Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kaip įveikt tingulį?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#41
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Ne-ne, tikrai čia sapne. atsiguliau, pasivarčiau, užmigau, sapnavau kažką kitą, o paskui ir su skraidymu :)

bet įspūdžiai
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#42
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O kaip kitą dieną jautėtės? Tingulis kartais nesusilpnėjo? Nes man tai tie įspūdžiai labai ilgai padėjo išlikti baisiai veikliai :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#43
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, neprisimenu :)

bet tai buvo tik sapnas - ten ne tik skraidžiau, bet ir kalbėjausi su pažįstamais. o kartą net labai norėjau ir kitiems parodyt, kad moku skraidyt, o visi netikėjo :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#44
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Va, va ir realybėj visi netiki, ne tik sapne :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#45
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, bent jau sapne galėtų patikėt :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#46
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
O darai va taip, užtenka atsidėt 5min intensyviam, nepertraukiamam darbui, kadangi internetas trukdo, tai kompą prigesini ir padedi į šoną bent jau tam laikui, tai po tų 5min prisiverst padirbėt ilgiau būna kur kas lengviau nei iki jų ; )
  • 0

#47
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

O darai va taip, užtenka atsidėt 5min intensyviam, nepertraukiamam darbui, kadangi internetas trukdo, tai kompą prigesini ir padedi į šoną bent jau tam laikui, tai po tų 5min prisiverst padirbėt ilgiau būna kur kas lengviau nei iki jų ; )


tikrai taip :) sunkiausia yra pradeti :) o beda dar kai tas darbas ir yra su kompu. tada reik traukt lauk interneto laida :) jauciu tuoj reiks taip ir padaryt :)
  • 0

#48
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man feisbukas ir skaipas asmeniškai labiausiai trukdo, jiem galioja ta pati tik 5 sekundžių taisyklė, jei patikrinęs matai kad nėra naujų pranešimų, bet iškart po to neišjungi tai galiasiai lieki fb vėpsot į kokio gimtadienio nuotraukas, kuris su tavim visai nesusijęs :) tada vėl tą 5min. taisyklę tenka taikyt, tik va ne taip skausmingai tada gaunas :)
Nuotrauka
  • 1

#49
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

...

Nuotrauka
  • 0

#50
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as FB nesinaudoju, o skype jau senokai isijungus buvau, tai jie nemaiso. man koks forumas ar straipsnis buna pamaiso, o kartais netgi sedziu ir zaidziu tuos elementarius kompiuterio zaidimus Spider, Freecell ir kt :) :$
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0