Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nepabaigtos skaityti knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 78

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal esat kada nepabaigę skaityti knygos? Jei taip, tai kokia tai knyga/knygos ir parašykite kodėl pasidavėte.
  • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Taip, tokių yra keletas :)
Pvz, "Sex and the city"
(Skaičiau "iš reikalo", bet net ir tas nepadėjo)
Knyga pasirodė kvaila ir nuobodi, be to, per daug "amerikietiška"...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Ale ilgai mąsčiau, ko nebaigiau. Bo dažniausiai tikrai baigiu visas knygas, kokios bebūtų iki paskutinio puslapio laukdama intrigos. Tačiau nebaigiau nuostabios knygos Erlicko "Knyga". Ne dėl to, kad nepatiko. Tačiau ten buvo atskiri pasakojimai, kuriuos galima skaityti atsivertus ir nuo vidurio knygos. Buvo įdomu, tačiau knyga velniškai stora, o pesimistiškos mintys labai jau kartojos. Kai pastebėjau, jog nors perskaičiau 2/3 knygos, tačiau viskas kartojasi nebeskaičiau toliau. Labai kremtuosi, kad nebaigiau. Tokia jau esu: sunku pradėt, bet kai pradedu visada baigiu. :)
O dėl labai komerciškų knygų tai aš jų neskaitau, kad nereiktų vėliau skaityt niekam tikusias istorijas. :)
  • 0

#4
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Evoliucija, o kokios tai "labai komerciškos" knygos? :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tikrai buvo gan daug nepabaigtu...Kai paimdavau aprašymas labai patikdavo,bet pradėjus skaityti ji niekuo nesudomina...Tai kam gaišti laiką tokiai knygai kuri nesudomina...
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš irgi manau, kad neverta gaišti laiko, jeigu knyga nepatinka, bet kartais būna labai sunku ir vis tikiesi, kad toliau bus įdomiau :) Ypač dažnai taip būna, kai knygą rekomendavo draugai ar skaitei daug gerų atsiliepimų :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aha, sutinku, Julija. Kai draugai pataria ką paskaityt - ar net prašo, kad paskui galima būtų aptart ir pasidalint įspūdžiais, o knyga TIKRAI nepatinka, labai sunku skaityt.
Man taip buvo - ir nors knygas perskaitau iki galo - jokio malonumo. Tačiau nemanau, kad tai laiko gaišinimas. Kažką gero galima iš to gaut :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#8
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Aha, sutinku, Julija. Kai draugai pataria ką paskaityt - ar net prašo, kad paskui galima būtų aptart ir pasidalint įspūdžiais, o knyga TIKRAI nepatinka, labai sunku skaityt.
Man taip buvo - ir nors knygas perskaitau iki galo - jokio malonumo. Tačiau nemanau, kad tai laiko gaišinimas. Kažką gero galima iš to gaut :)

O kaip galima kažką išgauti kai toji nepatinka?
Ta laiką jau geriau patinkančiai paskirti :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#9
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, jau žinosi, kad , pvz šio autoriaus knygos tavęs nedomina, galėsi pažvelgt į tą knygą iš draugo pusės (gal ko nepastebėjai), pagaliau gali diskutuoti :)
o gal net geriau pažinti savo draugą/ę, jei matai, kas jam/i patinka :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#10
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na tikrai iš kiekvienos knygos galima kažką gaut :D Tik problema tame, kad kai nepatinka, tai ir nelabai pastebi tą gėrį :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#11
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Oj, tikrai yra nemažai pradėtų ir nebaigtų skaityti knygų :$ Tiesiog neužkabina ir padedi į šoną. Vieną knygą gal jau metus skaitau, tai "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai", jau taip per prievartą skaitau, bet kai iš 600psl esi 400 perskaičiusi, tai nesinori numesti. Po lapą ir verčiu save skaityt :) Nors per tą laiką jau daug ir kitų perskaičiau
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#12
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Na, dar paskutinis lašiukas yra viltis, kad pradės knyga "įdomėt". :) Daug ir pati turiu pavyzdžių, kad kol įsivažiuoji tai nepatinka, o vėliau negali atsitraukt. Kai ėjau į ketvirtą klasę buvo kątik pasirodžiusi Poterio pirma dalis. Perskaičiau ir patariau draugei. Ji skaitė ir pametė. Atseit neįdomu. Kai vis dar visi gyrė ji po kokių metų dar kartą pabandė, užsispyrė, perskaitė daugiau ir įsivažiavo į tiesiog maniją Poterio. :)
  • 0

#13
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Donelaičio "Metai" musėt.
  • 0

#14
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
"Elementarosios daleles."


http://www.manoknyga... ... leles.html

Perskaiciau iki tos vietos kas dejosi enternate.Kaip vaika isniekino ir dar isprevartavo...Apsiverkiau ir padejau ta knyga.
  • 0

#15
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
nebaigus esu vienos vienintelės knygos - kostas kaukas. musei geriau

http://sena.vtv.lt/j... ... riau/13145

tiesiog visiškai neužkabino.
  • 0

#16
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Aš atsimenu kažkada buvau pasiėmus ,,Tik viena kulka '' Anatolijaus Zlobino ,bet tada buvau dar maža ir ji man buvo per sunki :o kadangi tai yra vienintelė knyga , kurios nebaigiau (na dar Da Vinčio kodo nebaigiau , bet tik todėl kad pažiūrėjau filmą ir baigti nebenorėjau ) ketinu kada nors vėl ją pasiimti ir tada jau pabaigti ;)
  • 0

#17
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
http://www.rasyk.lt/...elyje/1013.html

Vat šita knyga yra nepabaigta. Iš pradžių nesiskaitė, o kai jau nesiskaitė pradėjau kitą knygą, kurią buvau paėmusi iš bibliotekos. Tai taip ir nusistūmė, nes dar reikėjo programines knygas skaityti. Kadangi iš pradžių nežavėjo, tai vėliau buvo sunku prisiversti ją paimti. Tada pamačiau, kad jau trečią kartą pratęsiu jos ,,galiojimo laiką" - atidaviau į biblioteką, bet tikrai pabaigsiu, vien tam, kad neliktų nebaigta ;)

Dar nebaigiau Hesės ,,Stepių vilko" ir ,,Stiklo karoliukų žaidimo". Buvau pasiėmusi prieš kelis metus, bet gal tada dar per daug sunkios man jos pasirodė. Pažadėjau sau,kad jas perskaitysiu :o
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#18
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
aš irgi neįveikiau "Stiklo karoliukų žaidimo" ;) dar buvo tokia knyga "Spalio tylėjimas", dievaži,niekaip negalėjau pabaigti.
bet šiaip stengiuosi pabaigti,nes tik visiškai perskaičius knygą galima apie ją pasakyti nuomonę :o
  • 0

#19
vika

vika

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 67 Pranešimai:
  • Miestas:Kauno r.
Žanos D'Ark taip ir nepabaigiau... Tada man tai buvo tiesiog per sunki knyga, vėliau vėl bandžiau, bet tiesiog neįtraukė. Kitos būna skaitai ir atsitraukt nenori, o šita atrodo pati liepė dinkt greičiau :P
  • 0

#20
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš prie nebaigtų skaityti knygų pridedu dar šias:
F. Kafka "laiškas tėvui"
A. Nin "Paukšteliai"
I. Yalom "Melagis ant kušetės" (prie šios dar grįšiu)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0