Peršokti prie turinio

Nuotrauka

"Kaunas Jazz 2009"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
XIX tarptautinis džiazo festivalis "Kaunas Jazz 2009" vyks nuo 2009 metų balandžio 24d. iki 2009 m. balandžio mėn. 27 d. Kaune ir Vilniuje. Festivalyje numatoma 7 mokami ir 8 nemokami koncertai: VDU salėje 3 koncertai, restorane klube Combo 3 koncertai, Vienybes a. 3 koncertai, Vytauto Didžiojo bažnyčioje 1 koncertas, Kauno sinagogoje 1 koncertas, Vilniaus Kongresų rūmuose 1 koncertas. Jau dabar galima pasakyti, kad džiazo žvaigždės bus tikrai pačios ryškiausios. Geriausius savo projektus pristatys - Chico Chagas, Joao Bosco, Paqito D'Rivera, Nosso trio. Be jokios abejonės, garbingą vietą, kaip visuomet užims Lietuvos Džiazo virtuozai: Giedrius Kuprevičius, Artūras Anusauskas, Kauno Big Band. "Kaunas Jazz 2009" festivalyje numatoma vėl vesti meistriškumo pamokas. Restorane „Europa" jas ves įžymusis Armando Marcal iš Brazilijos.
Festivalio metu kauniečius ir miesto svečius džiugins įvairios meninės akcijos: vaikų piešinių akcija ant grindinio, džiazo mados, iškilminga baikerių kolona bei eitynės Laisvės alėjoje grojant „Ąžuolyno" orkestrui.
Plačiau: http://www.kaunasjazz.lt/

Kas nors planuoja dalyvauti?
  • 0

#2
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
super. man patinka. pernai buvau vienam koncerte combo ir vienam vienybes a.
visus skatinu apsilankyti. ir pati siemet tikrai eisiu pasiziureti.
  • 0

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aš norėčiau, bet neturiu draugų Kaune, pas kuriuos galėčiau nakčiai apsistoti... :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0