Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Sunkiausiai skaitomos knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 59

#21
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Man gana sunkiai skaitomas Šekspyro ''Hamletas''. Tiesiog nesudomino, visiškai pervertinamas kūrinys :)
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#22
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
o man ,,Hamletas'' patiko , net labai :) bent iš iki šiol perskaitytų draminių kūrinių man šis labiausiai patiko :)
  • 0

#23
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Man gana sunkiai skaitomas Šekspyro ''Hamletas''. Tiesiog nesudomino, visiškai pervertinamas kūrinys :)


Jei jums kūrinys sunkiai skaitomas, jei jūsų nesudomino, tai dar nereiškia, kad jis prastas ar pervertintas :)
  • 0

#24
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Jeigu konkrečiai įvardijant, tai tikriausiai už J. Joyce "Ulisas" dar nieko sudėtingesnio nėra tekę rankose turėti. Be visų painių minties labirintų, skaitymo procesą apsunkina ir gausybė paaiškinimų, kurių reikia ieškotis knygos gale.
Ir Kortazaro "Žaidžiame klases" taipogi nesugebėjau įveikti.


Absurdo literatūra, bet gal todėl ji man ir įdomi...
Kaip pavyzdys Samuel Beckett ,,Neįvardijamasis"


Aha, Beckett'o "Neįvardijamojo" aš taipogi neperskaičiau, tačiau nėra juk protinga pradėti nuo trilogijos paskutinės dalies. Sudėtinga skaityti minčių srauto technika parašytą kūrinį. Užtat to paties Beckett'o "Belaukiant Godo" seniai ieškausi -- yra poreikis perskaityti. Dargi ir į teatrą mielai nueičiau.
  • 0

#25
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Amm... atrodo, kad nevisai supratot ką parašiau, o aš paminėjau būtent ,,Neįvardijamąjį" todėl, kad jis buvo sunkiausiai skaitomas iš trilogijos, bet tai anaiptol nereiškia, kad aš jo neperskaičiau ar kad skaičiau tik šią trečią dalį :)
Na čia tarp kitko, bet esu skaičiusi visą trilogiją ir net ne vieną kartą, o dėl ,,Belaukiant Godo", tai kodėl neskaitot internete, o jei nemėgstat skaityt kompiuteryje, tai juk galite išsispausdinti, nėra ten didelė ta apimtis :)
  • 0

#26
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Nebūtina į mane kreiptis dgs. II asm.

Ne, supratau tave visiškai teisingai. Gal tiesiog netinkamai išsireiškiau, sakydama, jog taipogi neperskaičiau tos knygos. Beje, tą nėra juk protinga pradėti nuo trilogijos paskutinės dalies taikiau grynai sau pačiai.
  • 0

#27
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Jeigu konkrečiai įvardijant, tai tikriausiai už J. Joyce "Ulisas" dar nieko sudėtingesnio nėra tekę rankose turėti. Be visų painių minties labirintų, skaitymo procesą apsunkina ir gausybė paaiškinimų, kurių reikia ieškotis knygos gale.


aha, Ulisas nezinau, teorijoj gerai ir idomiai skamba, bet skaityti ji sunku. Bet kuriuo atveju, Joyce'o rasymo stilius man labai patinka, jo veikejai gyvi ir zodzius jis renkasi vykusiai - rekomenduociau jo Dubliniecius :}

o man pirmakart gilioj jaunystej i rankas paemus buvo sunku skaityti Dostojevski, tada, kaip rodes, nemegau jam budingo daugzodziavimo, bet pamazu jo deka pamegau rusu klasika ir lieku dekinga savo kantrybei. Dar nepatiko ir nesiskaite Skema. Siaip labai sunku skaityti geras, bet netikusiai isverstas knygas, deja, tokias atsiversti pasitaiko dazniau, nei noreciau.
  • 0

#28
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Hugo Paryžiaus katedra. Na negaliu niekaip.
  • 0

#29
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:

Užtat to paties Beckett'o "Belaukiant Godo" seniai ieškausi -- yra poreikis perskaityti. Dargi ir į teatrą mielai nueičiau.

Šis kūrinys yra išspausdintas knygoje "XX a. prancūzų dramos". Neturėtų būti sunku gauti bibliotekoje.
  • 0

#30
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Jau turiu, Teatrą įsigijau.
  • 0

#31
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Jau minėtasis "Ulisas" skaitėsi sunkiausiai. Net nesugebėjau baigti, nors labai norėčiau, nes romanas įdomus vien savo struktūra ir paralelėm su mitais.

