Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pakvaišę dėl Meyer


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#21
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:
na as ir ne paaugle bet Meyer knygos patiko :$ tie kas dar skaite kartu tikrai jau senai suaaugo :D
  • 0

#22
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Tai sakau - nepriklauso nuo amžiaus ir skonio. Knyga tiesiog "užkabina" - ir tiek.
Arba neužkabina - ir pradedi matyti visus minusus :|
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#23
Martyn'as

Martyn'as
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
  • Miestas:Radviliškis
Na aš irgi ne dėl jos populiarumo pirkau, kalta pusseserė. Ji privertė mane perskaityti. Nusipirkau, kaip tik maximoj saulėlydis už puse kainos buvo :D Na blem, bet kaip užkibau ant tos knygos... Naktį visą skaičiau.. Taip ir perskaičiau, dar filmą persisiunčiau, pažiūrėjau.. na ir nerealiai patiko ;) Taip ir virtau pakvaišės dėl Meyer ;D

P.S tuoj lėksiu antrą dalį pirkt 8)
  • 0
Atsiprašau už blogai sudėliotus žodžius/sakinius. :)
I love Twilight :P

#24
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Man tik įdomu - kodėl? ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#25
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Žinau, kad daugelis taip užsikabino, kai buvo tuos nuolaidos.Tai nėra blogai.Šios knygos labai įtraukia, na, žinai, kaip būna, kai pradedi žiūrėti telenoveles? Nors žinai, kad visiška nesąmonė, bet kažkodėl domina ir viskas.Nors aš jų nežiūriu, bet net neabejoju, jeigu pažiūrėčiau kelioliką seriją mane įtrauktu.Va tada tai nėra gerai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#26
gretulka

gretulka

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:
  • Miestas:Pietus :)
perskaiciau wisas penkias knygas jau laaaabai patiko :) net uzkreciau ir drauges siom knygom :$ o wiskas prasidejo nuo filmo :) paziurejau ir panorau paskaityti knygas
  • 0
And so the lion fell in love with the lamb...

#27
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

perskaiciau wisas penkias knygas jau laaaabai patiko :) net uzkreciau ir drauges siom knygom :$ o wiskas prasidejo nuo filmo :) paziurejau ir panorau paskaityti knygas


O kodėl Jums ir Jūsų draugėms patiko? :)
(vis dar "ieškau tiesos" ir atsisakau tikėti, kad čia yra kažkoks nepaaiškinamas fenomenas)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#28
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Aš tų knygučių dar neskaičiau , bet artimiausioje ateityje ketinu paskaityti , nes namuose yra visos trys iki šiol lietuvių kalba išleistos dalys , taigi būtų nuodėmė nepaskaityti , juolab , kad ir sese ( kuri yra knygų savininkė ) jas išgyrė :)
  • 0

#29
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kaip jau negirsi, kai perskaitei...o šiaip aš nerekomenduočiau :tmi:
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#30
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Kaip jau negirsi, kai perskaitei...o šiaip aš nerekomenduočiau :tmi:


ar Jūs skaitėtė? man tikrai norisi paskaityti vien pamačius kaip draugės ir sesuo tas knygas tiesiog suryja :)
  • 0

#31
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Yra iš artimųjų, kas skaitė.Aš irgi varčiau, ir filmą mačiau.1 dalis dar pakenčiama,o toliau...sako, skaitoma vien dėl to, kad reikia pabaigti, na, aš vis tiek nesilydysiu dėl vampyrų ar kitų kraujasiurbių...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#32
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Yra iš artimųjų, kas skaitė.Aš irgi varčiau, ir filmą mačiau.1 dalis dar pakenčiama,o toliau...sako, skaitoma vien dėl to, kad reikia pabaigti, na, aš vis tiek nesilydysiu dėl vampyrų ar kitų kraujasiurbių...


gražiai pasakėte na čia jau kiekvienas turi nuspręsti patinka ar ne ,o aš nepaskaičius knygos niekaip nesugebėsiu to padaryti :)
  • 0

#33
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš gal šiek tiek iš principo einu prieš visokias ,,madas" ir masinius susirgimus dėl vieno ar kito dalyko.Masinė kultūra nežavi.
Matai, jeigu ant mano stalo guli Dostojevskis ir Meyer, net jeigu ir neguli, žinosiu, kad yra daug nuostabių autorių, klasikų, prie kurių tikrai nešvaistysiu laiko,o Meyer...paprasčiausiai nėra prioritetas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#34
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
na klasika visada liks klasika , prie jos niekas nešvaisto laiko nebent ji per sunki ir nesuprantama :) man priešingai , aš noriu paskaityti ir pop literatūrą , man patinka perskaičius aptarti knygą su draugais , sutikti su jos liaupsinimu arba ne ... ir nepaslaptis kad pop literatūra daug lengvesnis skaitalas , kurio kaip tik kartais man norisi :)
  • 0

