Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pavasario atostogos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Šitie dalykai blogai tuo,kad beveik kiekvieną dieną tas pats vyksta per atostogas tikėjausi kažko geresnio ;]
Bet nieko geresnio neįvyko...
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#22
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
o kas galėtų būt tas geresnio? :)
  • 0

#23
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kur nors trumpam išvykti su knyga kur niekas nematytu,na nebent paukščiai kurie aplinkui čiulbėtu;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#24
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
tai vasarą paprasčiau. :)
  • 0

#25
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tai vasara turbūt ir įgyvendinsiu savąjį norą ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#26
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Ek, aš irgi vasarą taip padarysiu :)

Bet ir per atostogas daug naudingo nuveikiau. Žinoma, ne viskam užteko laiko - bandysiu per savaitgalius "atsigriebt" :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#27
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Ek, aš irgi vasarą taip padarysiu :)

Bet ir per atostogas daug naudingo nuveikiau. Žinoma, ne viskam užteko laiko - bandysiu per savaitgalius "atsigriebt" :)

Kokia veikla buvo jūsų? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#28
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Čiuožimas, bėgiojimas, šokiai, koncertai, bendravimas su draugais, pasivaikščiojimai (taip pat prie jūros), namų tvarkymas, maisto ruošimas, knygų skaitymas, mokymasis, apsipirkimas, dovanų ieškojimas/pirkimas, drabužių taisymas, filmų žiūrėjimas - nežinau, gal ką praleidau :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#29
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Oho kiek visko daug :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#30
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Normalu, bet dar ne viską spėjau :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#31
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Čiuožimas, bėgiojimas, šokiai, koncertai, bendravimas su draugais, pasivaikščiojimai (taip pat prie jūros), namų tvarkymas, maisto ruošimas, knygų skaitymas, mokymasis, apsipirkimas, dovanų ieškojimas/pirkimas, drabužių taisymas, filmų žiūrėjimas - nežinau, gal ką praleidau :D

wow, net per vasarą kartais tiek daug nenuveikiu . :)
  • 0

#32
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, per vasarą tinginys apima :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#33
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:



Prisikalbėjot. Jei manęs nenustebins gausit vaišint mane arbata. Hehe.

Tikrai vienaip ar kitaip nustebins :)


Kada ?
  • 0

#34
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
tai nepatiko? :)
  • 0

#35
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Kada ?

Tai pakomentuok kaip sekėsi skaityti knyga. :) Kokie jausmai apėmė baigus ją skaityti?
  • 0

#36
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Gal tai, kad perdaug esu skaičiusi. Gal todėl, kad nihilistiškai nusistatau prieš masines knygas/filmus ir t.t. Nors jei būtų patikę - būtų patikę. O dabar buvo labai banalus siužetas. Viskas kartojosi. Be emocijų aš. Kaip kokiam meksikiečių seriale. Belieka Vasario sutaną apmaut kokiam raumeningam "Chosė Ancheliui" ir ekranizuot su pilna "Marisolių". :)
  • 0

#37
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Bet pabaiga knygos vistiek sukrėtė savo netikėtumu? :)
  • 0

#38
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Gal tai, kad perdaug esu skaičiusi. Gal todėl, kad nihilistiškai nusistatau prieš masines knygas/filmus ir t.t. Nors jei būtų patikę - būtų patikę. O dabar buvo labai banalus siužetas. Viskas kartojosi. Be emocijų aš. Kaip kokiam meksikiečių seriale. Belieka Vasario sutaną apmaut kokiam raumeningam "Chosė Ancheliui" ir ekranizuot su pilna "Marisolių". :)

Ne visada siužetas yra esminė knygos vieta :) Kartais reikia žvelgti plačiau, kad pamatytum įdomumą :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#39
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Bandžiau dar į pačią psichologinę pusę žiūrėt, tačiau man Vasaris atrodė truputį nesubrendęs morališkai žmogus. Nežinau, čia mano subjektyvi nuomonė. O pabaiga nenustebino. Net nežinau kas per ateivis esu, kad man šitaip su šia knyga išėjo. :tmi:
  • 0

#40
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Aš tai perskaitęs pabaigą pagalvojau: "Jau viskas? kur ta nuostabioji pabaiga, kuri būna visose knygų..."
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0