Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Labiausiai pervertintos knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#41
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labai smagu, kad pagyventi teko įvairiai :) Bet vat įdomu pasidarė ar gyvenai, mylėdama ir gerbdama savo sielą ir kūną, turėdama didžiąją gyvenimo svajonę ir begalę tikslų, nuolat tobulėdama ir augdama, nuolat nesišypsodama ir džiaugdamasi šiuo nuostabiuoju pasauliu? Nu nejau nepatiko? :D Nepajutai kaip viskas aplinkui nušvinta, kai tu spindi meile ir laime? :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#42
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kai aš spindžiu meile ir laime, tenka patirti labai skausmingų gyvenimo smūgių :)
čia jau ne atsitiktinumas, bet taisyklė :D Nors gyvenimą apskritai matau įvairiaspalvį, mano pačios kažkoks "monochromiškas": juoda - balta. Viskas ar pernelyg gerai, ar pernelyg blogai. Ir čia tikrai ne viskas priklauso nuo manęs (ypač kalbant apie "blogai").
Tiesa, ir dabar "spindžiu" - bet jei visi džiaugsmingi, gražūs ir su viskuo sutinkantys - jokios diskusijos nebus :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#43
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Kai aš spindžiu meile ir laime, tenka patirti labai skausmingų gyvenimo smūgių :)

Tie smūgiai priklauso nuo Tavo požiūrio į juos :D Gali į juos pažvelgti kaip į iššūkius ir tobulėti jų dėka, o gali priimti kaip skausmą, nuo Tavęs nepriklausantį :D

čia jau ne atsitiktinumas, bet taisyklė :)

Atsitiktinumų apskritai nebūna :) Jeigu gauni smūgį vadinasi turi kažko iš jo pasimokyti :) Jeigu iškart nepasimokai, gausi dar tokį patį :)

Tiesa, ir dabar "spindžiu" - bet jei visi džiaugsmingi, gražūs ir su viskuo sutinkantys - jokios diskusijos nebus :)

Nesutinku, kaip tik su tokiais žmonėmis diskusijos bent jau man yra įdomiausios :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#44
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Sunkiai įsivaizduoju diskusiją, kai žmonių požiūriai tokie pat.
"Ši knyga yra gera"
"Taip, pritariu" :)

Tikrai, Julija, kai kurių smūgių daugiau niekada nepatirsiu. O iššūkiai - čia net ne smūgiai (dažniausiai), bet sunkumai, kurie padaro žmogų stipresnį.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#45
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

Jei tai ne tik mintis, bet ir akmuo į mano daržą - tai niekada niekam nieko nepavydėjau :D

cia apskritai kalbu, ne tau taikiau. :)
  • 0

#46
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Baikim dėl to Coelho.Jeigu, kas jį mėgsta, tegu mėgsta.Tiek mano, tiek, manau, Killer_Bee tikslas buvo šiek tiek kritiškiau pažvelgti į Coelho kūrybą.Galų gale, juk čia nieko asmeniško.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#47
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Baikim dėl to Coelho.Jeigu, kas jį mėgsta, tegu mėgsta.Tiek mano, tiek, manau, Killer_Bee tikslas buvo šiek tiek kritiškiau pažvelgti į Coelho kūrybą.Galų gale, juk čia nieko asmeniško.


  • 0
Free thinkers are dangerous.

#48
firminis kepsnys

firminis kepsnys
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:

Dėl "Alchemiko" negaliu pritart :lol: Man tai tikrai puiki knyga yra :) Labai artimos man mintys :)

Apskritai, ką turite omeny, sakydami "pervertintos", čia tipo perkamiausios knygos, kurios Jums nepatiko?



kalbam ne apie tai, kad "man" ar "tau" tai yra puiki knyga, o tai, kiek jame yra meninės jėgos ir įtaigos, o kiek blefo, falšo ir profanacijos. Visi Koelo kūriniai sukalti pagal vieną klišę, kuri dar be to turi pretenzijų į magiškąjį - mistiškąjį realizmą ir giliamintiškumą. O realiai tai tėra garsiai skambantis puodas. Ar žinai, kas garsiai skamba?
  • 0

