pertrauką :D :D nu gėda tai neišpasakyta


Man panašiai buvo irgi, tik ne taip skaudžiai =D
Po remonto mokykloje mano anglų kalbos kabinetas turi kitą įėjimą, kuris yra vienos durys toliau nuo ankstesnio (nemoku paprasčiau papasakoti), tai labai mėgstu eiti pro buvusias duris :D ir gaunasi taip, kad patenku į kitų vaikų klasę. Kažkada vėlavau. Jau taip drąsiai einu (prieš tai pagalvojau, kad tikrai tos durys), atidarau duris, porą žingsnių žengiu, o ten sėdi kita klasė, mokytoja veda pamoką... Aš tik ,,Oi, atsiprašau"... gėda buvo....
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#69
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
tai tikriausiai ,kad ne taip suprato :) bet nieko visiems būna . Ir dar juoko kelioms dienoms turėjau prisiminus , net ir dabar juokinga :) :D
  • 0

#70
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man tai neatrodo, kad čia jau kažkas super gėdinga :D
Kas čia tokio jei šiek tiek susimaišei ir dar kaip supratau ne dėl savo kaltės.
Manau būtų buvę daug blogiau jei būtum nuėjus, atsisėdus ir tik po keliu min. supratus, kad ne čia pataikei :)
P.S. nors mokykloje taip turbūt nelabai būna :)
  • 0

#71
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
o žinok buvo :) man tokį įvykį papasakojo vienas draugas kai jam papasakojau savąjį nuotykį :)
  • 0

#72
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Karantinas!
Kuris man vos infarkto nesukėlė. Stoviu šian prieš chemiją, ieškau sąsiuvinio. Staiga girdžiu, kad klykia iš kabineto. Iš kito kabineto irgi. Staigia klasiokai pradeda šaukti, šokinėti, lakstyti ir bėgti iš mokyklos. Dievaži, galvojau, kad teroristai mokyklą puola. Taip ir likau stovėt apšalusi , kol pagaliau suvokiau kas įvyko.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#73
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
o tai kas įvyko ? karantinas dėl ko ? kodėl vaikai klykė ? :D
  • 0

#74
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.

o tai kas įvyko ? karantinas dėl ko ? kodėl vaikai klykė ? :D

Karantinas teoriškai dėl gripo. (Praktiškai turbūt dėl to, kad mokykla pinigų sutaupyt sugalvojo.). O klykė iš džiaugsmo turbūt visi. Nežinau, aš kažkaip savo džiaugsmą santūriau reiškiu, gal dėl to taip ir išsigandau :D
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#75
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
įsivaizduoju , kad nejauku turėjo būti kai nei iš šio nei iš to visi klykti pradeda :D tai kiek dabar atostogausit ?
  • 0

#76
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.

įsivaizduoju , kad nejauku turėjo būti kai nei iš šio nei iš to visi klykti pradeda :D tai kiek dabar atostogausit ?

Savaičiukę (Ech, saldu pasidaro vos pagalvojus apie savaitę atostogų.)
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#77
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Bet paskui jums pavasarį atostogų nebus...?
Pas mus irgi daug sergančių, virš 100 iš 47x ... Bet nenoriu karantino =D labai po to mokytojai skuba mus mokyti arba atostogų nebūna :|
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#78
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.

Bet paskui jums pavasarį atostogų nebus...?

Ėėė, nesigąsdink! Man niekas tokios sąlygos nesakė. Būtų sakę - likčiau mokytis.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#79
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Norėčiau ir aš, kad mano įstaigėlę uždarytų kas bent keliom dienom :D
  • 0

#80
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Mano įsimintiniausias dienos, o jau tiksliau vakaro įvykis, kad atrašė žmogus, kurio atsakymo laukiau visą vakarą :D
Reikia eit švęsti
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0