Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Labiausiai pervertintos knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#21
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Mano tonas nėra šiurkštus - tai jau Jūs tokių dalykų pridedate. jei nededu po kiekvieno žodžio šypsenėlių - nereiškia, kad "varau ant" kažko, ar kad kalbu rimtų rimčiausiai.

O gal mano tikslas kaip tik ir buvo - pašiurpinti Juliją ir pan? gal aš pasijaučiau laiminga - ir nuo to visata nušvito(juokauju)?

Aš tiesiog pateikiau kelis pavyzdžius paprastuoju pamąstymų tonu - ir čia net nėra nepritarimas Julijai. Čia tik "maistas" mąstymui: "O kas, jeigu taip?"
Jei Julijai tikrai pasirodys, kad mano komentaras įžeidžiantis - aš jos nuoširdžiai atsiprašysiu!!!!!

Be to, jei jau kalbame apie mandagumą ir pan - tai labai nemandagu MOKYTI kitus ir sakyti, kad jie mano esą visažiniai. Šitą galėčiau pasakyti apie bet kurį šio forumo dalyvį - nes kiekvienas turi SAVO tiesą ir SAVO nuomonę. ir aš manau, kad mūsų visų tikslas NĖRA įtikinti kitus, bet APTARTI, PASIDALINTI NUOMONĖMIS.


Nu va. Viską pati puikiai žinote, tai ko elgiatės priešingai? :) kam tas mokymas kitų, kam tie caps lockai, kam tie šauktukai ir prisikabinėjimai. Nėr ko. Gyvenkime draugiškai.
  • 0

#22
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš žmonės kalba BE intonacijos? jei galima intonaciją rašant išreikšti kitaip - prašom siūlyti variantus :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#23
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nuotrauka
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#24
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Man tik viena asociacija - žmogui suinstaliavo Windows Vista'ą be jo žinios :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#25
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Man tik viena asociacija - žmogui suinstaliavo Windows Vista'ą be jo žinios :)

Pas mane Vista sukas
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#26
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Pas mane irgi kažkada sukosi, bet labai greitai "nusisuko" :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#27
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Ps. gal gyveni, Julija, kokioj kitoj visatoj, bet pavydas, ar kas konkrečiau - tarkim - nužudymas tikrai neprideda gėrio visatai. o dažnai žmonės, siekdami savo tikslo, žygiuoja kitų lavonais.

Killer_Bee, kartais man tikrai atrodo, kad gyvenu kitoj visatoj :) Bet turbūt Jums girdėta frazė: Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame. Taigi, aš nesuteikiu savo gyvenime vietos nei pavydui nei žudymui :) Beje ir Coelho nesuteikia :D

BET tu neteisi - aš nematau gyvenimo tik juodo. gyvenimas yra ĮVAIRUS, o būtent įvairovės nepastebėta Coelho kūryboje.

O man gyvenimas yra nuostabus :) Ir Coelho tam pritaria :)

Šeip skaičiau Jūsų komentarus ir šypsojausi :) Kažkokie ale įžeidinėjimai, pamokymai, atsiprašymai... Tačiau, Killer_Bee, ateičiai žinokite, kad manęs neįmanoma įžeisti, tad ir atsiprašinėti viešai ir asmeniškai neverta :) Na nebent Jums tai teikia malonumo, tada visada prašome :) Aš dar ir ne tokių "pamokymų ir aiškinimų, kad aš neteisingai gyvenu" girdėjau, kažkodėl žmonės labai jau aršiai kovoja su mano pasaulėžiūra ir gyvenimo keliu :) Tiesą pasakius iki šiol nesuprantu, kodėl kito žmogaus laimė taip nervina aplinkinius :D

Tiesą pasakius ne viską supratau, ką norėjote pasakyti, bet esmę, manau, pagavau :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#28
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man atrodo as zinau kodel kitus tai nervina, nes paprasciausiai nevisi moka dziaugtis savuoju gyvenimu ir pavydi. :)
  • 0

#29
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Apskritai ką Jūs visi laikote "pervertintomis knygomis"? Jeigu knyga yra perkamiausia pasaulyje ar tam tikrame regione, o ji Jums nepatiko, neatitiko Jūsų "kokybės standartų", kodėl ją reikia laikyti prasta? Tiesiog kiekvienas atrenkame knygas pagal tai, ko mums reikia šiame gyvenimo tarpe. Jeigu kažkam reikia motyvacijos įgyvendinti svajonę, tas skaito Coelho. Jeigu kažkam reikia įsitikinti, kad gyvenime daug vargo, o svajonės pildosi ne visada, tas nekenčia Coelho :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#30
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

man atrodo as zinau kodel kitus tai nervina, nes paprasciausiai nevisi moka dziaugtis savuoju gyvenimu ir pavydi. :)