#49
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

kalbam ne apie tai, kad "man" ar "tau" tai yra puiki knyga, o tai, kiek jame yra meninės jėgos ir įtaigos, o kiek blefo, falšo ir profanacijos. Visi Koelo kūriniai sukalti pagal vieną klišę, kuri dar be to turi pretenzijų į magiškąjį - mistiškąjį realizmą ir giliamintiškumą. O realiai tai tėra garsiai skambantis puodas. Ar žinai, kas garsiai skamba?


Na vėl gi kiekvienas savaip suprantame "meninę jėgą", įtaigą, blefą, falšą ir t.t., kiekvienas kalbame apie tuos pačius dalykus iš savo bokšto :lol: Tarkim, aš visai nesijaučiu kompetentingą vertinti bet kokios knygos "meninę vertę". Skaitydama vertinu knygą pagal jos praktinę vertę, t.y. pateiktos informacijos pritaikymą mano asmeniniame gyvenime ir augime.
Sakote, kad Coelho turi pretenzijų į magišką realizmą? (Susidarė toks įspūdis, lyg Jūs neįžvelgiate ir išjuokiate Coelho kaip mago kompetenciją :) ) O Jūs domitės magiją apskritai ar kalbate apie magiją, kaip ją suvokia nesigilinantis į tai žmogus? :)
Kas garsiai skamba nežinau :) Galite pateikti savo nuomonę šiuo klausimu, jeigu norite :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#50
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Prieš kelis metus skaičiau "Rugiuose prie bedugnės".Ir iki šiol galiu neabejodama teigti,kad tai labai pervertinta knyga.Yeas,galbūt ji įdomi 12-14 amžiau intervale,bet klasikos titulo jai nepriskirčiau.Pamenu,skaitydama tikrai stengiausi ieškoti kažko gilaus (o galbūt čia ir buvo klaida),stengiausi suprasti kodėl ji laikoma tokia gera ir įspūdinga knyga.Tačiau radau,tik berniuko paauglystės kančios išgyvenimus,pesimistiškas mintis ir kažkokius lėkštus šviesaus gyvenimo protarpius.Dabar nebeatpasakočiau turinio,bet kuo puikiausiai pamenu,kad tokios mintys sukosi mano galvoje.Didžiai pervertinta knyga.Tai skaitalas,kaip ir visos paaugliškos knygos.Tos pačios temos,tos pačios problemos.
  • 0

#51
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Sakote, kad Coelho turi pretenzijų į magišką realizmą? (Susidarė toks įspūdis, lyg Jūs neįžvelgiate ir išjuokiate Coelho kaip mago kompetenciją :) ) O Jūs domitės magiją apskritai ar kalbate apie magiją, kaip ją suvokia nesigilinantis į tai žmogus? :)
Kas garsiai skamba nežinau :) Galite pateikti savo nuomonę šiuo klausimu, jeigu norite :)


Julija, magiškasis realizmas yra žanras. Rašytojo, net ne autoriaus magiškos galios čia išvis ne prie ko.
O garsiai skamba tuščias puodas - tokia ir yra Coelho kūryba.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#52
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
nemanau, kad gali buti perveretina knyga.jeigu zmones perka, skaito, tai kodel ji turetu but pervertinta? vadinas zmonem patinka, randa kazka idomaus.ir tai yra gerai.
  • 0

#53
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

nemanau, kad gali buti perveretina knyga.jeigu zmones perka, skaito, tai kodel ji turetu but pervertinta? vadinas zmonem patinka, randa kazka idomaus.ir tai yra gerai.


