Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Psichologinės knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

#1
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Įdomu pasidarė ar skaitote psichologines knygas? :^)
Kuri buvo įdomiausia,kuri nuobodžiausia? :^)
Kodėl pradėjote skaityti šio skyriaus knygas? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#2
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
skaitau. įdomiausia ir naudingiausia tai ''socialinė psichologija'', na aš dar nebaigiau jos, nes didžkė. :) ir nesiskaito taip kaip romanas.
o pradėjau skaityt nuo teigiamo mąstymo knygų. tiesiog bibliotekoj užtikau tokias skambiais pavadinimais, kad galima savo gyvenimą paverst geresniu. ir susidomėjau. daug aš jų esu perskaičius. bet gaila nesivadovauju patarimais. na iš dalies. padėjo kažkiek, nebesu ta verksnė, viskuo nepatenkinta. o gal čia paauglystė įtakos turėjo. :)
  • 0

#3
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Justė, o kodėl nesivadovauji patarimais?
Na džiugu, kad bent nebesi viskuo nepatenkinta verksnė :) Nes tokių ir taip pilna pasaulyje :) Bet tu nesustok! Judėk pirmyn, tobulėk ir padaryk savo gyvenimą šedevru kaip tavo knygose rašoma :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
nežinau. gal perdaug tingi esu. :) kartais tas optimizmas vargina. žinau, kad žmogaus minties galia yra stipri, bet tiesiog nežinau kas trukdo.geriau pagalvojau, tai išties pakeitė mane tos knygos.netaip imu į širdį sunkumus.
  • 0

#5
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O taip, tinginystė ir didžiausius genijus pražudo... :) Bet vis tiek esi šaunuolė, jei supranti savo minties galimybės ir pripažįsti tinginystę. Jei žinai priežastį, žinosi ir kaip ją įveikt :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#6
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
o kaip įveikt tai nežinau. na žinau, kad reikia valią ugdyt, prisiverst daryt tai ką tingiu, bet kaip neprisiverčiu, taip neprisiverčiu. :tmi:
  • 0

#7
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na o kaip su minties galia? Kiek supratau supranti, kad žmogaus mintis stebuklus daro :) Bet čia ir tinginystė netrukdo :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#8
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
kiek kartų bandžiau sau įsikalt, kad ryte atsikelsiu anksti, nereiks skubėt, kad pavėluočiau, padarysiu mankštą, palysiu po dušu. beviltiška su manim. :)
  • 0

#9
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Pasidomėk minties galia daugiau. Kažką gal ne taip darai :) Pavyzdžiui, sakai "beviltiška" - tai jau yra labai blogai :) Nėra tai beviltiška, tiesiog kol kas per mažai žinių turi, reikia daugiau minties galios "praktikos" :) Nors kol kas nepavyko, bet tu mėgink dar ir dar kol pasieksi rezultato :D
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#10
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
beviltiška su manim. apie minties galią daug skaičiau.ir esmė ta, kad praktikos daug reikia, o aš visada noriu greitų rezultatų, kas dažniausiai neįmanoma.taip ir baigiasi mano praktikavimasis. visų pirma man daugiau užsispyrimo reikia. :)
  • 0

#11
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Vat greitų rezultatų troškimas ir mane dažnokai sužlugdo :) Bet nenusileidžiu :) O va mano draugė jau kelis metus tą praktikuoja ir net neįmanomus dalykus padaro :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#12
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
reiks ir man dar kartą pabandyt. :)
  • 0

#13
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Bandyk ne kartą. Bandyk daug kartų. Kiekvieną laisvą akimirką :) Juk tam ne nereikia keltis iš lovos :) Beje žiūrėjai filmą "The Secret"? Ten labai gerai viskas išaiškinta :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#14
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
pačią techniką aš puikiai suprantu. tiesiog nežinau kas tam trukdo. :) taip, reikia bandyt ir bandyt. kurt savo laimę niekada nevėlu. :) nežiūrėjau to filmo.jis kaip ir mokomasis?
  • 0

