Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Labiausiai pervertintos knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kokios knygos jūsų nuomone yra/buvo labiausiai pervertintos?

Man pvz Oliverio knyga apie maistą yra tikrai pervertinta. Visi ją perką, nes Oliveris yra išgarsėjęs, jį rodo per tv, bet už tokią kainą galima nupirkti bent keletą geresnių knygų.
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Visos D.Brown'o
Sandros (?) Brown
Noros Roberts
Pavardžių nepamenu, tik visada topuose matau.
O visų labų labų labiausiai tai: ,,Alchemikas" Coelho.Jau čia pervertinimas nr1.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

O visų labų labų labiausiai tai: ,,Alchemikas" Coelho.Jau čia pervertinimas nr1.



Visiškai sutinku. Atrodo, kad bet kas galėtų tokią parąšyt.
Dėl kitų nesiimu spręst - nes tai neskaičiau, tai skaičiau, bet nepabaigiau.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
cia ir as niekur nesidejus turiu pritart visom 4
  • 0

#5
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dėl "Alchemiko" negaliu pritart :) Man tai tikrai puiki knyga yra :) Labai artimos man mintys :)

Apskritai, ką turite omeny, sakydami "pervertintos", čia tipo perkamiausios knygos, kurios Jums nepatiko?
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#6
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Niekada "nestumiu" ant knygų, jei pati nesugebėčiau geresnės parašyt tos knygos aspektais. Nemanau, kad sugebėčiau sukurt kažką geresnio pasakos atžvilgiu už "Alchemiką". Arba, detektyvo atžvilgiu už kokį Dan Brown. Gal ką nors iš fantastikos ir sukurčiau visai neblogo, bet knygų vistiek nerašau ir neturiu teisės kažką labai jau nuvertint (išskyrus Donelaitį. :) ).
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Dėl "Alchemiko" negaliu pritart :) Man tai tikrai puiki knyga yra :) Labai artimos man mintys :)

Apskritai, ką turite omeny, sakydami "pervertintos", čia tipo perkamiausios knygos, kurios Jums nepatiko?


Ne mums, kad nepatiko, o kad yra per daug išgirtos visais atžvilgiais- menine, filosofine, kalbos turtingumu etc. prasmėmis.Aš pamenu šitos knygos vajų: ,,ar skaitei Alchemiką?" ,,Dar neskaitei?" ,,Oho, paskaityk!" Ir paskaičiau...pusę knygos įveikiau, man tai, kaip minėjau, per daug saldinta arbata, kurios negaliu gerti.Kartu.Tai tipiška lotynų amerikos, meksikos telenovelė-melodrama-muilo opera, tik ,kad (pagyrimas Coelho) labai gudriai apvilkta, jis tikras tuščio kalbėjimo meistras.Tema sena kaip pasaulis,o pateikta naujai, kuo susigundo paprastas skaitytojas, kaip tu ir aš.
Aš padariau paprastą išvadą po tos knygos: kurią knygą paimsi iš klasikos nežiūrėdmas- visos bus geresnės.Bet esmė kitur, kad klasikinės knygos, parašytos genijų, nepateikia visko kaip ant delno, ten prasmių ir simbolių turi ieškoti, skaityti tarp eilučių.O čia....Coelho viską taip pateikė, jog tereikia perskaityti ir ,,viską žinai".Už tai aš jį sveikinu, nes prieš metus šitas knyga tebebuvo vienam knygyne perkamiausia.O skaudu...kiek daug gerų knygų dėl šitos ,,gero vardo" liko neperskaityta žmonių.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Taip, tema sena kaip pasaulis. Nors ne, ji dar senesnė :) Bet kažkodėl ne visi supranta tokius paprastus dalykus. Ir daugelis netgi tų, kurie susižavėję siūlė man paskaityt "Alchemiką", kažkodėl greitai vėl pamiršo tokias paprastas tiesas :) Bet dėl to, nemanau, kad galima jį vadinti tuščiažodžiautoju :)
Apskritai man patinka, kai knygose lieka daug nepasakytų minčių, kurias turi suvokti pati. Coelho gi pateikia viską ant delno, bet už tai aš jį vis tiek labai gerbiu, nes žvalgydamasi į aplinkinius, pastebėjau, kad didžiajai mūsų visuomenės daliai reikia tokius elementarius dalykus aiškinti kaip kūdikiams, todėl gerbiu Coehlo už tai, kad jis tą puikiai sugeba :)
"Alchemiko" dėka bent kuriam laikui nušvito pilka žmonių masė :) Bent jau už tai jis vertas pagarbos :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Bet tokių ,,gerų darbų" ir ,,šviesių minčių" šauklių yra daug.Kurie rašo ne apie tokias pasakas, bet apie gyvenimą.Aš asmeniškai nemačiau jokios ten išminties, kalbama vien apie savo tikslus.O tai labai egoistiška.Taip ir formuojama visuomenė: siekti savo tikslo ,siekti geriausio, siekti tobulumo, siekti aukščiausio ,siekti turtingiausio...man tas tikslo siekimas apskritai atrodo beprasmis, kurį Coelho ten propaguoja.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Apskritai reikia džiaugtis, kad žmonės bent skaito, kad ir Coelho. Tai vis yra pradžia. Kitą kartą gal kitą knygą pasiims. Ir sužinos daugiau. :)
  • 0

#11
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

man tas tikslo siekimas apskritai atrodo beprasmis, kurį Coelho ten propaguoja.

