Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Knygos, kurias galime skaityti daugybę kartų


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kokios knygos jūsų nuomone yra vertos skaityti daugiau nei keletą kartų? Dažnai juk nutinka, kad nusiperkam knygą, perskaitom ir padedam į šalį neribotam laikui.
Jūsų nuomonė?
  • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Įdomias :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Bet kartais kad ir kokia įdomi knyga būtų, ją perskaitai ir viskas, antrą kartą to pačio nesinori :)
  • 0

#4
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Reiškia, ji buvo įdomi, bet labai paprasta. Arba paliko didžiulį įspūdį, kurio tikrai nepaliks po antro perskaitymo :) todėl nenorime jo "sumenkinti", gal
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#5
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Markas Aurelijus "Sau pačiam" - gyvenimo enciklopedija
  • 0

#6
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Markas Aurelijus "Sau pačiam" - gyvenimo enciklopedija

Aha, turiu.Pakankamai vyriška, regis, kilnaus žmogaus.
Aš Bibliją kasdien skaitau ir galiu skaityti dieną naktį tas pačias eilutes.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#7
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Markas Aurelijus "Sau pačiam" - gyvenimo enciklopedija

Aha, turiu.Pakankamai vyriška, regis, kilnaus žmogaus.
Aš Bibliją kasdien skaitau ir galiu skaityti dieną naktį tas pačias eilutes.


Vyriška, bet, die, vyrai ir yra labiau racionalūs. Bent jau moka suvokti labiau nerodant tiek daug emocijų. Ten tokia išmintis, kad kiekvienam reiktų paskaityt. :D O Biblija... Visai norėčiau perskaityt, bet neprisirengiu.
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Jos nereik stengtis apglėbti vienu metu.Aš skaitau po truputį, kad ir tuos pačius skyrius.Ją reikia medituoti, nes taip, kaip kūrinį, gali būti net nelabai įtraukiama ir nuobodu, o reikia išgyventi...o gal net ir tikėti :D Pabandyk nuo tokių plonų skyrelių, kaip Mokytojo knyga ( kai kur Koheleto, Ekleziasto) ar Jobo knyga.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

Jos nereik stengtis apglėbti vienu metu.Aš skaitau po truputį, kad ir tuos pačius skyrius.Ją reikia medituoti, nes taip, kaip kūrinį, gali būti net nelabai įtraukiama ir nuobodu, o reikia išgyventi...o gal net ir tikėti :D Pabandyk nuo tokių plonų skyrelių, kaip Mokytojo knyga ( kai kur Koheleto, Ekleziasto) ar Jobo knyga.


Tai čia viskas palei temą, kad jas skaityti galima milijoną kartų. Su Marku Aurelijum taip pat. Nėra knyga, kurią galima skaityti iškart visą. Jai reikia pribręsti. Mintis perskaitytas suvokti, įsigilinti. Tik tada eiti pirmyn. Pasikišti knygą po pagalve ir karts nuo karto atsiverst.
O dėl Biblijos. Dėkui už patarimą. Jei kada prisiruošiu tai taip ir pradėsiu.
  • 0

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O Giesmių Giesmę teko skaityti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Šiek tiek. Nuostabus kūrinys. :D
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O NT visą perskaitei?
Ką aš skaičiau du kartus iš grožinės literatūros, tai: H.Hesse kūrinius, A.Camus kai kuriuos, A.Munthe ,,Knyga apie San Mikelę"
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
NT išvis neskaičiau. Tik va teko nučiupti giesmių giesmę. Dėl Hesse pilnai sutinku. Pati skaičiau porą kartų jo kūrinius. Knygą apie San Mikelę esu kažkur labai girdėjus, be niekaip negaliu prisiminti kur. Tikriausiai ištraukas esu skaičius.
  • 0

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Skaičia Kafką prieš kelis metus.Bet vėl norisi paimti ir paskaityti jo noveles.
Turbūt nėra labai daug ,pagalvojus, grožinės literatūros kūrnių, kuriuos susigundyčiau skaityti dar kartą.Novelės, apsakymai tuo ir gerai, kad dažnai norisi vėl juos paskaityti.Dar priskirčiau G.Maupassant noveles.
Ar kam teko skaityti Selindžerio apsakymus? Berods taip ir vadinasi 9 apsakymai?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aišku Bibliją, kitus šventraščius ar filosofinius traktatus galima skaityti, kad ir kas vakarą, bet iš grožinės literatūros dažnai skaitantys žmonės taip pat turi vieną ar keletą knygų ar autorių, kurio kūrybą gali skaityti daugelį kartų ir juk nevisada tai turi būti koks nors pasaulinis šedevras, kiekvienam žinoma individualiai. Todėl niekad nesakau žmogui, kad tu tos knygos nepirk, kad jos daugiau nei vieną kartą vis tiek neskaitysi, nes ką aš žinau gal ir skaitys, o jei neskaitys tai gal kas nors kitas pas jį užsukęs perskaitys.
Aš asmeniškai galiu daugybę kartų skaityti visą Samuel Beckett kūrybą.

P.S. Selindžerio apsakymų nesu skaičiusi, tik girdėjusi iš skaičiusių, kad jie geresni nei ,,Rugiuose prie bedugnės", bet aišku kiekvienam skirtingai
  • 0

#16
Werwolf

Werwolf

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 50 Pranešimai:
Šėtono bibliją.
  • 0
Nuotrauka

#17
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Neal Donald Walsho'o knygų seriją - "Pokalbiai su Dievu" ir kitas tos serijos dalis.- Tai knygos pakeitusios mano gyvenima :)
  • 0

#18
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Tatai labai subjektyvu gi. Visgi, skaitau ir skaitau Škėmos "Baltą drobulę" bei Kafkos noveles.
  • 0

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Aišku Bibliją, kitus šventraščius ar filosofinius traktatus galima skaityti, kad ir kas vakarą, bet iš grožinės literatūros dažnai skaitantys žmonės taip pat turi vieną ar keletą knygų ar autorių, kurio kūrybą gali skaityti daugelį kartų ir juk nevisada tai turi būti koks nors pasaulinis šedevras, kiekvienam žinoma individualiai. Todėl niekad nesakau žmogui, kad tu tos knygos nepirk, kad jos daugiau nei vieną kartą vis tiek neskaitysi, nes ką aš žinau gal ir skaitys, o jei neskaitys tai gal kas nors kitas pas jį užsukęs perskaitys.
Aš asmeniškai galiu daugybę kartų skaityti visą Samuel Beckett kūrybą.

P.S. Selindžerio apsakymų nesu skaičiusi, tik girdėjusi iš skaičiusių, kad jie geresni nei ,,Rugiuose prie bedugnės", bet aišku kiekvienam skirtingai

Kaip P.Vėberis sakė, jeigu knyga neverta skaityti du kart, ji neverta iš viso skaityti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
Lauryt ;>>

Lauryt ;>>

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Manęs tai jokia knyga dar netraukė skaityti du kartus... Nžn kodėl, bet man tiesiog atrodo beprasmiška
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0