Dažnai žmonės perka ir skaito todėl, kad knygą laaaaaaaaaabai reklamavo. Ir dažnas žmogus taip daro norėdamas būt "ant bangos". "Kaip? Jūs neskaitėte ***? Ar Jūs kokiam kaime gyvenat, ar XIX a. užstrigot?" Ir nesvarbu, kad patys net nepabaigė tos knygos ir jiems nepatinka, visi žavisi - reiškia, reik žavėtis. Kaip jau sakiau, " o karalius tai nuogas".
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#54
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
na kazkaip nepastebejau, kad zmones stengiasi skaityt kas ant bangos. :D
  • 0

#55
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

na kazkaip nepastebejau, kad zmones stengiasi skaityt kas ant bangos. :)


Reikia tiesiog geriau įsižiūrėti. :)
Jei Jūsų pažįstamieji taip nedaro (kas yra tikrai smagu), nereiškia, kad niekas nedaro.. :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#56
daku54

daku54

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
Šiaip jau šiais laikais žmonės aplamai nepuola skaityti [teigiu kaip žmogus kasdien susiduriantis su knygų pirkėjais] ,tad tikrai neskaitys "kas ant bangos", ar po banga.O skaitantysis visuomet pats susigaudys ,ką jam skaityti ir susidarys savo nuomonę apie perskaityta.Ir kažkaip tuščiažodžiaujate jūs tuose forumuose.Jau kuris laikas bandau rasti kažkokią įdomią diskusiją,bet randu tik pilstymą iš tuščio į kiaurą...Labai teisinga pastaba,kad negali būti pervertintų ,ar neįvertintų knygų.Kiek žmonių , tiek ir nuomonių.Kaip ir gyvenime - kas vienam gera,kitam gali gali būti net labai blogai....
  • 0

#57
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Šiaip jau šiais laikais žmonės aplamai nepuola skaityti [teigiu kaip žmogus kasdien susiduriantis su knygų pirkėjais] ,tad tikrai neskaitys "kas ant bangos", ar po banga.O skaitantysis visuomet pats susigaudys ,ką jam skaityti ir susidarys savo nuomonę apie perskaityta.Ir kažkaip tuščiažodžiaujate jūs tuose forumuose.Jau kuris laikas bandau rasti kažkokią įdomią diskusiją,bet randu tik pilstymą iš tuščio į kiaurą...Labai teisinga pastaba,kad negali būti pervertintų ,ar neįvertintų knygų.Kiek žmonių , tiek ir nuomonių.Kaip ir gyvenime - kas vienam gera,kitam gali gali būti net labai blogai....

Teisingai, todėl dažnai vienų nuomonės išreiškimas kitiems gali reikšti tuščiažodžiavimą. O jei ieškome ko nors įdomaus, tai ar negeriau tai patiems susikurti, o ne laukti kol kas sukurs? :D
  • 0

#58
daku54

daku54

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
Dėkui už patarimą :D .Tik nemanau,kad savos nuomonės piršimas yra objektyvus nuomonės išsakymas.Aš taip pat išreiškiau savo nuomonę :$ .
  • 0

#59
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
daug kas mane užpuola dėl to, ką pasisakau temose 'pervertintos knygos', bet čia yra asmeninė mano nuomonė. knygos, kurias paminėsiu yra skaitytos, mano nuomone, per daug išgirtos ir išliaupsintos.

Paulo Coelho. Alchemikas.
Džeromas D. Selindžeris. Rugiuose prie bedugnės.
Melvin Burgess. Heroinas
Melvin Burgess. LEDI. Kalės gyvenimas
  • 0

#60
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

daug kas mane užpuola dėl to, ką pasisakau temose 'pervertintos knygos', bet čia yra asmeninė mano nuomonė. knygos, kurias paminėsiu yra skaitytos, mano nuomone, per daug išgirtos ir išliaupsintos.

Paulo Coelho. Alchemikas.
Džeromas D. Selindžeris. Rugiuose prie bedugnės.
Melvin Burgess. Heroinas
Melvin Burgess. LEDI. Kalės gyvenimas



O dėl heroino tai aš pritariu :D tikrai labai išgirta knyga ...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0