Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kaip įveikt tingulį?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Pasidalinkite savo patarimais. ;)
  • 0

#2
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
JUST DO IT! Tik tiek galiu pasakyti šia tema ;)

Tinginystė iš tikrųjų žiaurus priešas, su ja reikia kovoti visais įmanomais ir neįmanomais būdais :) Man pačiai labiausiai padeda plačiai paplitęs, todėl tapęs banaliu, Nike įkūrėjų šūkis: Just do it! :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
1. Tiesiog prisiversti - nors ir per jėgą ;)

2. Nustatyti laiko ribas: pvz, "Dar 10 min pasėdėsių, o 12.30 atsistosiu ir padarysiu... "

3. Pamąstyti apie tai, kad dienoj yra nedaug valandų, todėl negalima jų iššvaistyti veltui.

4. Atsistoję nuo sofos - apgaukite tingulį ir padarykite trumpą mankštelę, o po jos - veikite :)

5. Atsigerkite - ar mineralinio, ar arbatos - nesvarbu.

6. Prisiminkite kokį draugą/ę, kuris/i yra be galo veiklūs, ir kol jūs sėdite, jis/i tiek daug visko nuveikia...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

1. Tiesiog prisiversti - nors ir per jėgą ;)

2. Nustatyti laiko ribas: pvz, "Dar 10 min pasėdėsių, o 12.30 atsistosiu ir padarysiu... "

3. Pamąstyti apie tai, kad dienoj yra nedaug valandų, todėl negalima jų iššvaistyti veltui.

4. Atsistoję nuo sofos - apgaukite tingulį ir padarykite trumpą mankštelę, o po jos - veikite :)

5. Atsigerkite - ar mineralinio, ar arbatos - nesvarbu.

6. Prisiminkite kokį draugą/ę, kuris/i yra be galo veiklūs, ir kol jūs sėdite, jis/i tiek daug visko nuveikia...


2. Nustatyti laiko ribas: pvz, "Dar 10 min pasėdėsių, o 12.30 atsistosiu ir padarysiu... "

Šis patarimas nėra labai naudingas, nes pvz pasakau, kad eisiu 13:00 darytu tam tikrų reikalų, bet viską pradedu dažniausiai vėlduodamas minimum 3 val. :)

6. Prisiminkite kokį draugą/ę, kuris/i yra be galo veiklūs, ir kol jūs sėdite, jis/i tiek daug visko nuveikia...


O šis patarimas tikrai padeda, bet laikinai...

O kitus patarimus dar reiks išbandyti.
  • 0

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, apie laiką: tai čia turėjau omeny, jei jau tingi, tai leidi patingėt dar 10 min, o paskui varai tvarkyti reikalus ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

1. Tiesiog prisiversti - nors ir per jėgą ;)

Geriausia viską daryti su harmonija, o ne per jėgą, bet aš pati dar ne visada taip sugebu ir irgi daug ką darau per jėgą kai tingiu :) Pavyzdžiui, kartais tingiu eiti vakare pabėgioti, bet per jėgą pakeliu savo užpakalį ir bėgu :) Dar ne karto neteko pasigailėti :)

2. Nustatyti laiko ribas: pvz, "Dar 10 min pasėdėsių, o 12.30 atsistosiu ir padarysiu... "

O čia tai pavojingas veiksmas :) Ko mažiau atidėliosit tuo geriau :)

3. Pamąstyti apie tai, kad dienoj yra nedaug valandų, todėl negalima jų iššvaistyti veltui.

Visiškai teisingai. Dar galėčiau pridurti: apie mus kalba mūsų veiksmai. Jei sėdėsim be reikalo arba užsiimsim beprasmiais dalykais, tai tokie ir patapsim...

