Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rekomenduoju


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 154

#121
Hesperidė

Hesperidė
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:
Siūlyčiau perskaityti Brautigano "Arbūzų cukruje" .Kūrinys man pasirodė keistas, įdomus, įtraukiantis,itin lengvai skaitomas.Ryjamas, sakyčiau.Labai patiko.
"Miegančių drugelių tvirtovė". Tačiau ji , turbūt, tik Ivanauskaitės braižą mėgstantiems.Įdomus siužetas, gražus rašymo stilius, Ivanauskaitiškas toks :}
  • 0

#122
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
"Arbūzų cukruje" vis patraukia žvilgsnį, dėl pavadinimo, tai rekomendacija dabar deda pliusą išsivaizduojamame sąraše :D
O "Miegančių drugelių tvirtovė" - vienintelė mano skaityta Ivanauskaitės knyga, tai apie jos stilių negaliu pernelyg daug spręsti ir net nesu tikra, ar man taip jau labai patiko, bet daugumai patinka, tai gal ir man patiko :lol: Rimtai, ką daryt, kai neapsisprendi, ar imti dar vieną to paties autoriaus knygą (nesvarbu ar pirma patiko, ar ne)?
  • 0

#123
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

"Arbūzų cukruje" vis patraukia žvilgsnį, dėl pavadinimo, tai rekomendacija dabar deda pliusą išsivaizduojamame sąraše :)
O "Miegančių drugelių tvirtovė" - vienintelė mano skaityta Ivanauskaitės knyga, tai apie jos stilių negaliu pernelyg daug spręsti ir net nesu tikra, ar man taip jau labai patiko, bet daugumai patinka, tai gal ir man patiko :) Rimtai, ką daryt, kai neapsisprendi, ar imti dar vieną to paties autoriaus knygą (nesvarbu ar pirma patiko, ar ne)?

tai manau tuomet imti ir jau pagal dvi knygas spresti patinka ar ne to autoriaus rasymas :) as su Ivanauskaite pazinti pradejau nuo "Placebas", po to seke "menulio vaikai" ir "mieganciu drugeliu tvirtove". pirma ir trecia tai fantastiskos knygos, antroji visai kitokia, taciau savaip man vistiek labai patiko :) dabar dar noreciau perskaityt "ragana ir lietus"
  • 0

#124
Hesperidė

Hesperidė
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:
Skaičiau "Ragana ir lietus" . Man pasirodė visiškai kitokia , nei "Placebas" ar Miegantys drugeliai , tačiau nenusivyliau nė kiek. Manau, jog jei patiko jau perskaitytos Ivanauskaitės knygos - nenuvils ir ši . Ji kiek kitokia, nes joje žaidžiama trimis laiko plotmėmis, trimis labai susijusiomis ir skirtingomis veikėjomis. Tačiau ji man pasirodė ne mažiau įdomi už kitus , postmodernistinę kultūrą aprašančius josios romanus. Ir vėl gi, stilius išlaikytas toks pats įdomus, būdingas tik jai. Rekomenduoju ! (Beje, mane visuomet žavi jos kūryboje aptinkamas intertekstualumas, simbolių ir kitokių meninių priemonių gausa.)
  • 0

#125
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

"Arbūzų cukruje" vis patraukia žvilgsnį, dėl pavadinimo, tai rekomendacija dabar deda pliusą išsivaizduojamame sąraše :)
O "Miegančių drugelių tvirtovė" - vienintelė mano skaityta Ivanauskaitės knyga, tai apie jos stilių negaliu pernelyg daug spręsti ir net nesu tikra, ar man taip jau labai patiko, bet daugumai patinka, tai gal ir man patiko :) Rimtai, ką daryt, kai neapsisprendi, ar imti dar vieną to paties autoriaus knygą (nesvarbu ar pirma patiko, ar ne)?

Pagal šitą Jūsų kontekstą siūlyčiau imti būtinai. Nes nu „Miegančių drugelių tvirtovė“ jokiu būdu nereprezentuoja Ivanauskaitės kaip labai geros kūrėjos ir šitą knygą perskaičius dar negalima susidaryti nuomonės apie autorės plunksną. Jei „Miegančių...“ iš Ivanauskaitės kūrybos būčiau perskaičius pirmiausia, kažin, ar kitas beskaityčiau. Kieta yra jos ankstyvoji kūryba, kurią rekomenduoju :)
  • 0

#126
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Vat man tokios mintys ir kyla, kad negerai pataikiau skaityt drugelius pirmus :) Stengsiuuuu... traukiu į sąrašą :)
  • 0

