Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kur skaitote knygas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 55

#21
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Mes su draugu turim įprotį skaityti valgydami. Nesvarbu kur, ar namie, ar kavinėj, nesvarbu ką, ar laikraštį, ar žurnalą. Bet ką, bet valgydami visad skaitom
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#22
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Šeip sveikiau yra valgant valgyti :) nukreipti mintis į maistą, kad labiau pajaustum ar šis maistas tau tinka ir kiek jo reikia :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#23
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Žinau :) esu net girdėjusi, kad valgant negalima skaityt, nes suvalgai perskaitytas žinias :) Bet mes taip įpratom ir mums tai patinka :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#24
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na dėl perskaitytų žinių suvalgymo tai mane irgi vaikystėj mama gąsdindavo, bet iki šiol negirdėjau tą patvirtinančių faktų :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#25
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš taipogi turu kvailą įprotį skaityti valgant.Jei po ranak nėra laikraščio ar žurnalo puikiai tinka ir "plastikinių langų" reklamos brošiūra.Nežinau kodėl,bet negaliu valgyt kai akys laisvos.... Kad ir aliejaus butelio etiketę - bet ką.
  • 0

#26
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Miškų deivė, Jūs teigiate, kad tai kvailas įprotis, bet kodėl tada nemėginate su juo kovoti? :)
  • 0

#27
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
KAd net maistas ne toks skanus kai neskaitau, tikrai. :)
  • 0

#28
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Aš tai kažkaip neskaitau valgydamas. Turbūt todėl, kad per greit valgau. :D
  • 0

#29
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

KAd net maistas ne toks skanus kai neskaitau, tikrai. :D

Tokiu atveju patarčiau keist savo meniu :) paieškot skanesnių patiekalų, tada gal ir neskaitant bus skanu :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#30
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš tai tualete skaitau. :D Nu o ką... Reikia išnaudot laiką prasmingai. Tai ne kartą yra buvę, kad tėvai išsigąsta, kur aš dingau, kad tiek ilgai nepareinu iš tualeto... :)
  • 0

#31
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Na bet keisčiausia tai, kad mano motina taipogi be skaitalo nevalgo.Ir netgi močiutė. Visas užklumpu valgant su žurnalais rankose.Tad priėjau išvadą kad čia gal koks keistas "genas" : valgyti ir skaityti. :D
  • 0

#32
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
svajoju tureti masina su atopilotu. tada galeciau uz vairo kasdien bent valanda skaityt 8)
nes dabar tenka paskutines blaivias minutes aukoti skaitymui jau gulint. kol akys uzsimerkia.
  • 0

#33
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

svajoju tureti masina su atopilotu. tada galeciau uz vairo kasdien bent valanda skaityt 8)
nes dabar tenka paskutines blaivias minutes aukoti skaitymui jau gulint. kol akys uzsimerkia.

Už vairo reikia ne skaityti, o žiūrėti į kelią. :)
  • 0

#34
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
kai vairavimas keliu vln - kns uzima apie 2h. kasdien, nenoromis imi mastyti kitaip :)
  • 0

#35
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Tai tada geriau vairuotoją samdyk :D arba su autobusu važiuok :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#36
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
turiu dvi pagrindines vietas : viena tokiam bendram visų namiškių kambaryje,fotelyje,nugara į langą, ryte, kai geras oras šviečia saulė,tai taip malonu skaityti :) o šiaip dažniausiai savo lovoje :)
  • 0

#37
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
prasidejus siltiems orams, emiau skaityt balkone, fotelyje kai esu namuose. arba lauke, pievelej. tuo paciu ir pasideginu ir patobuleju dvasiskai. ;) labai gerai nuteikia toks skaitymas.
  • 0

#38
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:
Kai orai atsylo ir man maloniau paskaitinet lauke, o taip dazniausiai kai vaikai uzmiega, vakare skyriu sau kelias valandeles atitrukt nuo realybes 8)
  • 0

#39
luana

luana

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
vasarą, šiltu ir gražiu oru labiausiai mėgstu skaityti lauke ant sūpynių. dar labai smagu patirti skaitymo malonumą lovoj ar susirangius fotely. niekada nebandžiau knygos skaityti viešajame transporte ar kokioj neįprastoj vietoj, nes mėgstu skaityti tyloje.
  • 0

#40
Remedy

Remedy

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
  • Miestas:Jonava
Lovoj gulint ar fotelyje sėdint;] Net vasarą ar pavasarį labai smagu gamtoje žolėj ar ant suoliuko :)
  • 0
...Ir aš naktimis mėgstu klausytis žvaigždžių.Tai lyg penki šimtai milijonų žvangučių...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0