Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rekomenduoju


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 154

#41
Mrs.Gintare

Mrs.Gintare
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jodi Picoult ,,Mano sesers globėjas''
šią knygą siūlau perskaityti tik stiprų nervų žmonėms. :lol:
  • 0

#42
kriste12341

kriste12341
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
visai idomi knyga as neskestu, tik mojuoju
autore susie rushton :)
  • 0

#43
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

visai idomi knyga as neskestu, tik mojuoju
autore susie rushton :)

Nesuprantu kas tau joje patiko eilinė pompastiška knygą...
Meilės istorija maždaug..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#44
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
jau kažkur rašiau, kad labiausiai patikusi knyga- suada ,,sudeginta gyva'' . tad ir patariu ją perskaityti.
autorė- pati pagrindinė herojė, kuri ir išgyveno šią istoriją.ji gyveno apsupta musulmonų tikėjimo, papročių..ji gyveno ten, kur gyvuliai labiau vertinami nei moteriškosios lyties atstovės..už uždrausto vaisiaus nuskynimą ji buvo pasmerkta mirti..laimei, ji išgyveno..
labai gera knyga, supažindianti su kito tikėjimo papročiais ir parodanti, kokie žiaurūs gali būti žmonės.

Sabine Adler ,,juodosios našlės'' taip pat paliko gerą įspūdį. tai pasakojimas apie čečėnes moteris, jų gyvenimą ir pasakojimą apie tai, kas yra juodosios našlės. tai vienos šeimos gyvenimas iki garsiojo atsitikimo maskvos muzikiniame teatre, kur visi žiūrovai buvo laikomi įkaitais, o juos saugojo moterys, apsijuosusios sprogmenų pilnais diržais..žvilgsnis iš arti į tas moteris, kurios ryžtasi tokiam žingsniui- mirti savo noru.. ir priežastys, kodėl jos tai daro.
  • 0

#45
Monstriuke

Monstriuke

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
pragarovirtuves vaikezus, karalienes sesuo, Dzin-sei seserys.
  • 0

#46
Knyguziurke

Knyguziurke
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Man asmeniškai patinka Tuvė Janson knygos.Jos šmaikščios,pilnos linksmumo,nuotaikingos.Jo parašytos knygos yra skirtos ne tik vaikams,bet ir suaugusiems. :)
  • 0

#47
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

pragarovirtuves vaikezus, .

o gal žinai, ar pagal šią knygą yra pastatytas filmas?
  • 0

#48
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
"Sleepers" yra pastatytas pagal knygą "Pragaro virtuvės vaikėzai arba miegaliai". Tai manau, čia tapati Monstriukės minima knyga.
  • 0

#49
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
tuomet viskas aišku :) filmą esu mačiusi, tai visai ne pro šalį būtų ir knygą paskaityti.

Noriu parekomenduoti Vikas swarup ,,Lūšnynų milijonierius'' . Knyga tikrai įdomi, ir nesvarbu, matėte ar nematėte filmo, nes knyga yra visai kas kita, daug kas neatitinka, knyga daug žiauresnė. Tikrai įdomi knyga.
  • 0

#50
Babygirl;D

Babygirl;D
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
Colleen McCullough "Erškėčių paukščiai";) gal but dauguma ir skaitet, o kam dar neteko butinai pasiimkit sia knyga;)
  • 0

#51
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
am...
V.L Endrius " mano mieloji Audrina"
sukrečiantis kūrinys, tik nemanau ,kad lengva jį būtu surast ;]
  • 0

#52
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Tik keliatas man palikusių didžiausią įspūdį:

Herbjorg Wassmo – Stiklinė pieno
Jodi Picoult – Mano sesers globėjas (kitos knygos irgi patiko, bet ne taip)
Chuck Palahniuk – Kovos klubas
Ir visos Erich Maria Remarque knygos (ypač "Vakarų fronte nieko naujo")

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#53
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
Lorenzo Carcaterra "Pragaro virtuvės vaikėzai, arba Miegaliai" (lygtais tokia autoriaus pavardė)

šiaip, knyga gana žiauri, bet paremta tikrais faktais. kodėl verta skaityti? nes įdomu. ir žinokit, taip smagu skaityti apie kerštą, nes už tokius dalykus taip ir reikia.
  • 0

#54
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
J.D.Salinger 9 apsakymai
Tiesiog rekomenduoju jauniems žmonėms.Per paprastus apsakymus J.D.Salinger tarsi pamokomai išsako savo nuomonę, kuria labai gyvenimiškas situacijas, spalvingus veikėjus.
Nors, jeigu nepatiko ,,Rugiuose prie bedugnės", gali nepatikti ir šis rinkinys, tačiau vis vien rekomenduoju.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#55
mysticism

mysticism

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 20 Pranešimai:
Rekomenduočiau: Hilke Rosenboom "Klajojanti jūros širdis"
Tikrai nuostavbi knyga.
  • 0
Lost til you're found
Swim til you drown
Know that we all fall down..

#56
Gi.

Gi.
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
aš rekomenduoju P. Coelho ir Albert Camus knygas
man asmeniškai jų knygos labiausiai sužavėjo, tokios, kurias perskaičius visuomet atrandi kažką naujo ir į daug dalykų imi žiūrėti šiek tiek kitaip :}
Labiausiai patiko P.Coelho "Veronika ryžtasi mirti", "Prie Piedros upės ten sedėjau verkdama","Brida","Zahiras", "alchemikas", o Camus "Laiminga mirtis" labiausiai :>
  • 0

#57
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
O as rekomenduoju paskaityt E.George arba P.D James knygas, ypac tiems, kurie jaucia sentimentus Anglijai. Keista, kad viena is ju yra amerikiete, berods, niekada nebuvusi Anglijoje :)
Ir dar rekomenduoju paskaityt Balzaka, man tai jis nerealus:))
  • 0

#58
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Dar kartą prašau: JEIGU REKOMENDUOJATE,BŪTINA ARGUMENTUOTI KODĖL.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#59
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kartojuosi, rekomenduoju paskaityt E.George arba P.D James knygas, tiems, kurie jaucia sentimentus Anglijai, jos ūkanoms ir napakartojamiems peizažams, šiltiems žmonėms. Ypač, seno gero angliško detektyvo mėgėjams. Jei kam bus įdomu, parašysiu aprašymus.
  • 0

#60
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Gal kas skaitė ,,Svetimas" ir ,,Maras", būtų gerai rekomendacijos ir maždaug apie ką ten rašo ( čia taikoma siužeto prasme daugiau ,,Marui") nes ruošiuosi pirkti ir norėčiau info ir skaičiusių.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0