Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ką šiuo metu skaitote?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1705

#1681
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Julian Barnes Pabaigos jausmas. 


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#1682
princas

princas
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

Ričardas Gavelis „Vilniaus pokeris“


  • 0

#1683
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

R.Gary Gyvenimas dar prieš akis


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#1684
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Douglas Adams The Restaurant at the End of the Universe 


  • 0

#1685
Veronika

Veronika
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

Vinco Mykolaičio- Putino "Altorių šėšėly"...


  • 0

#1686
KnygosGuru

KnygosGuru
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

Mark Haddon - "Dėmė"


  • 0

#1687
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Orwell Dienos Paryžiuje ir Londone.


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#1688
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

W. Faulkner "Jeruzale, jeigu tave užmirščiau"

Kaip ši knyga susiskaitė? ar buvo įdomu, verta?


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#1689
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

Kaip ši knyga susiskaitė? ar buvo įdomu, verta?

Verta buvo, bet iš esmės tai tikrai nėra stipriausias Faulknerio kūrinys ir greta savo neabejotinų favoritų - "Triukšmo ir įniršio" beigi "Kai aš gulėjau mirties patale" aš jo nestatyčiau. Romanas sudarytas iš dviejų skirtingų linijų, viena iš jų kiek nefolkneriškai komiška, tad kažkaip keistai susiskaitė. Antroji linija emociškai įtaigesnė. Šiaip visai įdomus dalykas tos dvi skirtingos linijos su absoliučiai skirtingais pasakojimais, jos tarsi oponuoja viena kitai ir gražiai persiklosto. Nežinau, bijau ir rekomenduoti, nors jei mėgstat Faulkner'į, neprašausit perskaitęs :)

 

Aš įnikusi į Christensen'o "Įbrolį", kaip gerai, kad jis toks storas - neslėpsiu, turiu silpnybę skandinavams kažkokią :)


  • 1

#1690
Renata52

Renata52
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

Mane visuomet traukė kelionių knygos, kažkada kai buvom Italijoj labai pravertė ta mano silpnybė, dabar skaitau apie Kroatiją, ir tikiuos, kad šią vasarą turėsiu progą viską pamatyt gyvai:) 

 

Su šventėm!


  • 0

#1691
Nasus

Nasus
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

A.Čechovas apsakymai ir apysakos


  • 0

#1692
rheasilvia

rheasilvia
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

Harper Lee – Nežudyk strazdo giesmininko


  • 0

#1693
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Jonathan Franzen „Pataisos“. Čia ta garsioji, kur lietuviai arklieną valgo.

 

aisku, reik sugebejimu sugalvot kazka atrasyt i forumo (kuriame jau vargiai kas lankosi) zinute po penkeriu metu. Radau angliska bibliotekoj, kadangi man labai patiko Freedom. Labai nustebino ta linija Lietuvoje, pradzioje galvojau, kad cia siaip egzotiskas paminejimas, ir JAU TIKRAI NIEKAM NEPASAKOSIU APIE TAI, nes nekenciu to tupo "Hanibalas Lekteris yra lietuvis, o Gibsonas ten kazka astriadanciai lietuviai, TEN KUR YRA SVIESOS TEN IR SESELIU ESTI!" pezejimo. Bet wow, ilgainiui ta siuzeto linija pasidare visiskas kosmosas (apie knyga nezinojau nieko, per maza buvau tuo metu, kai ji sukele atgarsi pas mus), o normalus vardai ir pavadinimai maloniai nustebino.

 

tai tiek, atsisveikinu iki 2019-uju. 


  • 0

#1694
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Po "Sapiens" semi-prasmės-paieškos pabaigos natūraliai įslydo "When Breath Becomes Air". Išsikėlęs sau didelį klausimą - "What Makes Life Worth Living in the Face of Death?" Dr. Paul deliverina bet be jokių grandioziškų inovacijų. Viskas labai down to earth ir humble. Stiprus nekomplimentinis kontrastas po Sapiens.


  • 0

#1695
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

apmelavau del 2019uju. Baigineju Donna Tartt The Secret History, visi beprociai toj knygoj, atmosfera liuks, zodziu, viskas OK. Parasyta graziai, nelabai daznai man buna, kad stabdyciau ir rereadinciau is grazumo, nes nervuoja skaityt letai ir ~besimegaujant~, nu bet pasitaiko kartais. 


  • 0

#1696
kereplajone

kereplajone
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

Nežinau, ar jum taip būna, bet va užėjau penktadienį po darbo į https://www.panorama...otuves/pegasas/ ir išėjau su pilna kuprine, tai va pradėjau iškart tris knygas skaityt (nes neapsisprendžiau, nuo kurios pradėt :) ) Tai būtų Joshua Slockum "Vienas su burėmis aplink pasaulį", Aleksandr Piatigorskij "Prisiminsi keistą žmogų" ir ilgai norėta perskaityti Antoine De Saint-Exupery "Karo lakūnas. Pietų paštas". Vakarais dabar tikrai turiu ką veikt, ypač kai visos knygos tarpusavy tokios skirtingos :) 


  • 1

#1697
Nerea

Nerea
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:

Exupery "Citadelė", Rimantas Kmita "Pietinia kronikas", Albert Kamiu "Sizifo mitas"..:)


  • 0

#1698
Braškė

Braškė
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Jojo Moyes “Aš prieš tave” Aš jau baigiau skaityti ir galiu pasakyti, kad šita knyga yra pati geriausia kokia esu skaičiusi. Siūlau jums ją perskaityti👍
  • 0

#1699
piripas

piripas
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

"Toltekų išmintis" Don Miguel Ruiz


  • 0

#1700
Kibiras

Kibiras
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

Šiuo metu kažkaip nusprendžiau pailsėti nuo rimtų skaitaliukų ir pasiėmiau Lietuvos Istoriją atnaujintą leidimą :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0