Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nepabaigtos skaityti knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 78

#21
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
esu daug knygų nebaigus, bet ir pavadinimų nebeprisimenu tų, kurių neperskaičiau. Dabar dažniausiai stengiuosi perskaityti iki galo, kad nors knyga ir neįdomi, bet vistiek verčiu save ją pabaigti.
  • 0

#22
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Kol kas tokia tėra vienintelė: Exupery "Citadelė". Paklausta 'kodėl?', atsakyčiau arba tiksliau numykčiau 'nežinau'.Skaičiau, skaičiau ir..ėmiau vieną dieną ir padėjau į lentyną.Kažkokį sąmokslą prieš ją surezgiau.Nežinau kodėl.Manau kada nors aš ją vėl pasiimsiu į rankas.Vis šnairuoju praeidama.Bet vis dar 'ne dabar, ne dabar'.
  • 0

#23
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:

Kol kas tokia tėra vienintelė: Exupery "Citadelė". Paklausta 'kodėl?', atsakyčiau arba tiksliau numykčiau 'nežinau'.Skaičiau, skaičiau ir..ėmiau vieną dieną ir padėjau į lentyną.Kažkokį sąmokslą prieš ją surezgiau.Nežinau kodėl.


O aš ruošiuosi ją kurį sykį perskaityti. Panašu į Kamiu, sakė.
  • 0

#24
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Iš Kamiu esu skaičiusi tik "Svetimą", o "Citadelės" pusę..bet visgi perskaičius Tavo post'ą galvoje šmėkštelėjo, jog Kamiu daug maloniau skaitėsi. Ai, bet ką čia lyginti..ne man dar kol kas.
  • 0

#25
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
anksciau budavo tikslas baigti knyga, net jei ir ne mano amziaus grupei skirta, o dabar - kartais tiesiog nespeju ir turiu grazinti [tokiu daug], kartais tiesiog nesinori gaisti laiko ten, kur zinai, kad nieko gero nebus [o tokiu nelabai]. Nors kirminas prisiverst ir pabaigt grauzia visada. Is isimintinu nebaigtu knygu - na, kur is principo nebaigiau - sunku atsimint : D Skemos Drobule buvau numetus, bet is principo veliau visa perskaiciau, tas pat su Hesse ir Murakamiais.
  • 0

#26
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
J. Joyce "Ulisas", J. Cortazar "Žaidžiame klases" - per sudėtinga buvo skaityti. Kada nors pasistengsiu grįžti.
J. Ivanauskaitės "Kaip užsiauginti baimę" - oi, ne, nė pro kur nelenda tokios klejonės. Užtai paskui nesiryžau imtis kitų rašytojos knygų.
Vaižganto "Pragiedruliai" - turbūt nereikia nė aiškinti, kodėl.
Balzako "Tėvas Gorijo", E. Zola "Rugonų karjera" - supratau, jog absoliučiai nemėgstu realizmo. Tie aplinkos atvaizdavimai iki smulkiausių detalių - mažų mažiausiai žiovulį sukelia.
  • 0

#27
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš Ivanauskaitės skaičiau vieną knygą ,,Ragana ir lietus" ,bet pasirodė per daug niūri, tai nebeskaičiau.Šiaip turiu jos knygą apie Tibetą, tą tai karts nuo karto vis paskaitau, nes ten iš ties įdomu, bet visos nuosekliai dar nesiryžtu skaityti, berods 700 psl.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#28
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Mažai knygų skaitau, tai sugebu jas pabaigt ir ne todėl kad prisiversčiau, tiesiog prieš skaitydama dažniausiai žinau apie ką tas kūrinys ir ko tikėtis.
  • 0

#29
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Nesu baigiusi skaityti 5 knygų, kurios man buvo sunku skaityti, nebesuprantau apie ką rašoma.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#30
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Nesu baigiusi skaityti 5 knygų, kurios man buvo sunku skaityti, nebesuprantau apie ką rašoma.

Įdomu būtų, kokios tai knygos?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#31
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
dazniausiai knygas baigiu skaityti :lol: na bet yra keletas nepabaigtu:
Jack Kerouc Kelyje. perskaiciau mazdaug trecdali, arba kazko ryskiai toj knygoj nesupratau arba tiesiog pernelyg svetimas ten aprasomas gyvenimo budas (greiciausiai) :D
autoriaus nepamenu konkistadorai. matyt tiesiog ta knyga per anksti paimta buvo, todel tiek daug aprasymu skaityti buvo per sunku :D
daugiau siuo metu nepamenu :D
  • 0

#32
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

autoriaus nepamenu konkistadorai. matyt tiesiog ta knyga per anksti paimta buvo, todel tiek daug aprasymu skaityti buvo per sunku :lol:
daugiau siuo metu nepamenu :D


Autorius Lielajis Arturas :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#33
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Autorius Lielajis Arturas :lol:


tikrai taip :D dekui :D as siaip linkus pamirsti autorius :D
  • 0

#34
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš irgi niekaip nesugebu pabaigt Jack Kerouc Kelyje. :$
  • 0

#35
balti.drambliai

balti.drambliai

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Kažkada taip pat turėjau problemų su Jack Kerouac "Kelyje". Neperskaičiau, nes visiškai neužkabino. Nežinau, gal kada vėl bandysiu ją pradėti, nes, vis dėlto, seniai taip buvo.
  • 0

#36
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kerouac, damos
  • 0

#37
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Kerouac, damos



yeap :tmi: sorry
  • 0

#38
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Prisidedu prie nepabaigusių "Kelyje".:) Du kartus stengiaus įveikt tą knygą, bet neužkabina, nors tu ką. Bet manau, bus ir trečias kartas:D
  • 0

#39
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš jau kokie du metai jeigu ne daugiau nepabaigiu skaityt T. Mano knygos ,,Juozapas Egipte" :)
  • 0

#40
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Umberto Eco "Fuko švytuoklė"- labai jau buvo rekomenduota man, net du kartus bandžiau skaityti, bet...taip ir kabo ji virš manęs kaip koks neišsakytas priekaištas sau pačiai :)
dar viena- A.Kamiu "Maištaujantis žmogus". Tiesiog pradėjau ir supratau kad per sunku, beto ir pats Kamiu nera mylimiausias, tai nespaudžiau savęs. :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0