#35
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Kodėl masinis skaitalas? Veikėjų amžius niekuo nesiskiria nuo paauglių amžiaus, tuo tarpu jie ir yra labiausiai besidomintys naujovėmis ir linkantys užkibti ant kabliuko. Veiksmo dalis vyksta mokykloje - mokyklinė auditorija visada mėgsta žiūrėti filmus, kurie mokykloje ir įsivaizduoti save veikėjų vietoje.(O po pirmo filmo tiesiog užsikabliuoja). Beje, paauglystė toks metas, kai daug kas svajoja apie beprotiškai įdomias meiles seiles. Meyer viską apgalvojo, kad nebūtų paprasta istorija pridėjo vampyriškumo taip atsirado kažkoks išskirtinis bruožas, skiriantis nuo kitų istorijų. Suteikė it kažkokio mistiškumo, kuris padaro knygą ne tik pigiu romanu. O filmas išpopuliarėjo labai dėl aktorių, kurie tikrai suvaidino įtikinamai ir neblogai, beje kiek išklausinėjau aplinkinių merginos laiko Robert Pattinson labai seksualiu, o vaikinai Kristen Stewart labai gražia mergina. Tad, žavumo faktorius irgi suveikė.
Aš nepirkau nė vienos knygos ir nepirksiu, užsikabint galima, tačiau ar bus kokios tolesnės naudos be beprasmiškų svajonių kurstymo. Meninės vertės, mano manymu, šios knygos neturi. Įsirašys į pop literatūrą, tačiau ne į klasiką. Puiku, jei žmonės būtent nuo šių knygų pradėjo apskritai paimti knygą į rankas, tačiau yra ir kokybiškesnio lengvo skaitalo.
  • 0

#36
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
žinoma yra daug kokybiškesnių kūrinių :D o dėl meninės vertės aš manau kitaip , aš manau kiekviena knyga vienaip ar kitaip yra menas :) nesvarbu ar tai prilyginama klasikai ar ne ( na net neskaičius šių knygų manau irgi neskirčiau klasikai , jokiu būdu :) ) juk knygos mergaitėms apie meilę irgi yra menas , nes iš jų ,manau , daugelis skaitovų gauna tai ko ir trokšta pasiėmę knygą , gauna kitokį pasauli , geresnį , galbūt romantiškesnį ar įdomesnį knygos pasaulį ( žinoma visa tai ir dar daugiau gaunama ir klasikos kūriniuose, bet ne visiems jie įkandami ) , o tame nėra menas? nėra meninės vertės? nežinau bent man atrodo kitaip ;) o ir klasikai niekas niekada tokiu banalių ,manau nesuklysiu pasakiusi ,tuščių knygų neskirtu ;)
  • 0

#37
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Manau, gal ir yra problema, kad žmonėms duoda bet ką ir paaiškina, jog čia ,,menas".Bulvių skutimą mes taip pat galime laikyti menu.Menas pats kalba už save.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#38
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Manau, gal ir yra problema, kad žmonėms duoda bet ką ir paaiškina, jog čia ,,menas".Bulvių skutimą mes taip pat galime laikyti menu.Menas pats kalba už save.


na jeigu tos knygutės ne menas tada kas? ;) atsiprašau jeigu klausimas kvailokas , bet aš nesuprantu kaip skaitoma, žmones pakerinti knyga gali būti ne menas vien dėl to , kad ji iš esmės žmogui nesuteikia jokiu aiškesnių vertybių , o tiesiog padeda įsivaizduoti ir atsipalaiduoti ;) bent kol kas nesuprantu kaip apskritai knyga gali būti ne menas? na nebent visais atvėjais nevykusi knyga :)
  • 0

#39
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Su literatūra, kinu, muzika, daile ir kitom meno rūšim yra taip pat. Užduosiu klausimą: ar kiekvienas piešinys, kūrinys gali būti vadinamas menu? Ar galima menu vadinti ir Da Vinčio "Moną Lizą" ir pirmokėlio nupieštą saulytę su banguotais spindulėliais?
  • 0

#40
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
aš juk sakau , kad nevykęs , nieko nesužavintis kūrinys ,mano nuomone, negali būti laikomas menu :) na o jeigu ta pirmokėlio nupiešta saulutė daugeliui žmoniu labai patiktų , jie ją įvertintų ,aišku nuoširdžiai įvertintų , ar tai nebūtų pats didžiausias menas kokį gali pasiekti pirmokėlis ? o su menų lyginimais yra manau visai kitaip, nedrysčiau lyginti pradenčiojo ir profesonalo meninius sugebėjimus . :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0