Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Psichologinės knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

#21
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Be to Jūs rašote, kad gerų minčių traukos dėsnis nėra savihipnozė, bet paskui prieštaraujate sau, sakydama, kad tai galima vadinti ir savihipnoze. Ir dėl dėsnių - fizika: minusas traukia pliusą (tik kai pliusai būna pernelyg arti, tada jie prisitraukia - ir tai nelabai stipriai laikosi).
Dėl to, kad dievas lygu savihipnozei, vidinei žmogaus energijai ir t.t. visiškai nesutinku (visais aspektais). bet tingiu aiškint kodėl ;)

Turbūt nelabai aiškiai išsireiškiau :) Aš nemanau, kad tai savihipnozė, bet toliau turėjau omeny, kad galite tai vadinti kaip norite esmės tai nekeičia :) Na tarkim mes galime rože pavadinti ir kitaip, bet nuo to ji nepakeičia savo savybių ir lieka rože :) Taip ir minties galią mes galime pavadinti savihipnoze, bet poveikio tai nepakeis :) Tiesiog tą reiškinį žmonės skirtingai vadina - tą aš norėjau pasakyti. Dėl Jūsų pliusų ir minusų visiškai nesupratau, ką norite pasakyti, bet aš kalbėdama apie traukos dėsnius neturėjau omeny minusus ir pliusus :) Fizika - tai žymiai platesnis ir įdomesnis mokslas, jame ne tik pliusai ir minusai :) Ten žymiai daugiau dėsnių :) Ir dėl dievo lyginimo su savihipnoze... Irgi nelabai mane supratot... Aš nelyginau šitų dalykų :) Tik norėjau pasakyti, kad minties galią vadina skirtingais pavadinimais: Jūs sakote, kad tai savihipnozė, fizikas sako, kad tai energija, tikintis žmogus sako, kad tai Dievas padeda :) Kiekvienas žiūri iš savo taško :) Pavyzdžiui ir Jus turbūt skirtingi žmonės skirtingai vadina, bet Jūs juk liekate savimi :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#22
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, Julija, Jūs manęs nesupratot ;)

Pasakysiu tik tiek - ne tą patį žmonės vadina dievu, savihipnoze ir minties galia (netgi Jūsų paminėti fizikai).
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#23
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kokias sąvokas Jūs ten bevartotumėte, geriau paimtumėte ir išbandytumėte minties galią ;)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#24
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Ne-a, tai nėra tas pats. Tiesiog Jūs kažkur perskaitėte, kad taip yra - ir patikėjote. :)

Pavyzdžiui, savo minties galia nesugebate padaryti taip, kad aš Jums patikėčiau ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#25
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš ne tik perskaičiau, aš mačiau kaip žmonės tą daro, bandžiau pati, man pavyko ne kartą, ir kuo toliau tuo paprasčiau vyksta tas procesas :) Ir taip, patikėjau. Patikėjau, nes neatmetu naujos informacijos iš karto net nepagalvojus :)
O Jūsų įtikinti man nepavyksta, nes aš dar nemoku kitų žmonių įtakoti, o svarbiausia aš ir netrokštu, kad Jūs patikėtumėte ;) Jūs laisvas žmogus, tai Jūsų pasirinkimas, aš gerbiu Jūsų laisvę rinktis ir nedrįstu kištis į Jūsų mąstymą. Galiu pateikti savo nuomonę, bet neturiu teisės įtakoti Jūsų pasirinkimų. Jūs turite to norėti, o ne aš :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#26
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Jūs taip kalbate, lyg norėtumėt pasakyti, kad jei aš nepritariu, reiškia esu uždaras naujovėms žmogus. Aš irgi ir skaičiau, ir mačiau, BET nei vienas tų žmonių manęs neįtikino. Daug mąsčiau šia tema...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#27
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Minties galia - ne naujovė, ji senesnė nei pasaulis ;)
Sakote Jūsų neįtikino? O kodėl turėjo? Reikėjo pulti po kojomis ir maldauti, kad priimtumėte šią dovaną? Jūs bent norėjote patikėti?
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#28
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Minties galia - ne naujovė, ji senesnė nei pasaulis :)
Sakote Jūsų neįtikino? O kodėl turėjo? Reikėjo pulti po kojomis ir maldauti, kad priimtumėte šią dovaną? Jūs bent norėjote patikėti?



Na, taip, Jūs nenorite nieko įtikinti, bet gana kandžiai komentuojate tai, kad aš netikiu.

BE TO Jūs visiškai susipainiojote ir mane supainiojote - ir aš jau nebesuprantu, ką turite omeny, sakydama "minties galia": žmogaus minties, pasaulio proto, gamtos dėsnių, kosmoso, ar "Žvaigždžių karų" the Force.............. ;)
Nes vienu atveju kaip ir apie vieną kalbate, o kitu - apie kitą.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#29
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Gaila, kad neatsakėte ne į vieną iš mano klausimų, kurie buvo adresuoti būtent Jums ;)
Aš pati nesusipainiojau, tik turbūt neaiškiai išsireiškiau :)
Mano komentavimas ko gero parodo mano NEišmintingumą, nes protingas žmogus nesileistų į tokias kalbas :) Todėl norėčiau baigti mūsų pokalbį šia tema, kadangi jis nedaug prasmės teturi :) Taigi, jeigu Jūs norite sužinoti daugiau apie minties galią pasidomėkite. Informacijos tikrai yra pilna, nes žmonės šia paslaptimi visada labai noriai dalinasi :) Jeigu nuoširdžiai norite to išmokti, bet nelabai žinote, nesuprantate kaip, norite patarimo, rašykite geriau asmeninę žinutę su klausimais, aš mielai padėsiu susigaudyt :) O forumas ne asmeninių pokalbių svetainė, o mes čia jau pradėjome asmeninį pokalbį, kuris kitiems ko gero visai neįdomus :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#30
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Aha, man taip irgi būna....