#127
Mrsimonasv

Mrsimonasv
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Visos knygos neskaičiau. Tik ištraukas. Skaitant jas man užiemė kvapą. Mintyse galvojau kas bus toliau. Ar pagrindinis veikėjas žus? Ar spės kas nors atvykti jam į pagalba kol dar nevėlu? Ar maisto ir vandens trūkumas nepalauš jo? Ypač įtraukė niūrios ir paslaptingos vietovės, mirtini pavojai. Visa tai neleidžia tau atsitraukti nuo knygos. Bet man nepatiko nuspėjamas scenarijus. Visada žinai, kad jį kas nors išgelbės. Vis dėlto siūlyčiau šią knygą perskaityti visiems kam patinka kvapą gniaužiantys nuotykiai.
  • 0

#128
IndreR76

IndreR76

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
"Raitelį be galvos" esu net kelis kartus skaičius. Patiko! Bandžiau skaityti "Gargantiua ir Pantagriuelį" Teisingai sako, kad ta knyga sunkiai skaitosi. Perskaičiau vos 6 lapus ir užverčiau. Labai reikia įsigilinti ir daug pastangų reikalauja, kad suvokti, ką autorius bando pasakyti. Kuriu romaną pati - fantastinį. Galite užmesti akį (http://bewice.wordpr...anesimai/knygos), bet ten perskaitysit tik kelias ištraukas. Patį romaną tektų įsigyti. Romaną vertinęs žmogus teigė, kad jis nėra nuobodus, o veiksmo scenos aprašytos išraiškingai.
  • 0

#129
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Gal kas sugebetu pasiulyti tokia knyga, kuri sugebetu prajuokinti, pralinksminti? Pagalvojau, kad nesu skaites tokios knygos, galbut kas nors is cia esanciu zino kazka panasaus :)
  • 0
Plastikmaniak

#130
Serafimas

Serafimas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 56 Pranešimai:

Gal kas sugebetu pasiulyti tokia knyga, kuri sugebetu prajuokinti, pralinksminti? Pagalvojau, kad nesu skaites tokios knygos, galbut kas nors is cia esanciu zino kazka panasaus :)

Pabandyk Olego Lapino "Kaip išgyventi Marijos žemėje". Joje su lengva ironija rašoma apie gyvenimą Lietuvoje. Jei esi žiūrėjęs "Dviračio žinias", ar "Naša Raša" ir patiko, tai ir ši knyga patiks - ji tokio stiliaus :)
  • 0

Happiness is only a matter of perspective. Nothing more.


#131
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:

Gal kas sugebetu pasiulyti tokia knyga, kuri sugebetu prajuokinti, pralinksminti? Pagalvojau, kad nesu skaites tokios knygos, galbut kas nors is cia esanciu zino kazka panasaus :)

Siūlyčiau Makso Frajaus Echo labirintų seriją, ypač jei patinka fantasy. žvengiau balsu. Nepažįstu nei vieno, kuriam būtų nepatikę ;)
  • 0

#132
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Hei, kas skaitėte Mažmožių dievas, kokį įspūdi paliko?
Ir, kas skaitėte Pasaulis kaip valia ir vaizdinys, irgi koks įspūdis? Verta pirkti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#133
Liūdnasis_Kiparisas

Liūdnasis_Kiparisas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Siūlau įsigyti ar iš bibliotekos pasiskolinti nors vieną Juozo Erlicko rinkinį. Aš turiu jo "Mano meilė stikliniais kaliošais". Rinkiniuose sudėti neilgi pasakojimai. Arba rašytojo minčių srautai, prisotinti juodojo arba lengvo humoro. Praskaidrins dieną, garantuoju :)
  • 0

#134
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Nežinau, Erlickas man nepatiko. Galbūt tiesiog jo nesuprantu. Labiau patiko "prisotintas" juodojo humoro veikalas pavadinimu "Erezija".
  • 0

This is my design.


#135
Liūdnasis_Kiparisas

Liūdnasis_Kiparisas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Visko gali būti. Ne visi Erlicko tekstai yra su lengvai pagaunama užslėpta prasme. Kaip mano senelis pasakė "Garantuoju,kad prieš rašydamas jis neblogai "įkaldavo" ".
  • 0

#136
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Labai gali būti, kad mūza jį aplankydavo tam tikromis sąlygomis :D
  • 0

This is my design.


#137
Werewolf

Werewolf
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Gal galit rekomenduot kokią knygą apie pankų ar panašių neformalų gyvenimą? Kad būtų ir veiksmo ir romantikos.
  • 0

#138
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Zubkos "pankas"
  • 0

This is my design.


#139
Werewolf

Werewolf
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Dėkui. Gal dar žinai kokių ne lietuvių autorių knygų, gali būti tik anglų kalba.
  • 0

#140
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Hm. . . deja nelabai domėjausi tokios temos knygomis, tad daugiau kaip ir negaliu pasiūlyti. Teko skaityti tik Zubkos "Panką", na ir keletą Burgess'o knygų paauglystėje, bet ten labaiu apie narkomanus ir panašiai.
  • 0

This is my design.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0