Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Fiodoras Dostojevskis- Nusikaltimas ir bausmė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 59

#21
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kol kas ne... paskutinė išleista knyga ,,Broliai Karamazovai"
  • 0

#22
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
Nagrinėjom šią knygą neseniai per literatūrą. Sakė mokytoja ją perskaityti, bet radau tik sutrumpintą versiją. Perskaičiau pirmą dalį ir epilogą. Aišku, iš tiek nesusidarysi geros ir tvirtos nuomonės apie knygą, bet iš to, ką perskačiau, man nepatiko siužetas, veikėjai, todėl net nebeskaičiau toliau.
  • 0

#23
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
A, tai ko jau taip nepatiko? |(
  • 0

#24
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
nepatiko autoriaus rašymo stilius, nepatiko aprašymai, nesužavėjo veikėjai (kaip tik atstūmė.)
  • 0

#25
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tu matai kaip... kiek teko bendrauti tu pirma, kuri atstūmi Dostojesvkį :o
  • 0

#26
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
Gal kadanors aš ir pakeisiu nuomonę apie jį (juk vis dėlto, nesu nė vienos knygos perskaičius), bet šiuo metu manęs šis autorius nežavi ir jo kūriniai netraukia.
  • 0

#27
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Tu matai kaip... kiek teko bendrauti tu pirma, kuri atstūmi Dostojesvkį :D

Galėčiau pasakyti, kad gal mažai su kuo teko apie jį tuomet bendrauti...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#28
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš irgi dar nesu girdėjusi, kad kam nepatiktų Dostojevskis :D O su skaitančiais žmonėmis bendrauju nuolat ir tikrai ne su 3 :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#29
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Prisidedu prie nieko blogo apie Dostojevskį negirdėjusių :D
Net norėtūsi išgirst kokią visiškai neigiamą nuomonę, bet aišku argumentuotą ir iš tų kurie skaitė visas knygas, o ne santraukas
  • 0

#30
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na va, mano draugė skaitė Dostojevskį.Ir jai nepatinka.Sako per daug tuščiažodžiaujama, tematika nepatinka ir panašiai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#31
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Tai gaila, kad jūsų draugė čia neprisiregistravusi, tai padiskutuotume apie Dostojevskio tuščiažodžiavimą :D
  • 0

#32
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai nesuprantu, kaip gali Dostojevskis nepatikt, vien ką reiškia ,,Pažemintieji ir Nuskriaustieji"...verksmas ima tik skaitant...
  • 0

#33
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aš tai nesuprantu, kaip gali Dostojevskis nepatikt, vien ką reiškia ,,Pažemintieji ir Nuskriaustieji"...verksmas ima tik skaitant...

O kaip tau gali U. Eco nepatikt 8-) Kiekvienas esam su savo skirtingais skoniais, knygų taip pat.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#34
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taip, geras pastebėjimas.Eco nors ir kitokio pobūdžio, bet sakykime, tam tikra prasme taip pat atstovauja klasikams.Taigi, sakykime, bet kas gali pasakyti, kad čia Dostojevskis su visais karamazovais ir nuskriaustaisiais yra nuvalkiotas ir nuobodus.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#35
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kur tas Eco klasika, jam net 100 metų nėra...o jau klasika... čia tas pats kaip su ,,Heriu Poteriu" tai juk irgi klasika arba ,,Saulėlydis"... jau klasikos ir Eco tai gal nesiekim,....
  • 0

#36
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Kur tas Eco klasika, jam net 100 metų nėra...o jau klasika... čia tas pats kaip su ,,Heriu Poteriu" tai juk irgi klasika arba ,,Saulėlydis"... jau klasikos ir Eco tai gal nesiekim,....


Nuo kada klasika laikomos knygos senesnės nei 100m? Cituoju žodyną: Klasika - svarbūs, reikšmingi, pavyzdiniai literatūros ir meno kūriniai.
Net nėra ko lyginti jo knygų su "Hariu Poteriu" ar "Saulėlydis". Šių knygų net nepriskirčiau klasikai.
Ir pirmiausia perskaityk nors vieną Eco knygą ir tada jį šitaip kritikuok. O dabar laikosi savo principo įsikabinęs.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#37
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu tau neklasika, gal kitam ir klasika. Tai pasakyk, kuo Eco pvz., ,,Fuko švituoklė" jau toks reikšmingas kurinys.?
  • 0

#38
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Mano vienas pažįstamas neskaitęs 'Nusikaltimo ir bausmės" man įrodinėjo, jog Raskolnikovas elgėsi idiotiškai, romane iškeliamos idiotiškos vertybės (išvis nėra ten vertybių jokių), o pati romano idėja ir visas veiksmas - kvailai absurdiški. Kaip manai, kaip jis atrodė? Panaši situacija ir čia su tuo Eco. Tiesiog neskaitęs negali per daug reikštis.Geriau prikąsti liežuvėlį, nes atrodo tai gan juokinga.
  • 0

#39
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O sš noriu, kad mane įtikintų, jog skaityti Eco yra naudinga ir verta..
  • 0

#40
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Čia tema apie Dostojevskį, o ne Eco.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0