Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nepabaigtos skaityti knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 78

#61
Reisende

Reisende
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Turiu prisipažinti, kad aš taip pat nepabaigiau Exupery "Citadėlės". Kažkaip labai nesiskaitė... Labai šokinėjo mintys beskaitant ir niekaip nepavykdavo susikoncentruoti, apkrauti sunkūs sakiniai ir sunkiai suvokiamas tekstas. Nežinau, gal kam ir patiko šis kurinys, norėčiau tam žmogui paspausti ranką, bet man tai ne
  • 0

#62
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

Turiu prisipažinti, kad aš taip pat nepabaigiau Exupery "Citadėlės". Kažkaip labai nesiskaitė... Labai šokinėjo mintys beskaitant ir niekaip nepavykdavo susikoncentruoti, apkrauti sunkūs sakiniai ir sunkiai suvokiamas tekstas. Nežinau, gal kam ir patiko šis kurinys, norėčiau tam žmogui paspausti ranką, bet man tai ne

„Citadelė“ išties nėra lengva knyga, sutinku. Prakilnu, monumentalu, daugiasluoksniška. Ir vis dėlto tai - neabejotinai brandžiausias Exupery kūrinys.
  • 0

#63
Reisende

Reisende
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Na gal dar pribręst reikia man šiam kūriniui :)
  • 0

#64
Ruta

Ruta

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 35 Pranešimai:
Napbaigiau I.Mero ,,STRIPTIZO ''' skaityti :D
  • 0

#65
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
tikriausiai kaltas mano išlepęs skonis, bet kuo toliau tuo vis sunkiau baigt knygą. tuo pačiu ir rast knygų kurios įtrauktų. galima sakyt kas 20-ta knyga teįtraukia. bet jeigu jau įtraukia tai tiesiai į topus eina. Man tikriausiai reikia konsultacijų kokių ar straipsnių, kad paredaguotų požiūrį į literatūrą ar patį skaitymą. o gal hiperaktyvumas trukdo susikaupti ir pakankamai dėmesio sukaupt lygi tos minutės kai pasiekį tą knygos šerdį kuri jau nebepaleidžia... Hmm
  • 0

#66
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
O kaip mokytis sekasi turint hiperaktyvumą? Ar turi kokių būdų, kaip spręsti dėl to susidarančias mokymosi problemas?
  • 0

#67
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
gaila, bet žalingi įpročiai. liūdniausia, kad tik prieš metus tesužinojau tai. Nesuprantu kaip tai atsitiko ir ar visi akli buvo, bet taip jau gavos. viskas tapo aišku, dėl ko daug kas buvo taip, o ne kitaip.
mokytis pradinėj tai košmaras buvo, nes buvau labiau išdykęs nei kiti. pamenu kas išskirtinai nemėgau matematikos ir garsiai tai skelbdavau, plius buvau karštai nusistatęs prieš namų darbus, ir likau nusistatęs visą laiką kol baigiau vidurinę. bet kasmet viskas eina vis geryn ir viskas man atrodo eina į pabaigą. - susikaupimo prasme, bet šiaip tai kokių nors patarimų būtų neprošal. Skaitinėjau kątik radau internete, bet tai tiek. dabar net nėra su kuo aptart to, nes toks jausmas kad pasibaigė viskas net negydant ar taikant metodų. įmanoma tai?
  • 0

#68
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
E. Wurtzel „Prozako karta“ taip ir neužbaigiau, nes labai erzino pagrindinė veikėja ir šiaip nepasirodė man ta knyga verta dėmesio, pasiėmiau iš bibliotekos tik dėl jos tematikos.
  • 0

#69
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Nepabaigiau skaityti "Paryziaus katedros", igryso per daug platus aplinkos aprasymai, gal del to , kad nesugebejau ju isivaizduoti del pernelyg mazo supratimo apie to meto architektura, daznai kazkur nuklisdavau mintimis skaitydamas
  • 0
Plastikmaniak

#70
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Jau ilgokai nepabaigiu skaityt „Amerikos psichopato“. Perskaičiau pusę ir įgriso pernelyg, oi pernelyg dažni visų veikėjų drabužių aprašymai, o žudymo scenos irgi nuotaikos nepagerina. Kada nors vis tiek ją perskaitysiu, vien dėl užsispyrimo, bet tikriausiai per prievartą.
  • 0