Labai gerai pasakėte: "Man atrodo". O kodėl gi Jums tai atrodo? :)
Ir man kyla mintis, kad skaitėte Coelho su išankstiniu neigiamu nusistatymu :) Nes kalbate, kad tikslų siekimas, savo svajonių įgyvendinimas yra egoistiška :) Deja, tai kaip tik nėra egoistiška :) Kai žmogus svajoja, siekia tikslų, įgyvendina troškimus, tada ir visa visata nušvinta šviesesnėm spalvom, ir tas žmogus žymiai daugiau padaro dėl visos visatos, nei tas, kuris verkia, kad jam nesiseka, stovi vietoj ir dar tokiem patiem žmogeliukam užjaučia... Beje Coelho daug kur pabrėžia, kad tam jog gautum reikia duoti, o kad tai egoistiška labai sunku sutikti :)
Suprantu, kodėl Jūs laikote Coelho romanus pasakomis, bet nepamirškite, kad tokios pasakos įmanomos ir realiame kiekvieno žmogaus gyvenime, jei tik leisite :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#12
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Apskritai reikia džiaugtis, kad žmonės bent skaito, kad ir Coelho. Tai vis yra pradžia. Kitą kartą gal kitą knygą pasiims. Ir sužinos daugiau. :)

Tikrai, pažįstu kelis žmones, kurie knygas pradėjo skaityti būtent nuo "Alchemiko" :) Ir pradėjo geriau "gaudytis" realiame gyvenime :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#13
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Nemanau, kad Visata per daug džiaugsis, jei žmogus sieks savo tikslo kad ir kas beatsitiktų...
Besiekdamas savo tikslo žmogus gali įklimpti ir į neurozę. O negalėdamas pasiekt nebus laimingas ir nepastebės gėrio aplink save. Ir t.t., ir pan.

O dėl Coelho - tai jo knygos neturi jokios meninės, literatūrinės, filosofinės ir t.t. vertės.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tame ir yra esmė, kad Coelho nepateikia kito išeties taško- vien tik tikslas.Turi jo siekti.O kas, jeigu mano tikslas klaidingas? Jeigu aš su juo griausiu, o ne kursiu? Kodėl jis nepraneša apie neurozes, apie nuskriaustuosius, tuos, kurie neturi galimybių siekti tikslo? ,,Balta ant juodo" autobiografinė knyga Gallego, veikėjas sako: kokie ten herojai tie muškietininkai, jeigu esi gražus, sveikas, turi špagą už diržo ir patinki moterims...ar ne herojus, tas, kuris serga, nevaldo kojų, kenčia ir vis vien pakelia savo kryželį ir neša per gyvenimą...aš dėl to ir nemėgstu tokių kaip Coelho, kurie nuspalvina gyvenimą rožine spalva...dar jo ,,Veronika" buvo kažkiek padori, bet jau pabaiga, tai ojoj muiliukas...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Nemanau, kad Visata per daug džiaugsis, jei žmogus sieks savo tikslo kad ir kas beatsitiktų...

Džiaugsis :)

Besiekdamas savo tikslo žmogus gali įklimpti ir į neurozę. O negalėdamas pasiekt nebus laimingas ir nepastebės gėrio aplink save. Ir t.t., ir pan.

Realybėje būna kaip tik atvirkščiai :) Kiek pažįstu žmonių turinčių tikslus, tie ir grožio aplink save daug daugiau mato :)

O dėl Coelho - tai jo knygos neturi jokios meninės, literatūrinės, filosofinės ir t.t. vertės.

Dėl vertės nenoriu tuščiai ginčytis :) Kiekvienas žmogus turi savo kokybės standartus :)

Tame ir yra esmė, kad Coelho nepateikia kito išeties taško- vien tik tikslas.Turi jo siekti.O kas, jeigu mano tikslas klaidingas? Jeigu aš su juo griausiu, o ne kursiu?

Jo nepasiekęs nesužinosi :)

Kodėl jis nepraneša apie neurozes, apie nuskriaustuosius, tuos, kurie neturi galimybių siekti tikslo?

