Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Edmundas Malūkas- ''Šiukšlyno žmonės''


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
kokį įspūdį paliko skaičiusiems?
  • 0

#2
daku54

daku54

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
Sia knyga skaiciau pacia pirma is jo kurybos.Man paliko gilu ispudi,kuri laika vaiksciojau kaip maisu trenkta.Po to skaiciau dar ir dar ka pagavusi,bet stipriausias ispudis ir liko po "Siukslynu zmones".
  • 0

#3
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
na man irgi sita knyga stipriausiai isimine is Maluko. :lol: irgi pirmoji, kuria skaiciau.
  • 0

#4
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Turbūt daugelis susidomėjo Malūku po šios knygos :D aš - ne išimtis :D ,,Šiukšlyno žmonės" - viena įdomiausių lietuvių rašytojų knygų. dar teko skaityti ,,Moters kerštas" - pasirodė žiauroka pabaiga...
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#5
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
ši kyga tikrai įdomi. kaip ir čia jau rašiusiems, šiukšlyno žmonės buvo pirmoji šio autoriaus knyga, kurią skaičiau.paliko gerą įspūdį..esu skaičiusi ,,kraujo skonį''.irgi visai nieko :)
  • 0

#6
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Tikrai geriausia Malūko knyga :) Patiko ir man labai. Nors jau gerus tris metus nebeskaitau grafomanų darbų. Kad bent nežinočiau, kad grafomanas rašo, tai rami širdis, bet kadangi lengvatikis esu, tai lengva mane suklaidinti. :|
  • 0

#7
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
kodel jis grafomanas?:)
  • 0

#8
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Purvinas, glitus gyvenimas. Patiko.
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."

#9
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
Skaičiau gal šeštoj klasėj. Tada patiko. Kai pagalvoji, nieko ypatinga... Dabar tokių knygų neskaitau.
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#10
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Skaičiau ankstyvojoje paauglystėje, tada padarė neblogą įspūdį ir susiskaitė tiesiog akimirksniu. Dabar gal kitaip būtų.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0