Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Psichologinės knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

#41
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Man ji kaip Biblija :lol: Tik ko reikia, pirmiausia eini ją atsiversti ir paskaityt :P
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#42
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Ten toks eksperimentas buvo aprašytas, apie tai, kaip vieni žmonės taiko kankinimą elektros srove kitam žmogui. Tai jis man suteikė įkvėpimo
  • 0

#43
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Įkvėpimo kam? :lol:
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#44
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Tokiai knygai, kurioje atsiskleidžia žmonių ydos :lol:
  • 0

#45
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Tokiai knygai, kurioje atsiskleidžia žmonių ydos :lol:


O esi skaičiusi Saramago "Aklumas"?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#46
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
o, taip, esu
  • 0

#47
atsuktuvas

atsuktuvas
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
As studijavau psichologija ir galiu pasakyti, kad hipnoze yra labai miglotas dalykas. Tikrai neverta ja pasikliauti, nes net ja teisingai atlikus rezultatas negarantuotas...
  • 0

#48
atsuktuvas

atsuktuvas
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Man atrodo cia daugiau eksperimentai negu tikra hipnoze....
  • 0

#49
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
Esu skaičiusi "Bendravimo psichologija". Autoriaus/ autorės tikrai nepasakysiu. Įdomu tai, jog po jos pradėjau atidžiau, kitu kampu vertinti save ir kitus. Pradėjau pastebėti žmonių gestus, mimiką, netgi balso tembrą. Gana naudinga.
O į rankas paėmiau kaip ir pasirinkau papildomą psichologijos pamoką mokykloje tam, kad įsitikinčiau, ar su psichologijos studijom, pačia psichologija noriu sieti savo gyvenimą. Pradžiai pabandymui, paragavimui.
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#50
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:

Tokiai knygai, kurioje atsiskleidžia žmonių ydos :)


O esi skaičiusi Saramago "Aklumas"?


Esu šitą skaičius. Žiauriai patiko
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

#51
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Turi omeny Mayers "Psichologija"?

O kokiu stiliumi parašyta ši knyga, sausai moksliniu ar ne visai?

Aš dabar skaitau "Socialinė Psichologija" irgi David Myers knyga. Iš tikro labai įdomu skaityt, duodamais teiginiais bandyt aiškint situacijas, pažįstamų žmonių elgesį... Baiginėju dabar pirmą ketvirtadalį knygos ir neabejoju, kad ilgai netrukus išbaigsiu skaityt, o tada galvoju karts nuo karto permetinėt ją akim ir kuo aiškiau susikonspektuot, susikraut bent aktualiausius dalykus į sąmonę, nes vien perskaityt manau šios knygos neužteks. Labiausiai kabina suvokimas, kuris ateina jau po pirmų knygos skyrių, kad žmonių elgesys gali būti kuo logiškiausiai paaiškinamas, kai įvykiai klostosi ne visai taip kaip norėtūs gali kartais ne per sunkiausiai rast visus kodėl :D
Autoriaus žodžiais tariant knyga "...praplečia savęs suvokimo ribas ir padeda suprasti, kokios socialinės jėgos mus veikia, o knygos tekstas - solidžiai mokslinis ir šiltai žmogiškas".
Beje, šioje knygoje yra aprašomas ir pozityvus mąstymas, yra paaiškinta kodėl tokie dalykai turi įtakos, viskas grindžiama eksperimentais, tai nereikia savęs "hipnotizuot", gali objektyviau tai apžvegt.

Šiaip manau neapsiribosiu vien šia knyga, tad siūlykit rekomenduokit ką dar gero turit :)
  • 0

#52
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:

Iš tikro labai įdomu skaityt, duodamais teiginiais bandyt aiškint situacijas, pažįstamų žmonių elgesį...
Labiausiai kabina suvokimas, kuris ateina jau po pirmų knygos skyrių, kad žmonių elgesys gali būti kuo logiškiausiai paaiškinamas, kai įvykiai klostosi ne visai taip kaip norėtūs gali kartais ne per sunkiausiai rast visus kodėl :D


Man tai psichologinėse knygose irgi patinka.
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#53
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Turi omeny Mayers "Psichologija"?

O kokiu stiliumi parašyta ši knyga, sausai moksliniu ar ne visai?