Manau, kai žiūri pesimistiškai - tai gal įdedi daugiau jėgų užduočiai atlikti...

Na štai, padariau vieną testą. Tam tikrą dalyką dariau ir sakiau, kad laimėsiu. Buvau labai optimistiškai nusiteikęs ir maniau, kad TIKRAI LAIMĖSIU.

REZULTATAS: iš 20 laimėjau 1.... ŠTAI JUMS MINTIES GALIA. woooo...
  • 0

#31
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, tuoj Julija paaiškins, kad iš tiesų laimėti nenorėjai ir pan. ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#32
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Gaila, kad neatsakėte ne į vieną iš mano klausimų, kurie buvo adresuoti būtent Jums ;)
Aš pati nesusipainiojau, tik turbūt neaiškiai išsireiškiau :)
Mano komentavimas ko gero parodo mano NEišmintingumą, nes protingas žmogus nesileistų į tokias kalbas :) Todėl norėčiau baigti mūsų pokalbį šia tema, kadangi jis nedaug prasmės teturi :) Taigi, jeigu Jūs norite sužinoti daugiau apie minties galią pasidomėkite. Informacijos tikrai yra pilna, nes žmonės šia paslaptimi visada labai noriai dalinasi :) Jeigu nuoširdžiai norite to išmokti, bet nelabai žinote, nesuprantate kaip, norite patarimo, rašykite geriau asmeninę žinutę su klausimais, aš mielai padėsiu susigaudyt :) O forumas ne asmeninių pokalbių svetainė, o mes čia jau pradėjome asmeninį pokalbį, kuris kitiems ko gero visai neįdomus :)


Kokie buvo Jūsų klausimai? Gal juos supratau kaip gana įžeidžiantį komentarą?
Ir dar kartą aiškinu - apie visas minties galios rušis skaičiau ir žiūrėjau, ir - nepatikėsite - mąsčiau. :)
Mano nuomone būtent protingi ir diskutuoja, nes turi savo nuomonę (ir dėl kitų dalykų). 8)
Nesutinku, kad pokalbis neturi prasmės - tik po jo pradedu geriau suprasti Jūsų poziciją, ir ką tiksliai turite omeny (nekreipkite dėmesio į ironiją ir kitus mano išsišokimus)
Taip, pokalbį reikėtų užbaigti (dėl kelių priežasčių)
Sėkmės
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#33
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Na, tuoj Julija paaiškins, kad iš tiesų laimėti nenorėjai ir pan. ;)

Bet aš tikrai nesitikėjau tokių bandymo rezultatų...
Čia visai tiktų šita citata: "A clever guy will always sit in the background but shine when it comes to business!" :)
  • 0

#34
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, taip ;)
Aš prisimenu, kaip per mūsų valstybinius egzus vienas vaikinas, laimėjęs berods 3 nacionalinės olimpiados vietą, surinko tik 2 proc...
Visko būna :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#35
Aronax

Aronax
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Sveiki visi,

Aš ieškau psichologinių knygų apie žmones ir jų skaitymą. Gal kas turit kokių pasiūlimų ko ir kur ieškot? Ačiū!
  • 0

#36
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Čia turėjai omenyje apie greitąjį skaitymą ir išskirtinių gabumų žmones?
  • 0

#37
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Judėk pirmyn, tobulėk ir padaryk savo gyvenimą šedevru kaip tavo knygose rašoma :)


Sakai, knygose?..
Dažnai žmonėms nepavyksta gyventi ir kurti viską šedevru. Dėl to jie nusimena. Jie nemato tikslo gyventi, tiksliau ne gyventi, o gyventi ir kurti kažkieno padiktuotus šedevrus.

Kad jie nesugeba, tai ne jų problema. Jų problema yra jų mąstyme.

--

Esu skaitęs porą knygų. Pirmoji - Iš gelmių. Kelrodis gyvenimo prasmės beieškantiems'.
Ši knyga ištraukė mane iš baisaus liūdesio, nusiminimo liūno ir padėjo atsistoti ant kojų. Laikinai, bet padėjo.

Antroji buvo 'Stepių Vilkas'. Taip jos ir neperskaičiau. Ji neturėjo tos geros 'auros', kurią turėjo aukščiau paminėta knyga. Ten buvo gerų minčių, ten buvo gerų tekstų. Ir iki šiol ji mane traukia kaip magnetas, bet vis neperskaitau. Turbūt ji per 'sunki' man, gal tiesiog reikia laiko.
  • 0

#38
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
kai man buvo 16 metų, tai mane labai sužavėjo knyga "Psichologija"
O tokios knygos kaip "Kaip išnaudoti savo pasąmonės galias, pakeisti savo gyvenimą, ir tapti turtingu žmogumi" tai mane gąsdina nu baisoka, kad yra taip mąstančių, kuriems tinka tokios knygos
  • 0

#39
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Turi omeny Mayers "Psichologija"?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#40
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
taip, šitą
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0