Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pakvaišę dėl Meyer


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#1
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Atrodo, pasaulis pagaliau atsikratė "Hario Poterio" karštinės, tačiau iškart atskubėjo Stephenie Meyer "Twilight"/ "Saulėlydžio" epidemija.

Ar esate skaitę "Twilight" tetralogijos knygas? Kokia jūsų nuomonė?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#2
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Neskaičiau ir neplanuoju skaityt.Kaip ir visų tų Poterių
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kodėl? :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Todėl, kad nemėgstu supopsintų knygų, kai visi pradeda aikčioti dėl jų. Antra, ne tas jau amžius ir tokios knygos nedomina
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, visos knygos yra "supopsintos" - daugiau ar mažiau. Tik vienos supopsintos populiarumų mėgėjams, kiti - "alternatyvininkams" ir t.t. :)
kaip s-kant, paklausa=pasiūla :)

o dėl amžiaus - ir garbingos tetulės skaito Meyer, nežinau, gal kaip M. Mitchell ar J. Austen šiuolaikinį veidroduką...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Ar kas išvis ją skaitė?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#7
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš skaičiau, nros ir nemėgstu romantinių istorijų ši knyga tikrai ilgam išliks pačiame mano mėgiamų knygų tope. Net perskaičius knyags jas nusipirkau - tai toks knygosk urias norėčiau tūrėti prie savęs.Išties raminančios,tik kiek slegiančios knygos.Per duag tobual ,kad net žinant jog tai pramanas nepavydėti.Ech.Ir filmas neblgoai pastatytas kaip pagal knygą.Jau anlgų kalba perskaičiau 4 su puse knygos. Laukiu lietuviško vertimo - poilsiui (:
  • 0

#8
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Bet ar Jums neatrodo, kad ten per daug nesąmonių ir galai nesusieina?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#9
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Na aš šiaip išvis nesu romantikos megėja,bet ta knyga kažkuom pakabino. Na tiesiog turėjo kažką kas mane patraukė.GAlai sueina ar ne - nesu detektyvų megėja,skaitau kas parašyta.Neieškau kabliukų. Gal aš iš tos masės kurią ši knyga papirko,nes matau jog ji dabar beproto populiari. Gal kažkiek radau savęs,arba gal atitiko troškimai (:
  • 0

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Tai va būtent iš to, kas parašyta, nesueina galai...
Pvz - kaip jie galėjo turėt vaikų, jei visas jo organizmas sustingęs, net verkt negali. Be to kažkokie paistalai su chromosomom....
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
((: Na man patiko,negaliu paskayti kodėl ir kaip,tiesiog tai buvo knyga krui atitiko mano poreikius tuoemtinius.joje buvo to ko ieškojau (:
  • 0

#12
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aišku :)
Kažkaip gaunu vis tokius atsakymus šia tema :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#13
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
man užteko paskaityti aprašymą ir komentarus apie tą knygą, kad nenorėčiau jos skaityti
ir šiaip,nesu muilo gerbėja
  • 0

#14
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:
Na o man patiko, vien todel kad lengvai skaitosi ir labai itraukiancios knygos. Na gal ketvirta jau tokia virs visko, bet juk reikejo kazkaip pabaigt "ilgai ir laimingai"
  • 0

#15
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mačiau tik filmą ir tai tas nesukėlė labai didelio susidomėjimo ;)
Todėl manau,kad neverta tos knygos imti,kas per daug išgirta ne visada būna geras dalykas :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#16
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Nemanau,kad tai muilas.Skonio reikalas vis dėl to.Man payzdžiuj kelia juoką draugai kurie sako ęsą neskaitysiantys Saulėlydžio nes tai kvaila knyga,o kvaila todėl - kad patinka visiems.Maždaug - visiems patinka o man ne,Vat kaip fainai. Susilaukė ji to populiarumo manau daugiau kai filmas pasirodė,dėl aktorių grožio vadinamo ir šeip,mergaitiškų svajonių.Knyga kaip knyga.Nuo filmo skiriasi.
  • 0

#17
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Nemanau,kad tai muilas.Skonio reikalas vis dėl to.Man payzdžiuj kelia juoką draugai kurie sako ęsą neskaitysiantys Saulėlydžio nes tai kvaila knyga,o kvaila todėl - kad patinka visiems.Maždaug - visiems patinka o man ne,Vat kaip fainai. Susilaukė ji to populiarumo manau daugiau kai filmas pasirodė,dėl aktorių grožio vadinamo ir šeip,mergaitiškų svajonių.Knyga kaip knyga.Nuo filmo skiriasi.

Tokių žmonių ir aš pažįstu. :D
  • 0

#18
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
iš dalies manęs ji ir netraukia dėl to populiarumo, bet ne dėl to,kad daug kam patinka, o dėl to kam patinka :) daug ką apie knygą pasako jos gerbėjai.
bet žinoma, visuomet būna išimčių :D
  • 0

#19
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:

iš dalies manęs ji ir netraukia dėl to populiarumo, bet ne dėl to,kad daug kam patinka, o dėl to kam patinka :) daug ką apie knygą pasako jos gerbėjai.
bet žinoma, visuomet būna išimčių :D

na cia visvien "neskaitysiu nes visi skaito" :) Principai.....
  • 0

#20
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Manau, negalima iš karto taip priešiškai nusiteikt...
Pvz, Tolkieno knygas irgi skaito paaugliai ir pan - bet knyga visais atžvilgiais nereali.

Viena mano draugė - jokia paauglė, bet jai be galo patiko. Aš nieko nežinojau apie knygos populiarumą, jokios išankstinės nuomonės neturėjau - bet man nepatiko (iš visų pusių).
Čia net gi ne skonio reikalas, o atsitiktinumo. "Bangos" sutapo - ir tiek :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0