#71
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Paskutinės, kurių nepabaigiau: Haruki Murakami "Dansu dansu dansu" ir Roberto Merlio "Mirtis - mano amatas".
Pirmoji - bandymas susipažinti su Murakami - nenuvylė, bet nepavyko. Kai vieną naktį po vidurnakčio atsivertusi skaityti toliau supratau, kad neprisimenu, ką skaičiau vakar... Vėl skaityti iš naujo, o kitą dieną... Žodžiu, nutariau nestovėti vietoje, o atidėti iki geresnių laikų - kažkaip atrodė, kad tai knygai reikia didesnio susikaupimo, nieko nepraleisti, nepamiršti.
Antroji - sausa, žiauru. Irgi perskaitysiu, bet vis atidėlioju.
  • 0

#72
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
"Ulisas", kazkaip nezinau, pavyko kam nors ji sudorot? :)
  • 0

#73
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man irgi Ulisas nesiskaite, bet gal dar nelabai laikas jam.
o neseniai prie nedaugelio nebaigtų skaityti knygų prisijungė Froido "Anapus malonumo principo". labai jau mandrai rašoma, laiko pasidarė gaila.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#74
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Icchokas Meras "Striptizas". Likus gal dviem skyriams nebeištvėriau. Ta pati istorija kartojama gal dešimt kartų pakeitus vos kelias detalės (drabužio spalva ir pan). Bet jaučiu reikės baigti skaityti po šių dviejų metų pertraukos. Gal visgi galas buvo intriguojantis
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#75
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Pradėtas skaityti knygas baigiu beveik visada, bet pasitaikė kelios, kurias mečiau. Pvz., U. Eko "Rožės vardas" (nebeištvėriau po 130 psl., kaip supratau iš skaičiusių draugų, prasikankinau ir mečiau, kai prasidėjo įdomumas). Ir ką tik mečiau Joanne Harris "Runų ženklai". Tiesiog neužkabino, man fantasy knygoj reikia pasaulio, kuriame būtų galima gyvent, o čia (man) šito trūko. Ir šiaip, tokio tipo knygų būna daug geresnių. O gal aš tiesiog jau "per didelė/sena" tokiems skaitiniams :)
  • 0

#76
Liūdnasis_Kiparisas

Liūdnasis_Kiparisas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Prisipažįstu, kad "Altorių Šešėlių" perskaičiau tik gerus trisdešimt puslapių. Meistriškai su tokiu kiekių žinių ją atsiskaičiau ir nė nemanau baigti skaityti :D
  • 0

#77
snigo

snigo

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Pritariu Mirranie dėl U. Eko "Rožės vardo", ir man buvo kilusi tokia pagunda ją atidėti į šalį. Galbūt ten per daug smulkmeniškumo, pernelyg stengiamasi sulipdyti iš gabaliukų įtikinamą viduramžių atmosferą, ir tai savaime atrodo dirbtinoka (bent man).

Dėl neperskaitytų knygų, tai mano atveju vienareikšmiškai būtų M. Proust ciklas "Prarastojo laiko beieškant". Na, galima paplūduriuoti toje kvepiančioje prisiminimų arbatoje kaip gabalėlis pyragaičio, bet ties kokia trečia knyga jau to salsvumo pernelyg daug.
  • 0
A rose is a rose is a rose

#78
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
"50 shades of gray"
Likus vos 100 puslapiu daugiau nebeistveriau. Turi būti visiškas sekso maniakas, kad butų galima tokį veikala priimti kaip literatūros termino verta kuryba. labai nusivyliau, nes tikėjausi bent siektiek rimtesnes istorijos.
  • 0

This is my design.


#79
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Stephen King "Tas. Antra knyga"
Perskaičiusi pirmąją dalį griebiau antrąją ir. . . nusivyliau. Ne kartą jau buvo tekę susidurti su dvitomiais King'o darbais, bet visada, be išimčių antroji knyga nebūdavo baigiama skaityti. mano nuomone, ne šiam autoriui taip išsiplėsti. Kas liečia "Tas", dėl siužeto kaip ir neturiu didelių nusiskundimų, bet tiesiog smurtaujančio vyro piešinys mane visiškai atrgrąsė. Negaliu pakęsti vyrų kurie kelia ranką prieš moterį, o dar taip vaizdžiai King'o aprašytą smurtą skaityti tapo tiesiog bausme. gaila, nes knyga tikrai sudomino ir norėjosi ją baigti.
  • 0

This is my design.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0