Ir taip, ir taip. Visgi čia psichologų vadovėlis. Nėra vien sausi faktai, pateikta daug pavyzdžių. ten svarbiausi dalykai trumapi ir aiškiai aprašyti. Aš jos net neskaičiau iš eilės, o kai reikėdavo mokslams, atsiverti skryrių ir nagrinėjies. Šiaip manau, kad "Socialinė psichologija" turėtų būti parašyta panašiu stiliumi.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#54
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
nuosekliai visos perskaityti nespejau (padovanojau), bet varciau ir kelis skyrius perskaiciau, man patiko E. Berne "Zaidimai, kuriuos zaidzia zmones" :D
  • 0

#55
free3dom

free3dom

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 25 Pranešimai:
Aš tai šiuo met skaitau knygą Hedwig Kellner "Menas valdyti pinigus", nes turiu problemų su išlaidumu.. O ši knyga pataria, kaip geriau taupyti pinigus ir jų turėti, aišku nepatarinėjama šioje knygoje kaip uždirbti milijoną ar būti turtingam ir nedirbti:) tiesiog paprasčiausi būdai kaip valdyti savo jau turimus pinigus:)
Taip pat manau labai gera knyga yra "Sėkmės universitetas", dabar autoriaus nepamenu, bet ne per seniausiai ją perskaičiau, tai labai patiko:)
  • 0
"Aš buvau liūdnas, nes netūrėjau batų, tik štai gatvėje sutikau žmogų - jis netūrėjo kojų.. Ir mano liūdesys išsisklaidė.."

#56
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
labai geros psichologines knygos:

Huysmano ,,Atvirksciai" apie dekadentizma bei nihilizma arba tiesiog zmogaus polinkius keisti savo gyvenima
Bourget ,,Mokinys'" apie tai ar aplinka itakoja zmogu nusikalsti...
  • 0

#57
free3dom

free3dom

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 25 Pranešimai:
Būtų gerai, kad atsirastų daugiau žmonių su knygų pasiūlymais, nes man asmeniškai psichologinės knygos vienos iš įdomiausiu:)

Skaičiau neseniai kelias Freud'o knygų, tai jos paliko gerą įspūdį, vien pasakojimai kaip vyksta psichoterapijos mane sužavėjo:)
  • 0
"Aš buvau liūdnas, nes netūrėjau batų, tik štai gatvėje sutikau žmogų - jis netūrėjo kojų.. Ir mano liūdesys išsisklaidė.."

#58
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Būtų gerai, kad atsirastų daugiau žmonių su knygų pasiūlymais, nes man asmeniškai psichologinės knygos vienos iš įdomiausiu:)

Skaičiau neseniai kelias Freud'o knygų, tai jos paliko gerą įspūdį, vien pasakojimai kaip vyksta psichoterapijos mane sužavėjo:)



o kokias Froido skaitei, nes man psichologines irgi vienos idomiausiu....
  • 0

#59
free3dom

free3dom

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 25 Pranešimai:
Truputį susimaišiau visai ne tą rašytoją parašiau, tikriausiai dėl to, kad jo knygos stovi pas manęs bet dar nepradėjau skaityti:) turėjau omeny rašytoją Yalomą, skaičiau jo dvi knygas "Melagis ant kušetės" ir "Gydymas Šopenhaueriu".. Jos man labai patiko, nes visada buvo įdomu kodėl žmonės elgiasi vienais ar kitais atvejais, todėl ypač dabar pradėjau skaityti kuo daugiau knygų būtent žmonių elgesio tema..
  • 0
"Aš buvau liūdnas, nes netūrėjau batų, tik štai gatvėje sutikau žmogų - jis netūrėjo kojų.. Ir mano liūdesys išsisklaidė.."

#60
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Laisvo laiko minutėmis skaitau Froido psicchoanalizės pagrindus, savaitgalį gal rimčiau kibsiu į šią knygą, nes dabar net neįsivaizduoju, kas visą mano laiką suryja :{ O knyga tikrai įdomi tiems, kas prijaučia jo mąstymui :} tai kai damušiu šitą, reikės imti ką nors iš Froido openentų rašliavos, įdomu, kaip nuginčys šį genijų:}
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0