Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Įsimintiniausias knygos veikėjas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kokios knygos ir koks jos veikėjas jums paliko didžiausią įspūdį. Kodėl?
  • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
"Džiunglių knygos" Mauglis :)
Nes vaikystėje atrodė taip neįtikėtina, kad mažas žmogutis gali išgyvent tokiomis sąlygomis :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#3
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
matas is ''siukslyno zmoniu''. toks stiprus zmogus. is valkatos sugebejes tapti verslininku. na bet nelaimingu..
  • 0

#4
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Balzako tėvas Gorijo. Už tą paprastumą, stiprybę ir kantrybę.
Dar... Gavelio Vytautas Vargalys iš "Vilniaus pokerio" už kitokį pasaulio matymą, mąstymą.
  • 0

#5
rasavela

rasavela
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Edvardas iš Stephenie Meyer Twilight sagos
  • 0

#6
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O aš niekad neturėjau mėgstamiausio personažo. Gal dar nebuvo tokio ryškaus, kad labai įsiminčiau. Bet aš visad pamenu bendrą vaizdą apie knygą, personažus, o neskiriu vieno.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#7
Martyn'as

Martyn'as
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
  • Miestas:Radviliškis
Na man labiausiai patiko Bela iš Stephanie Meyer sagos.. Kodėl? O todėl, kad jin taip įdomiai susirado pirmają meilę, ir dar dėl to, kad jinai labai graži.. Na bent per filmą :D
Taip pat tas vampyras Edvardas pasirodė labai įdomus, prikibo prie tos Belos... Tai ... Vienu žodžiu taip įdomia, įdomiai įdomus ;) :)
  • 0
Atsiprašau už blogai sudėliotus žodžius/sakinius. :)
I love Twilight :P

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Skaitot visokį ,briedą" .
Vienas iš įdomesnių buvo Liudas Vasaris, taip pat negaliu pamiršti Merso iš ,,Svetimas"
Buvo ir daugiau įdomių, bet dabar nepamenu.Papildysiu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Skaitot visokį ,briedą" .
Vienas iš įdomesnių buvo Liudas Vasaris, taip pat negaliu pamiršti Merso iš ,,Svetimas"
Buvo ir daugiau įdomių, bet dabar nepamenu.Papildysiu.


Bet SKAITO. Čia tik pradžia. Jūs irgi gal ne nuo Kafkos pradėjot...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Skaitot visokį ,briedą" .
Vienas iš įdomesnių buvo Liudas Vasaris, taip pat negaliu pamiršti Merso iš ,,Svetimas"
Buvo ir daugiau įdomių, bet dabar nepamenu.Papildysiu.


Bet SKAITO. Čia tik pradžia. Jūs irgi gal ne nuo Kafkos pradėjot...

Tikrai ne.Skaičiau pops'ą ir mėgavausi, žinoma, nuo to visi ir pradeda.Paradoskalu, pirmoji knyga buvo Žiulio Verno.Bet aš ne to siekiu, man labai padėjo mano literatūros mokytoja, kuri sakydavo: neskaityk to pops'o, jame nerasite stiprių argumentų publicistiniams rašiniams.Aš esu už tai dėkingas jai, kad ilgai negaišau laiko prie to ko nevertėjo :o
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Paties mėgiamiausio neturiu :D Patiko Lukas iš Brooks'o knygos ,,Lukas", vaikinas, kurio vardo nepamenu iš knygos ,,Prisukamas apelsinas". Dar įsiminiau jau minėtąjį Liudą Vasarį :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#12
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
pagrindinė knygos 'stiklinė pieno' veikėja ir 'Karalienės sesuo' knygos veikėja Merė.
abi merginos tokios stiprios, be ašarų priimančios gyvenimą tiesiai pas save.

Kevin Brooks veikėjas Lukas iš knygos 'Lukas'. savitas vaikinukas, ne paprastas, išskirtinis, stiprus, su nuomone ir visada ištiesiantis pagalbos ranką.
  • 0

#13
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Vilkas iš Hesės "Stepių vilkas". Be abejo. Pats įdomiausias, gal net artimiausias man veikėjas.
Taip pat pakankamai įdomiai atskleistas Ticijos veikėjas Kubelkos knygoje "Šiandien madam pareis vėliau".
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#14
Lemon.

Lemon.
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Kol kas Liudas Vasaris. Gal todėl, kad dar visai neseniai perskaičiau...
  • 0

#15
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

Na man labiausiai patiko Bela iš Stephanie Meyer sagos.. Kodėl? O todėl, kad jin taip įdomiai susirado pirmają meilę, ir dar dėl to, kad jinai labai graži.. Na bent per filmą :)
Taip pat tas vampyras Edvardas pasirodė labai įdomus, prikibo prie tos Belos... Tai ... Vienu žodžiu taip įdomia, įdomiai įdomus :) :)


Bela man padarė mažesnį įspūdį nei Edvardas..ji per daug ramiai į viską žiūri..o gal nelabai ji man patiko, nes savo savybėmis panaši į mane? :) o Edvardas..jis mielas, bet nėra įsimintiniausias..

man labiausiai įsiminė Kevin Brooks knygos ,,lukas'' veikėjas Lukas..jis tooks nuostabus žmogutis, mielas, kone šventas, o jį taip visi kaltino..man jo taip nuoširdžiai gaila..ir nesvarbu, kad tai nėra tikra istorijA..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0