Ir Eco "Fuko švytuoklė". Labai sudėtinga. Taip ir likau nesupratus, tad būtinai dar skaitysiu, nes visumoj patiko.
  • 0

#32
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Jeigu čia tinkama rašyti filosofinių knygų pavyzdžius, tai paprastam skaitytojui, galvoju, sunkoka skaityti pagrindinius Kanto kūrinius (visas "kritikas"), Šopenhauerio "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys" (pagrindinis jo veikalas), Hėgelio taip vadinamą dialektiką, sunkus ir Heideggerio stilius, bei visų naujųjų (ar senųjų) dekonstruktorių ar struktūralistų. Painokas Šliogerio stilius, pripažinsiu kaltę, jog teko porą donskių perskaityt. Iš grožinės literatūros to paties Eco "Baudolinas" vietomis užsikirsdavo. Nepaisant to knyga, kurios neskaičiau ir nežinau ar perskaitysiu - Tolstojaus "Karas ir taika". Kiekybė visgi irgi svarbu...
  • 0

#33
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Aš "Karą ir taiką" perskaičiau tik tam, kad būčiau perskaičiusi. Knyga pasirodė nuobodoka, nors dabar visai norėčiau pabandyti antrą kartą.
  • 0

#34
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
Man sunkiai skaites Jack Kerouac "Kelyje", sios knygos ir nebaigiau, tiesiog erzino visa tai kas rasoma, veikejai, rasymo stilius.
O is idomiu, bet tokiu kuriniu, kuriuos uztruko daugiau laiko perskaityti butu D. Defo "Robinzonas Kruzas" ;) skaiciau visa vasara, tiesa jau labai seniai pries kokius 10metu:)
  • 0

#35
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Man irgi Keruakas sunkiai skaitosi... Pagal įdėją, tai jo stilius ir tai kiek žinoma apie jo gyvenimą ir apie jį, tai artima ir įdomu man. Bet vat, tiek "Kelyje" (kurios nebaigiau). Tiek "Dharmos valkatos" (kurią dabar skaitau) sekėsi/sekasi skaityt sunkiai kažkaip. Gal dar "Dharma" "prasilauš" po kažkiek tai puslapių
  • 0

#36
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Nesu perskaičiusi tiek daug knygų, kiek norėčiau, tad sunkiai skaitomų knygų sąrašas nuolat kis, bet jau dabar turiu kelias tokias knygas. Norėčiau pasitikslinti, čia sunkiausiai skaitomos knygos turėtų skaitytis kaip nuobodžios, ar kaip sunkiai pakeliamos emociškai?
Jei kalbėsim apie šiaip nuobodžias, tai Donelaičio "Metų" niekaip perskaityt nesugebu, taip pat dar 6 klasėje skaitytos "Guliverio kelionės". Pribaigiau, nes mama vertė, bet pasižadėjau, kad daugiau nė už ką tokios nuobodžios knygos neskaitysiu ir kol kas sėkmingai šio pažado laikausi. Nežinau, daug vandens nutekėjo, gal dabar paskaičius ir būtų knyga įdomi, bet kol kas noro vėl ją pasiimti į rankas nėra. Kitų nuobodžių knygų dabar nepamenu, bet jų tikrai yra. Ypač sunkiai skaitosi vietų ar daiktų aprašymai. Suprantu, kad jie reikalingi, kitaip nesigaudyčiau erdvėjė, bet nesiskaito man tiesiog...
Jei kalbėsime apie emociškai sunkiai pakeliamas knygas, sąrašas bus be galo be krašto. Daugelyje knygų yra tokių sunkių vietų, bet kai kuriose knygose jų laaaaaabaiiiii daug. Viena sunkiausių buvo "Doriano Grėjaus portetas". Gera knyga, visai patiko, bet jau taip sunkiai skaitėsi, man tokį nuostabų žmogų gadino tiesiai prieš akis! Žinojau, kad knygą baigsiu, nes ji įdomi, bet nė už ką nebepaimsiu jos į rankas, nusišausiu, bet nebepaimsiu. Dar labai skaudi knyga buvo "Kam skambina varpai". Džiaugiuosi, kad perskaičiau, bet skaudėjo. Nervus ištampė. Sumindė. Bet patiko. Dar pildysiu sąrašą, bet pavargauuuuuu, nepamenu nieko
  • 0

#37
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
'Guliverio keliones' man viena puikiausiu vaikystes knygu!! Pernai teko skaityti darkart - rasiau draugui referata, tai suzibejo nauja sviesa. Pamegink perskaityti is naujo - tai fantastiska satyra [ismanant istorini konteksta, kai gali gretinti su svieteju idejom], as rekomenduoju; tiesa, tai visai nevaikiska knyga, kad ir ka teigtu musu mokymo programos.
  • 0

#38
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Man irgi "Guliverio kelionės" visai nevaikiška knyga. Niekaip jos nebūčiau vaikystėj perskaičius, net ir ankstyvoj paauglystėj. O kai vasarą perskaičiau, tai lig šiol negaliu pamiršti.
  • 0

#39
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Na, jei jūs taip sakote, gal vis dėlto vertėtų man pasiimti "Guliverio keliones" į rankas Seniai labai skaityta, siužetą prisimenu, bet gal dabar į viską sugebėčiau pažvelgti kitomis akimis? Pasitikėsiu jumis ir galimybei pasitaikius surizikuosiu ir perskaitysiu ją vėl :)
  • 0

#40
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Prie mano sunkiai skaitomų prisijungė "Cinamoninės krautuvės" Schulzo.. Turiu jau berods 4 mėnesius, o daugiau 20 psl. nesusiskaitė..Labai neįtraukianti manęs, ir labai per tuos aprašymus mintį sunku sulaikyt ..
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0