Labai reali mintis, bet dauguma tokių žmonių net sau niekada to nepripažins :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#31
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
taip, nes zmones linke kaltint kitus. tai dievas, tai likimas.ech negi taip sunku suprast, kad viskas priklauso tik nuo pacio zmogaus. :)
  • 0

#32
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Justė, man labai smagu, jei tu tą supranti :) Tik vat nepakanka to suprast, reikia taip ir gyvent :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#33
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, Julija, mano komentaruose nebuvo jokių pamokymų, ar įžeidimų ir t.t. Buvo tik situacijos, žvilgsnis kitu kampu...Žinau, kad mūsų požiūriai bei pasaulėžiūra skiriasi, TODĖL įdomu diskutuoti.

Tačiau kai kuriems tas komentaras pasirodė įžeidžiantis, todėl pagalvojau, kad toks gali pasirodyti ir tau. ir čia vėl nesutinku :) atsiprašyti reikia, taip pat kaip ir atleisti.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#34
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

man atrodo as zinau kodel kitus tai nervina, nes paprasciausiai nevisi moka dziaugtis savuoju gyvenimu ir pavydi. :D

Labai reali mintis, bet dauguma tokių žmonių net sau niekada to nepripažins :)


Pilnai pritariu. :) Aš tai seniau kartais pagaudavau tokius nervinimosi momentus. Atrodo, noriu tik to žmogaus gyvenimo būde ieškot trūkumų. Tačiau vėliau supratau, kad tai vien iš pavydo, kad pati norėčiau taip gyvent. :) Labai džiaugiuos, kad jau senokai dingo ir kažkoks erzuliukas pamačius laimingą žmogų. Beliko tik šypsena atgal. :D
Visi gyvename, mokomės ir ieškome. Amžinai. Pilnai sutinku su Coelho idėja, kad "Kiekvienas turi savo istoriją. Viskas vyksta ne atsitiktinai." :)
  • 0

#35
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Jei tai ne tik mintis, bet ir akmuo į mano daržą - tai niekada niekam nieko nepavydėjau :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#36
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Aš tai seniau kartais pagaudavau tokius nervinimosi momentus. Atrodo, noriu tik to žmogaus gyvenimo būde ieškot trūkumų. Tačiau vėliau supratau, kad tai vien iš pavydo, kad pati norėčiau taip gyvent. :) Labai džiaugiuos, kad jau senokai dingo ir kažkoks erzuliukas pamačius laimingą žmogų. Beliko tik šypsena atgal. :D

Evoliucija, labai smagu, kad "pagavot" tokius momentus, tai ne daugeliui pavyksta, tai Jūsų žingsnis link tobulėjimo. Respect :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#37
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Jei tai ne tik mintis, bet ir akmuo į mano daržą - tai niekada niekam nieko nepavydėjau :)

Na tai tikrai ne akmuo į Jūsų daržą :D
Pavydėti, tai, net realiai Jūsų nematant, suprantu, kad nepavydit, bet ir pagyventi kitaip nebandėt turbūt :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#38
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Jei tai ne tik mintis, bet ir akmuo į mano daržą - tai niekada niekam nieko nepavydėjau :D


Tikrai netaikiau nieko Jums. Tiesiog parašiau savo istorijos fragmentą... O jei radote joje kažką savito ir jau teisinatės, kad Jums, tai gal rimtai reiktų susimąstyt ar taip nėr... :) Juokauju. :D
  • 0

#39
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Jei tai ne tik mintis, bet ir akmuo į mano daržą - tai niekada niekam nieko nepavydėjau :)

Na tai tikrai ne akmuo į Jūsų daržą :D
Pavydėti, tai, net realiai Jūsų nematant, suprantu, kad nepavydit, bet ir pagyventi kitaip nebandėt turbūt :)


*vienas pastebėjimas: nejaukiai jaučiuosi, kai į mane kreipiasi Jūs...

Na, "pagyventi" man teko įvairiai :)
tačiau nemanau, kad čia vieta apie tai kalbėt. Nebent išleisčiau memuarų knygą, tada Knygų forume kaip tik būtų galima aptart (juokauju) :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#40
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Jei tai ne tik mintis, bet ir akmuo į mano daržą - tai niekada niekam nieko nepavydėjau :D


Tikrai netaikiau nieko Jums. Tiesiog parašiau savo istorijos fragmentą... O jei radote joje kažką savito ir jau teisinatės, kad Jums, tai gal rimtai reiktų susimąstyt ar taip nėr... :) Juokauju. :D



Nesiteisinu :)
Pamiršau pacituoti žmogų, tai išėjo nesąmonė.
  • 0
Free thinkers are dangerous.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0