Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Priklausomybė nuo knygų


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
teko porą kartų panašų pažadą sulaužyti ;) bet aš irgi stengiuos pirmą draugų skaityti,o dažniausiai savo pirktas nustumti tenka :)
  • 0

#22
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

teko porą kartų panašų pažadą sulaužyti

O man neteko pažadų laužyt ;)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#23
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš apskritai tokių pažadų neduodu sau. O kas, jeigu nebus nuotaikos skaityt tą pirktą, o bibliotekoj randi ką nors "prie dūšios"? Per prievartą skaityt? Neee - knygos yra malonumas. Vis tiek pirktų knygų eilė būtinai prieis.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#24
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

aš visada prisikaupiu knygų
būna turiu kokią knygą nusipirkus, pasiskolinus iš draugės, mama parnešus porą iš savo bibliotekos ir dar porą iš savo bibliotekos pasiėmus, bet vis vien jeigu "netyčia" užsuku į mokyklos biblioteką būtinai po ranka turi pasitaikyti tokia knyga, kurią norisi perskaityti taip amžinai pas mane susidaro knygų eilės :)

Iki skausmo pažįstama situacija :) Bet jei jau skolinuos iš draugų, tai tas knygas visų pirma ir perskaitau :)O šeip neseniai sau pažadėjau, kad kol neperskaitysiu tų knygų, kurios dabar laukia, neisiu nei į biblioteką nei į knygyną :D


man irgi ta pati situacija :D jau dabar namuose 27 knygos ,laukiančios savo eilės, ir visos iš mokyklos bibliotekos , nes leido parsinešti knygų vasarai skaityti :)
  • 0

#25
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
man taip pat smagu pirkti knygas, nes žinau, kad jas tikrai perskaitysiu, turėsiu, galėsiu skaityti ne kartą ir dar su kuo nors šiuo džiaugsmu pasidalinti.

aš visada turiu skaityti ką nors, nebūna tarpų, kada visai nieko neskaitau. ir jaučiu, kad esu grynai priklausoma nuo knygų. :D
  • 0

#26
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Bangomis ta priklausomybė būna - kartais labai noriu skaityti, kartais ilgai nė nepaimu knygos :D o jei ir pasireiškia priklausomybė, tai pakankamai lengva forma :)

Didžiausia priklausomybę turiu saldumynams :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#27
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
turiu priklausomybę knygoms.
bent aš taip manau.
krūvos knygų stūksančios ant lentynų ir laukiančios kada vėl bus atverstos,
ilga eilė laukiančių žmonių knygos, kurią aš gaunu pirmoji , nes
bibliotininkės jau žino mano nora knygoms ;D
nesigiriu, tiesiog manau kad man nebeegzistuoja vakaras ,
šiltoje lovoje su įtraukiančia knyga.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0