Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kalbos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 47

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Pasigirkite keliomis kalbomis mokate kalbėti.

Aš tai: lietuvių, anglų, rusų truputi...
  • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Lietuvių, anglų, rusų, šiek tiek vokiečių
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Lietuvių ir šiek tiek šias Rusų,Vokiečių,Anglų ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš ruošiuosi truputėlį pasimokyti ispanų kalbos šią vasarą ;) Labai man patinka ši kalba, o ir kelios draugės pora metų jos mokėsi :) Bet bijau, kad nespėsiu, nes ir taip jau daug esu suplanavus, o sudėjus prioritetus ispanų kalba liko apačioje :)

O šeip laisvai mąstau ir kalbu rusų ir lietuvių kalbomis :) Su anglų kalba vis dėl to sunkoka man :) O vokiečių truputėlį mokiausi ir pastebėjau, kad palyginus neblogai man sekėsi, bet nedaug spėjau išmokti, o kadangi ilgą laiką jos nenaudojau, tai ir tos žinios po truputi blėsta :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
AHA, man irgi ispanų laaaaabai patinka (na, gerai, bloguoju atveju tiktų ir italų). Nors mokytis kol kas neplanuoju - noriu su vokiečių susidorot ];)

Manau, Jūms turi pasisekt, nes ispanų pakankamai lengva (palyginus nors ir su ta pačia Vok.), ir greitai ją "pasigauni". O jei atlaikys nervai - tai galima ir žiūrint serialus kartu mokytis (pvz parsisiųntus iš Interneto ispanų k.). O ir kokios dainos padeda tikrai...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aha, žinau, kad ispanų pakankamai lengva kalba :) Ir dar man Ispanija labai patinka, kada nors tikrai ten nuvyksiu :) Todėl ir noriu pasimokyti :)
Serialų mano nervai neatlaikys ;) Visų pirma pasimokysiu iš knygelės, kuri skirta norintiems išmokti patiems, o po to planuoju siųstis dainas ir gal dar kokių nors dalykėlių iš interneto :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aš ruošiuosi truputėlį pasimokyti ispanų kalbos šią vasarą :) Labai man patinka ši kalba, o ir kelios draugės pora metų jos mokėsi :) Bet bijau, kad nespėsiu, nes ir taip jau daug esu suplanavus, o sudėjus prioritetus ispanų kalba liko apačioje :)

O šeip laisvai mąstau ir kalbu rusų ir lietuvių kalbomis :) Su anglų kalba vis dėl to sunkoka man :) O vokiečių truputėlį mokiausi ir pastebėjau, kad palyginus neblogai man sekėsi, bet nedaug spėjau išmokti, o kadangi ilgą laiką jos nenaudojau, tai ir tos žinios po truputi blėsta :)



O planuoji savarankiškai mokytis ar lankyti kursus? Nes aš irgi labai noriu išmokti ir nuvykti į Ispanija :) Planuoju greitu metu lankyti kursus
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#8
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš mokysiuos savarankiškai :) Į kursus gal ir geriau būtų nueiti, būtų daugiau bendraminčių ir mokytojas, kuris klaidas taisytų :) Tai tuo pačiu labiau įkvėptų :) Nors ir dabar įkvėpimo netruksta :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#9
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aš mokysiuos savarankiškai :) Į kursus gal ir geriau būtų nueiti, būtų daugiau bendraminčių ir mokytojas, kuris klaidas taisytų :) Tai tuo pačiu labiau įkvėptų :) Nors ir dabar įkvėpimo netruksta :)



Aš esu prisipirkusi ir knygų, ir diskų, ir žodynų :) Bet savarankiškai mokytis vistiek retai prisiverčiu :) Susiradau jau ir pigiausius kursus, todėl kai galėsiu, pradėsiu lankyt
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#10
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
aš tik angliškai. bet norėčiau rusiškai ir itališkai. gražios kalbos man. :)
  • 0

#11
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dori, o kodėl savarankiškai neprisiverti? Tingulis??? :) Tai čia netgi tema tokia yra paskaityk :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#12
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Dori, o kodėl savarankiškai neprisiverti? Tingulis??? :) Tai čia netgi tema tokia yra paskaityk :)


Na reikia man kartais tokio spyrio į užpakalį :) nori, bet vis atidėlioji ir randi priežasčių nepasimokyt :$ O kai lankai kursus, tai tokia atsakomybė jau didesnė, žinai, kad dėstytojas parodys klaidas, gal sistemingiau mokysies ir t.t.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#13
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dėl klaidų rodymo tai žinoma mokytojas labai naudingas. O dėl kitų dalykų, tai man pačiai kažkaip smagiau mokytis :) nereikia niekur važiuot, niekam mokėti, tavo žinios priklauso tik nuo tavo noro mokytis - smagumėlis :) O kursai - tai baisiai jau mokyklą primena
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Lietuvių, kažkiek anglų.Galbūt ateityje teks pastudijuoti ir kitas kalbas, šiaip praverčia kalbų žinojimas.Nors daug dar kur tobulėti yra su anglu k. Juokas juokais, bet ir su lietuvių taip pat.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Tai o mokykloje trečios kalbos nebuvo?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Buvo...bet jeigu sakyčiau, jog moku rusų kalbą, tai būtų per daug žiaurus melas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aš irgi vokiečių moku mažai - bet taip ir sakau. Po truputį tobulėju :D
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Šiaip rusų man patinka.Graži kalba, gražus skambesys, bet man ji netinka, tiesiog niekaip negalėjau išmokti, o vėlia per daug ir nesistengiau.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Šiaip rusų man patinka.Graži kalba, gražus skambesys, bet man ji netinka, tiesiog niekaip negalėjau išmokti, o vėlia per daug ir nesistengiau.


Na, tiesiog gal trūksta praktikos. Tarkim, vaikystėje žaistum kieme su rusakalbiais - išmoktum rusų, o jie pramoktų lieuvių.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#20
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš galvoju, pad pasakyt, jog moki kalbą gali tik tada, kai ja mąstyt pradedi ar sapnuoji :) :) Tai ta prasme, moku tik lietuvių:))Mažiau už lietuvių moku anglų ir rusų :) O dar mažiau moku ispanų, o mažiau už ispanų švedų :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0