Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Muzikos klausymasis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#21
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Muzikos klausau per kompą arba centrą.Per ausines labai retai ir niekada viešoj vietoj.Nebent tai būtų ilga kelionė.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#22
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
O is kur siunciat muzika? Turiu omeny, per kokia programa ar siaip?
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#23
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dažniausia siunčiuosi iš emules,o dar iš dpoezijos svetainės su viena programa atsisiunčiu ;]
Nes būna,be galo daug gražių dainų ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#24
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Dauguma laiko muziką skleidžia prastos kokybės surround sound (5.1), bet su šiomis kaladėlėm daugiau vargo nei naudos. Vėlyvais vakarais įsijungiu ausines, kadangi sienos popierinės. Pirmoje vietoje, nors ir rečiausias pasirinkimas, išlieka filharmonija

Viename užmirštame straipsnyje skaičiau, kad labai aukšto intensyvumo garsas stimuliuoja tam tikrą smegenų dalį. Kiek decibelų turėtų būti garso intensyvumas ir kurią smegenų dalį, ir kaip stimuliuoja pamiršau.
  • 0

#25
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Aisku. Nes mano pc nelabai priima zmule kazkaip :) per ja anksciau siunciausi. Stringa, issijungineja jinai. Tai istryniau, ir sugalvojau per ka kita siustis. Skaiciau internete apie Soulteek. Kad tipo irgi nebloga. Gal kas naudoje? :D
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#26
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Apex DC++ bent jau man geriausia iš tų programų.
  • 0

#27
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš dažniausiai klausau per kompą užsileidęs visu pajėgumu, kad galiniam kambary girdėčiau :D arba per magnetafoną...
  • 0

#28
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
plejeris [labai numyletas, diskinis ir su robotais], visada, kai kur nors einu; ejima kartais ir uzdaroj patalpoj pratesiu - vaikstant ir su muzika lengviau galvojasi.
  • 0

#29
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Niekur neinu be muzikos, tai keliaudama kažkur klausausi per telefoną per ausines (dideles), o namie per kolonėles. tam naudoju winamp programą.
  • 0

This is my design.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0