Aš kaip tik Coelho ir gerbiu už tai, kad jis nerašo apie nuskriaustuosius, šito šudo ir taip visur pilna :) O apie tai, kad kažkas neturi galimybės siekti tikslo, tai galiu pasakyti, kad galimybė yra visada, visata yra taip nuostabiai sukurta, kad netgi jeigu tave suvalgė, tu turi dvi išeitis :)

Na aš supratau Jūsų požiūrį: Jums nepatinka Coelho, nes jis gyvenimą mato nuostabų, o Jums atrodo, kad jame daug vargo :) Jūsų požiūriai nesutampa, dėl to ir kūriniai jo nepatinka :) O aš gyvenu taip kaip Coelho herojai, todėl randu ten daug motyvacijos :) Jums tai pasakos, o aš jas atrandu savo gyvenime :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#16
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Taip kaip jo herojai? t.y. beprasmiškai bastaisi ir nieko doro neveiki, kai tas, ko tau reikia, guli po nosim?
Geriau tada padaryk ką nors praktiško - nudžiugink visatą. Kad ir kokiai bobutei padėk pirkinius iki namų atitempt.

Ps. gal gyveni, Julija, kokioj kitoj visatoj, bet pavydas, ar kas konkrečiau - tarkim - nužudymas tikrai neprideda gėrio visatai. o dažnai žmonės, siekdami savo tikslo, žygiuoja kitų lavonais.

laaabai gerai turėt tikslą ir kentėti nuo Obsesinio kompulsinio sutrikimo. gyvenimas - kaip pasaka :)


BET tu neteisi - aš nematau gyvenimo tik juodo. gyvenimas yra ĮVAIRUS, o būtent įvairovės nepastebėta Coelho kūryboje.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#17
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

gyvenimas yra ĮVAIRUS, o būtent įvairovės nepastebėta Coelho kūryboje.

Taiklus pastebėjimas :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#18
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Taip kaip jo herojai? t.y. beprasmiškai bastaisi ir nieko doro neveiki, kai tas, ko tau reikia, guli po nosim?
Geriau tada padaryk ką nors praktiško - nudžiugink visatą. Kad ir kokiai bobutei padėk pirkinius iki namų atitempt.

Ps. gal gyveni, Julija, kokioj kitoj visatoj, bet pavydas, ar kas konkrečiau - tarkim - nužudymas tikrai neprideda gėrio visatai. o dažnai žmonės, siekdami savo tikslo, žygiuoja kitų lavonais.

laaabai gerai turėt tikslą ir kentėti nuo Obsesinio kompulsinio sutrikimo. gyvenimas - kaip pasaka :)


BET tu neteisi - aš nematau gyvenimo tik juodo. gyvenimas yra ĮVAIRUS, o būtent įvairovės nepastebėta Coelho kūryboje.


Man kaip pašalinei skaitytojai labai nemandagus atrodo Jūsų aka "visažinės" tonas. Išmokite gerbti ir toleruoti kitų gyvenimo būdus, kokie jie bebūtų, o ne įrodinėti, kad taip nėr. Ir, kad tai yra neteisinga, kvaila ar beprasmiška. Kažkam kitam Jūsų gyvenimas toks bus. Su šiuo poelgiu tikrai nieko prasmingo gyvenime neįveikėt. Nežinau kaip jausis Julija skaitydama tokį pranešimą, bet net aš jaučiaus nemaloniai dėl to šiurkštaus tono. Neturiu nieko asmeniško, prašau neįsižeisti. :)
  • 0

#19
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Mano tonas nėra šiurkštus - tai jau Jūs tokių dalykų pridedate. jei nededu po kiekvieno žodžio šypsenėlių - nereiškia, kad "varau ant" kažko, ar kad kalbu rimtų rimčiausiai.

O gal mano tikslas kaip tik ir buvo - pašiurpinti Juliją ir pan? gal aš pasijaučiau laiminga - ir nuo to visata nušvito(juokauju)?

Aš tiesiog pateikiau kelis pavyzdžius paprastuoju pamąstymų tonu - ir čia net nėra nepritarimas Julijai. Čia tik "maistas" mąstymui: "O kas, jeigu taip?"
Jei Julijai tikrai pasirodys, kad mano komentaras įžeidžiantis - aš jos nuoširdžiai atsiprašysiu!!!!!

Be to, jei jau kalbame apie mandagumą ir pan - tai labai nemandagu MOKYTI kitus ir sakyti, kad jie mano esą visažiniai. Šitą galėčiau pasakyti apie bet kurį šio forumo dalyvį - nes kiekvienas turi SAVO tiesą ir SAVO nuomonę. ir aš manau, kad mūsų visų tikslas NĖRA įtikinti kitus, bet APTARTI, PASIDALINTI NUOMONĖMIS.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Iš esmės pritariu Killer_Bee.Juk nereikia čia kalbėti patetiškai, o sakinių užbaigti retoriniu klausimu...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0