Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Lietuviškas kinas.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1
era

era

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Ką galėtumėte pasakyti apie tautiečių darbą šioje srityje?
Kokius filmus esate matę?
Kurie patiko, kurie nepatiko?
Kodėl? :)
  • 0

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Matęs "Dievų mišką". Na ir ką galiu pasakyti? Knyga daug kartų geresnė negu filmas.
Bet bendrai palyginus, lietuvių kinas tik gerėja, o pastaruoju metu rusai pradėjo statyti gerus filmus. :y:
  • 0

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Mačiau ir senesniųjų filmų ir dabartinių. Apie dabartinius tai galėčiau pasakyt, jog labai atsiskleidžia ta lietuvių slogi nuotaika filmuose. Mentalitetas daro savo. O senieji filmai mano manymu geresni už dabartinius. Dabar laaaabai laukiu vasario 16-osios, kad pamatyčiau "Vaikus iš Amerikos viešbučio".
  • 0

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kai kurie dabartiniai filmai taip pat labai geri, pvz kaip šį sezoną LRT pristatė filmą "Mergina ir tankai". Tikrai labai puikiai pastatyas, puikiai atskleidžiami sausio 13 įvykiai.
  • 0

#5
ovvvis

ovvvis

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Mačiau vieną "Dievų Miškas", tai man jis labai patiko ;)
  • 0

#6
Knygnesys

Knygnesys

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 100 Pranešimai:
Geriausias Lietuviškas filmas mano nuomone yra "Grožis ir Geismas"
Dar patiko "Rožės".
  • 0

#7
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Na jo,pabodo užsienietiški filmai,kartais būna įdomių lietuviškų filmų,man patiko"Dievų Miškas",ypač patiko"Mergina ir tankai" :)
  • 0

#8
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O ar esate matę "Penkių dienų avantiūrą" ?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#9
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kažkur girdėtas, reiks pažiūrėt.
  • 0

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Prieš visai nedaug laiko visi tiesiog ėjo iš proto (na, laikraščiuose, žurnaluose, per tv), bet bijau žiūrėt, nes atrodo, kad nesąmonė.
o iš pažįstamų irgi niekas nematė, todėl norėčiau išgirsti kitų nuomonę ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
"Penkių dienų avantiūra"
TREILERIS:

Atrodo neblogas filmas, reiks pažiūrėt (atsisiųst). :)
  • 0

#12
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mačiusi esu tokius kaip:
Nuodėmės užkalbėjimas, Nereikalingi žmonės,Niekas nenorėjo mirti.
Esmėje iš visu ką nors nauja gavau,šiaip matosi,kad ir Lietuviai moka kažką gero sukurti.Tik,tame ką jie kuria yra labai daug liūdesio.
Vat kartais gal kas esate matė šita filmą
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#13
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Nereikalingi žmonės (patiko), AXX visų metų mačiau beveik visus (patiko iš dalies - kai kurie), Kolekcionierė (siunčiausi dėl aktorių, bet patiko ir dėl siužeto), Vaikai iš Amerikos viešbučio (galima pasakyti, kad patiko, nors ne per daugiausiai) :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#14
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man ir patiko "Nereikalingi žmonės". Net negalvojau, kad lietuviai gali kartais ir stebuklus sukurti kaip Hollywood'e.
  • 0

#15
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
O man visai nepatiko ,,kolekcioniekė'' |( o va ,,duburio'' labai laukiu , kai tik prisiruošiu knygą skaityti iškart ir filmo ieškoti pradėsiu :D
  • 0

#16
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O man visai nepatiko ,,kolekcioniekė'' |( o va ,,duburio'' labai laukiu , kai tik prisiruošiu knygą skaityti iškart ir filmo ieškoti pradėsiu :D

Jei kartais rasi kur nors "Dubury" tai pranešk,nes jau kuri laiką ieškau ir niekaip nerandu :$
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#17
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
žinoma :D jei tik nepamiršiu :D
  • 0

#18
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Stengiuosi pasižiūrėti kiek įmanoma daugiau LT filmu tiek klasikos, tiek šių dienų.
Patinka poetiškas Žebriūno kinas ypač "Paskutinė atostogų diena", taip pat Žalakevičiaus "Niekas nenorėjo mirti", "Visa teisybė apie Kolumbą".
Iš šiuolaikinių tai Šarūno Barto "Trys dienos", "Koridorius", Juzėno " "Vilniaus getas"
Dar daug yra filmų, kurie paliko neblogą įspūdį, bet yra tokių, kurie nuvylė kaip "Nereikalinigi žmonės" sunku buvo net iki galo ištverti. Taip ir nesupratau, kam reikėjo tos judančios kameros :^)
Taip pat nuvylė "Perpetuum mobile" - tas nuolatinis rūkymas, mano nuomone, veikėjams kietumo nepridėjo ir kaip vienas žmogus gerai pastebėjo išėjus iš salės tik plaučius pradėjo skaudėt :)
  • 0

#19
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

O ar esate matę "Penkių dienų avantiūrą" ?

nemačiau, bet kai rodys per televizorių, reiks pažiūrėt..sakė, kad įdomus
  • 0

#20
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
nesu mačius daug lietuviškų filmų. komedijos iš vis nelabai vilioja, o iš rimtesnių filmų, kuriuos esu mačius, labai patiko "Vienui Vieni", "Vilniaus Getas", "Maža išpažintis". Dabar laukiu, kol per LTV parodys "Vaikai iš Amerikos viešbučio", nes kai kažkada rodė (per kažkurią Lietuvai svarbią datą 2009m.) nepažiūrėjau, nors anonsas labai viliojo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0