#15
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Nea, ten tiesiog ta teorija pateikiama nu labai jau aiškiai :) Jie kažką ne taip darai, tai jį pažiūrėjus suprastum tikrai :) O šeip ten tiesiog daug realių pavyzdžių, kaip žmonės sukūrė savo laimę minties galia :) Ir be to labai įkvėpiančiai pasakojama :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#16
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O tau, Julija, neatrodo, kad tai tiesiog savęs "hipnotizavimas"?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#17
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na žinai tos minties galios.. Iš mano asmeninio patyrimo, tai jei optimistiškai ir su dideliu pasitikėjimu bei didele minties galia :) žiūrių į kokią užduotį, tai dažniausiai jo neįvykdau. Labiausiai nervina tas, kad jei į tą dalyką žiūrių pesimistiškai, tai dažnai jis būna kuo puikiausiai įvykdytas.

Nežinau ar man čia nesiseka, ar aš esu koks išskirtinis.
  • 0

#18
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aha, man taip irgi būna....

Manau, kai žiūri pesimistiškai - tai gal įdedi daugiau jėgų užduočiai atlikti...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#19
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Brownai, nemanau, kad Jūs išskirtinis, Jūs kaip ir kiti 90%, kurie netiki minties galia :D
Tai ne savihipnozė :) Hipnozė žinoma geras dalykas, bet šiuo atveju tai tiesiog traukos dėsnis: geros mintys traukia gėrį, ir atvirkščiai :)
Jūs galite tai vadinti: visatos energija, savihipnoze, dievu, vidine žmogaus energija, esmės tai nekeičia. Tai yra įmanomas dalykas ir jis vyksta, nepriklausomai nuo to tikite Jūs tuo ar ne, matote ar ne, žinote ar ne :D Jeigu Jums nesiseka, tai nereiškia, kad Jums tai nepasiekiama, stebuklus gali daryti kiekvienas :)
O į tai, kad Jums pesimistiškas požiūris į užduotis padėjo jas puikiai įvykdyti, galiu atsakyti, kad Jūs jas puikiai įvykdėte, nes turbūt labai norėjote :) Ir nors mąstėte pesimistiškai, Jūsų geri norai Jums padėjo :) Bet kaip suprantu, Jūs nenorite tuo tikėti, todėl savaip paaiškinsite tuos atvejus, na čia Jūsų laisvė rinktis :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#20
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Tai ne savihipnozė :) Hipnozė žinoma geras dalykas, bet šiuo atveju tai tiesiog traukos dėsnis: geros mintys traukia gėrį, ir atvirkščiai :)
Jūs galite tai vadinti: visatos energija, savihipnoze, dievu, vidine žmogaus energija, esmės tai nekeičia. Tai yra įmanomas dalykas ir jis vyksta, nepriklausomai nuo to tikite Jūs tuo ar ne, matote ar ne, žinote ar ne :D


Mano nuomone, tai kaip tik savihipnozė. Užhipnotizuotas žmogus gali daug visokių dalykų padaryt (nes blokuojamos tam tikros nervų sistemos/ smegenų dalys, ir žmogus, pvz, nejaučia baimės): vaikščioti linu, padaryt špagatą ir t.t.
BET yra ir gamtos dėsniai - net užhipnotizuotas negali skraidyt ir pan.

Be to Jūs rašote, kad gerų minčių traukos dėsnis nėra savihipnozė, bet paskui prieštaraujate sau, sakydama, kad tai galima vadinti ir savihipnoze. Ir dėl dėsnių - fizika: minusas traukia pliusą (tik kai pliusai būna pernelyg arti, tada jie prisitraukia - ir tai nelabai stipriai laikosi).

Dėl to, kad dievas lygu savihipnozei, vidinei žmogaus energijai ir t.t. visiškai nesutinku (visais aspektais). bet tingiu aiškint kodėl :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0