4. Atsistoję nuo sofos - apgaukite tingulį ir padarykite trumpą mankštelę, o po jos - veikite :)

Nebandžiau, bet atrodo neblogas veiksmas :)

5. Atsigerkite - ar mineralinio, ar arbatos - nesvarbu.

Aš taip kartais darau, tai tada mano tingulis tik padidėja :) Gal kam nors ir kitas poveikis pasireikštų :)

Iš tikrųjų iš savo patirties galiu pasakyti, kad kai vieną dieną nusprendžiate, kad nuo šiol ne minutės nepraleisite veltui ir veikiate, tai po kurio laiko jaučiate, kad tinginystė vis rečiau ir rečiau aplanko :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Iš tikrųjų iš savo patirties galiu pasakyti, kad kai vieną dieną nusprendžiate, kad nuo šiol ne minutės nepraleisite veltui ir veikiate, tai po kurio laiko jaučiate, kad tinginystė vis rečiau ir rečiau aplanko


Na, mano atveju taip nėra ;)
Kažkiek laiko varau gerai, bet paskui grįįįįžta senasis draugas...

O tada vėl tenka vadovautis punkčiukais :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#8
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O dėl atidėliojimo... Na, man būna, kad tiesiog sėdžiu kokią valandą ar Internete, ar dar kur - ir tingiu ką nors kito, svarbaus, daryt. Tada sakau "Sėdžiu dar 10 min, po to einu ir darau". Man visada padeda, gal per tas 10 min kažkaip pasiruošiu veiksmui ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#9
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na jeigu toks atidėjimas padeda, tai puiku ;) Visgi geriau 10 min dar patinginiaut ir eit dirbt :)

Ir man anksčiau grįždavo senasis draugas, o dabar vat pastebėjau, kad negrįžta... :) Pačiai net keista pasidarė, kaip aš taip paprastai išmokau valdyti tą tingulį :) Galbūt tai susiję apskritai su pasikeitusiu gyvenimo būdu ir požiūriu į gyvenimą :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#10
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Na jeigu toks atidėjimas padeda, tai puiku ;) Visgi geriau 10 min dar patinginiaut ir eit dirbt :)

Ir man anksčiau grįždavo senasis draugas, o dabar vat pastebėjau, kad negrįžta... :) Pačiai net keista pasidarė, kaip aš taip paprastai išmokau valdyti tą tingulį :) Galbūt tai susiję apskritai su pasikeitusiu gyvenimo būdu ir požiūriu į gyvenimą :)



Aha, gali būti...
Mano požiūris ir gyv. būdas irgi pasikeitė, bet tingulys vis tiek kartas nuo karto grįžta :)
Gal aktyvumui pritrūksta energijos - ir ramybė padeda "pasikraut". Mano atveju svarbu nepasiduoti tinguliui, šiek tiek patinginiauti - ir varyt toliau :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#11
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Aš tai matau, kad didžiausią tingulį man sukelia internetas...
  • 0

#12
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Man ne didžiausią, bet vieną didesnių ;)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#13
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Man ne didžiausią, bet vieną didesnių :)

O kas didžiausią? :)
  • 0

#14
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dėl interneto įtakos, tai pritariu :) Pamenu pusė metų, t.y. šį rudenį ir žiemą, aš jo namie neturėjau, tai reikalai žymai geriau klostėsi :) Nors ir namie retokai buvau :)

O šeip manau, kad problema netgi ne tingėjime, o mūsų nemokėjime susikaupti ties užduotimi, nemokėjime atsiduoti darbui. Mes dažnai esam blaškomi pašalinių veiksmų, todėl nesusikaupiam ties užduotimi ir tada imam iš vis tinginiaut.
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#15
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal dar turit kokių patarimų? Nes labai sunkiai sekasi susidoroti su... :)
  • 0

#16
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Niekas geriau tavęs nežino, kaip tau įveikti tingulį. Vat pats pasakei, kad tau didžiausią kliūtį sudaro internetas. Tai tau labai paprasta išeitis: eik toliau nuo kompo ir nuveiksi daug darbų :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#17
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Didžiausią sukelia neįdomus ir nereikalingas darbas.......... :|
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#18
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tačiau tokių darbų visiškai išvengti nepavyksta, tad reikia padaryti, kad jie taptų įdomūs :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#19
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kartais to niekaip neįmanoma padaryti :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#20
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Nors man irgi ne visada pavyksta, bet aš žinau, kad neįmanomų dalykų nėra :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0