Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Atspėk knygą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 157

#141
Hon

Hon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
A. Makine "Prancūziškas testamentas"?
  • 0

#142
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
hon,tikrai taip = )
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#143
Hon

Hon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
"Erikas uždėjo man ant pečių abi rankas ir prisispaudė arčiau. Net neabejojau, kad iškilęs virš mano galvos įsmeigė akis į Bilą, kuris nė nesiruošė nuleisti žvilgsnio. Erikas taip pat sėkmingai galėjo priklijuoti man ant kaktos raštelį su žodžiais "JI MANO"."

Zuikio dainos...
Ir nurodykit tikslią knygą!
  • 0

#144
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
hahaha omg kaip as sitai praleidau? Taigi cia True Blood : D Mires iki sutemu, kaip ten, nu jau tikslios knygos nepasakysiu.
  • 0

#145
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

hahaha omg kaip as sitai praleidau? Taigi cia True Blood : D Mires iki sutemu, kaip ten, nu jau tikslios knygos nepasakysiu.

Tai kur naujas knygos klausimas? :)
  • 0

#146
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Mes esame šokantys gyvūnai. Kaip gražu atsikelti, išeiti iš namų ir ką nors padaryti. Esame čia, Žemėje, tam, kad bimbinėtume. Netikėkite, jei kas tvirtins jums kitką.


  • 0

#147
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Čia bus Vonnegut'o aiškiai, bet dėl knygos... „Žmogus be tėvynės“? (ir jei galima, pasilikdama rezerve „Čempionų pusryčių“ variantą).
  • 0

#148
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tas pats, Zmogus be tevynes, taip :}
  • 0

#149
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Nobelio premijos laureato knygos citata.

„Taigi, kaip mes išgirdome, sklido gandai, kad Bethovenas neįstengia parašyti fugos, ir dabar kilo klausimas, kiek tos piktos paskalos buvo pagrįstos. Pats kompozitorius aiškiai stengėsi jas paneigti. Savo vėlesnėje fortepijoninėje muzikoje jis kelissyk įterpė fugas, ir tribalses: ir sonatoje plaktukiniam fortepijonui, ir toje, kuri prasideda nuo As-dur.“
  • 0

#150
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Tai gal čia ,,Daktaras Faustas" Manno?
  • 0

#151
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Le Meute, žinoma!
  • 0

#152
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Le Meute, žinoma!

Aš taip ir galvojau tik nedrįsau rašyti, bet kai parašėte, kad mylite šią knygą tai viskas paliko aišku :)

,,Didžiaisia mano baimė – kad vieną dieną, netikėtai, staiga, neteksiu Jūsų. Mes niekada nebuvom susitikę, ir niekad nekalbėjom akis į akį, tačiau per rašinius Jūsų artumas yra absoliutus. Mano ryšys su Jumis – intensyvus, nes jis į Jus nukreiptas kiekvieną dieną, per visas mano darbo valandas. Aš atsisėdu, susisupęs į savo antklodę, priešais mane ant stalo – sujaukti popieriai. Aš ištuštinu erdvę rašymui, Jums, kreipimuisi į Jus, prieš Jus. Jūs – mano gebėjimų matas. Aš siekiu Jūsų tislumo, Jūsų svajonės, Jūsų beprotybės. Jūs – potvynio žymė ant tilto, lygis, kurį turiu pasiekti. Jūs – veidas, kuris visad išvengia, mano žvilgsnio, žmogus, paliekąs užtvarą. Aš ieškau Jūsų pro savo sakinių vijas. Išmetu krūvas puslapių, nes negaliu juose surasti Jūsų. Aš ieškau Jūsų menkiausiose detalėse, savo veiksmažodžių raiškoj, sakinių kokybėje".
  • 0

#153
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
P.Duncker ,,Haliucinuojantis Foucault"
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#154
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Taip, Yoel, teisingai
  • 0

#155
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
„Taip jau pasitaikė, kad visi septyni jo ministrai garsėjo kaip gabūs juokdariai. Visi jie buvo panašūs į karalių: augaloti, apkūnūs, nutukę, ir visi – neprilygstami juokdariai. Ar žmonės tunka nuo pokštų, ar pats nutukimas kažkaip nuteikia pokštauti, šito aš taip ir nenustačiau; bet visai tikras dalykas, kad liesas juokdarys yra rara avis in terris* (* retas paukštis žemėje).“
  • 0

#156
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Edgar Allan Poe Varliūkštis ?
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#157
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Teisingai.
  • 0

#158
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš ramiau žiūriu į dalykus, manydamas suprantąs, kad pabaigos , kad ir kaip arti ji kartais atrodo, matyt, dar reikės palaukti; žmogus, ypač jaunystėje, yra linkęs labai pervertinti finalo artumą; kai kartą mano mažoji teisėja vien mane pamačiusi griuvo kažkaip šonu į krėslą, viena ranka įsitvėrusi į jo atlošą, o kita graibydama savo ankštą korsetą, ir nevilties ašaros pasipylė jos skruostais, aš pagalvojau, kad štai atėjo lemtinga valanda, ir man netrukus reikės atsakyti.
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0