Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kur skaitote knygas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 55

#41
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
lovoje randu visokių pozicijų, šeimyna dažnai pasijuokia iš to, kaip susiraitau. :D
ant grindų mėgstu tiek gulėti, tiek skaityti, taip pat įvairiai susiraičius.
šiaip būna, kad ir tualetą nusineši ar net palieki ten. :D
vasarą lauke skaityti mėgstu. :)
  • 0

#42
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Skaitau tikrai visur :D lauke ant pievelės; lovoje; prie stalo; netgi būna,kad prie kompo sėdžiu ir dar skaitau :); jei žinau, kad gali tekti laukti, tai pasiimu knygą ir bet kur skaitau; teko skaityti policijos komisariate (Migracijos poskyryje :D); kai vasara dirbau - tai darbe :$ ; valgydama skaitau - tai čia kitaip beveik nebūna :) (nuo tėčio nusimėgdžiojau). ir dar apie valgymą skaitant. Kažkas sakė, kad nejauti kiek suvalgai - aš įsidedu į lėkštę porciją kiek manau, kad pakaks ir tada skaitau ir valgau (dažniausiai laikraštį, kartais knygą, retai etiketes, brošiūras)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#43
Mažoji Fėja

Mažoji Fėja

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Lovoje dažniausiai. Nors vasarą neatsisakau ir malonumo skaityti lauke. Ant žolės sėdint. taip gera.
  • 0

#44
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
beveik visada lovoje.
isisuku į dėkelį,
pasiemu capucino
ir pasineriu į knygą (:
  • 0

#45
Mrs.Gintare

Mrs.Gintare
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Lovoje
  • 0

#46
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
O man nėra nieko maloniau, kaip skaityti kur nors gamtoje, ant suoliuko, ar tiesiog po medžiu pakritus. Net žiemą griebiu termosą, pirštines ir lekiu į mišką, bent kelis knygos skyrius perskaityti.
O šiaip skaitau kur galiu. Lovoje, traukiny, ant palangės užsilipusi, kartais, kai namie didelis triukšmas, net vonioje tenka paskaitinėti.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#47
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
visur: virtuvėje, lovoje, patogiai sėdint fotelyje, bibliotekoje, kartais tiesiog mokyklos koridoriuose, lauke, hamake ir t.t. : )
  • 0

#48
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga

visur: virtuvėje, lovoje, patogiai sėdint fotelyje, bibliotekoje, kartais tiesiog mokyklos koridoriuose, lauke, hamake ir t.t. : )

ten pat :)
  • 0

#49
Živilė.

Živilė.

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
Skaitau visur ;D Lovoje, prie kompiuterio, prie stalo, vasarą lauke, virtuvėje, mašinoj kai reikia laukt. . Nu vienu žodžiu visur ir visada kai turiu ką skaityti ;D
  • 0

#50
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
dazniausiai lovoje. ir patogu ir seip miela pasivartyt ir niekam netrukdyt :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#51
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Lovoje! Nemoku skaityt sėdint prie stalo, kuo rečiau stengiuos šitaip daryt :o Dar labai smagu skaityt autobuse ar troleibuse, su ausinuku ausyse, tai išvis atsijungimas nuo pasaulio totalus įvyksta:D
  • 0

#52
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Skaitau visur, kur tik turiu vietos pradedant svetaine, savo kambariu baigiant pas nykštukus...
  • 0

#53
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Lovoje! Nemoku skaityt sėdint prie stalo, kuo rečiau stengiuos šitaip daryt :o Dar labai smagu skaityt autobuse ar troleibuse, su ausinuku ausyse, tai išvis atsijungimas nuo pasaulio totalus įvyksta:D

Ir taip be važiuojant nepraleidžiate savo stotelės? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#54
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dar nepasitaikė iki šiol:D
  • 0

#55
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Skaitau visur, kur tik turiu vietos pradedant svetaine, savo kambariu baigiant pas nykštukus...



:o :) ir aš panašiai
  • 0

#56
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Geriausia vieta tai pas nykštukus, bent jau pusvalandžiui ramybė garantuota... :o :) :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0