Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Priklausomybė nuo knygų


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Ar jau sergate knygų priklausomybe?
Jei taip, tai iš ko tai sprendžiate? (Pvz. kambarys užverstas knygomis, jūs viršijate bibliotekos leidžiamų knygų limitą, dažnai negalite atsitraukti nuo skaitomos knygos ir tt.)
  • 0

#2
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man ta priklausomybė bangom. kartais galiu ilgą laiką neatsiverst, o kartais voss atsiplešiu. dabar tas vos atsiplėšimo ir priklausomybės laikas. naktį jau noriu miego, akys limpa, žinau, kad vėlu, na padedu knyga ir atsigulus galvoju, kaip gerai būtų dar paskaityt. jei neužmingu tai vėl imu knygą. :) o būdavo laikų kai ir viršydavo knygų skaičius bibliotekoj. vis sako pas tave daug knygų yra, o man dar norisi jų imt. :)
  • 0

#3
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pas mane tikrai yra priklausomybė nuo knygų, bet aš jau gydausi :)
Vaikystėje nuolat viršydavau limitą bibliotekose :) O dabar man labai sunku išeiti iš knygyno nieko nenusipirkus, kai jau pradedu žiūrėti knygas, tai norisi visą knygyną išsinešti :D Bet dabar stengiuos neišlaidaut ir po truputį gydausi: nevaikštau į knygynus, jei neturiu konkretaus tikslo :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#4
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš nuolat vėluoju grąžinti knygas į biblioteką...
Shame on me... :$

Be to, mano nuomone, priklausomybė yra kažkas stipresnio. Na, mano gyvenime yra pavyzdžių, kai žmogus skaito, ir negali atsitraukti nuo knygos - net su draugais niekur nenori eit, ir keliaut taip pat nenori.

O jei nusiperki vieną-kitą knygą - kas čia baisaus? :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Be to, mano nuomone, priklausomybė yra kažkas stipresnio. Na, mano gyvenime yra pavyzdžių, kai žmogus skaito, ir negali atsitraukti nuo knygos - net su draugais niekur nenori eit, ir keliaut taip pat nenori.

Vat pritariu jums :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na tada pas mane dar nėra stipri priklausomybės forma, nes gyvų žmonių bendravimo man knygos nepakeičia :D Žmones kaip knygas man skaityti patinka labiau :) Na žinoma žmonių kaip ir knygų būna man nelabai įdomių :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

O aš nuolat vėluoju grąžinti knygas į biblioteką...
Shame on me... :$

Be to, mano nuomone, priklausomybė yra kažkas stipresnio. Na, mano gyvenime yra pavyzdžių, kai žmogus skaito, ir negali atsitraukti nuo knygos - net su draugais niekur nenori eit, ir keliaut taip pat nenori.

O jei nusiperki vieną-kitą knygą - kas čia baisaus? :D

Aš taip pat dažnai vėluoju, kartais net baudas tenka mokėt.

Dar nesu sutikęs tokio žmogaus, kuris visą laiką skaitytų knygas ir niekur NENORĖTŲ išeiti...
  • 0

#8
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, gal tau labiau pasisekė :)

O gal ir man - bent jau žinau, kad tokių žmonių yra :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#9
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Turiu šią priklausomybę, ypač knygų pirkimui. Nors namie yra pilna dar neskaitytų knygų, bet negaliu ramiai praeiti pro knygynus. Turėsiu paskutinius litus, bet pirksiu ne valgyt, o knygą. Net su draugu esam rimtai susipykę dėl to, kuomet už butą nėra kaip mokėt, o aš knygų prisipirkau. dabar prižadėjau nepirkti tol, kol negalėsiu sau to leisti. :) Kažkada specialiai skaičiavau, kad per daugiau nei savaitę nusipirkau 35knygas. :) Dabar draudžiu sau eiti į knygynus
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#10
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pamenu su vaikinu ir man teko dėl to susipykt :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#11
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Pamenu su vaikinu ir man teko dėl to susipykt :)



O mes net per Valentino dieną :) ir nesuprato jis, kad Solženicyno nauja knyga man geriausia dovana :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#12
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Oho :)
čia tai rimta...

Būna, ir aš perku knygas, nors namie turiu neperskaitytų. Bet galų gale išeina taip, kad perskaitau visas :)

35 knygos... na, čia rekordas. tikrai niekada tiek nepirkau...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#13
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Oho :)
čia tai rimta...

Būna, ir aš perku knygas, nors namie turiu neperskaitytų. Bet galų gale išeina taip, kad perskaitau visas :)

35 knygos... na, čia rekordas. tikrai niekada tiek nepirkau...



Bet čia jau tikra priklausomybė. kaip kam nors su alkoholiu, tai man su knygom. Aš neperku vien dėl to, kad daugiau turėčiau knygų, bet visas knygas, kurias noriu perskaityti, turiu turėti savo namų bibliotekoj, o sąrašas tikrai nemažas :)
Bendradarbiai eina pietaut, o aš į knygyną ir grįžtu kasdien su maišeliu :) aišku čia taip buvo anksčiau, dabar jau sutvardžiau save šiek tiek.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#14
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jei galėčiau sau leisti, tai knygyne kad ir 1000 litų per diena iššvaistyčiau. :)
  • 0

#15
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aha, tai jau tikrai :)
Must-read sąrašas be galo, be krašto...
Dar kai pamatau kokią grąąąąžią ir kokybišką nuotraukų knygą-albumą...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#16
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Na aš tai turiu priklausomybę nebent rinktiniams jusotinės fotografijos albumams.Pamenu būdama jaunesnė per "komisus" ir rausdavaus senų albumų... Dabar teisiog stengiuos užsimerk ir praeit nes širdį sopa.
O priklausomybė dabar nebent nuo kelių knygų.Tiesiog jaučiuso nesaugi kai jso neguli man prie galvos.Ir kaip bebūtų keista kuomet tik pasijaučiu prasčiau atsiverčiu bet kurį ksyrių ir skaitau jau šimtus kartų pažystamus sakinius taip atsiribodama nuo aplinkos.Nežinau. Manau tai priklausomybė šiokia tokia. Jei to nepadaryčiau matyt būtų kurkas sunkiau.
  • 0

#17
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Miškų deivė, o kokios tai knygos?
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#18
Miškų Deivė

Miškų Deivė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Na ,kad ir Alberto Camuso "Sizifo mitaS",Meyer knygos, Šopenhaueris ar Nyčė.NET ir paprasčiausias Haris Poteris puikiai padeda pabėgt nuo blogų minčių.Netgi tas banalus siužetas palengvina t atitūkimą.
  • 0

#19
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
aš visada prisikaupiu knygų
būna turiu kokią knygą nusipirkus, pasiskolinus iš draugės, mama parnešus porą iš savo bibliotekos ir dar porą iš savo bibliotekos pasiėmus, bet vis vien jeigu "netyčia" užsuku į mokyklos biblioteką būtinai po ranka turi pasitaikyti tokia knyga, kurią norisi perskaityti taip amžinai pas mane susidaro knygų eilės :)
  • 0

#20
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

aš visada prisikaupiu knygų
būna turiu kokią knygą nusipirkus, pasiskolinus iš draugės, mama parnešus porą iš savo bibliotekos ir dar porą iš savo bibliotekos pasiėmus, bet vis vien jeigu "netyčia" užsuku į mokyklos biblioteką būtinai po ranka turi pasitaikyti tokia knyga, kurią norisi perskaityti taip amžinai pas mane susidaro knygų eilės ;)

Iki skausmo pažįstama situacija :) Bet jei jau skolinuos iš draugų, tai tas knygas visų pirma ir perskaitau :)O šeip neseniai sau pažadėjau, kad kol neperskaitysiu tų knygų, kurios dabar laukia, neisiu nei į biblioteką nei į knygyną :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0